بله ، من محلی دارم نه ، من دیگ نمی کشم – Raina Dawn Lutzحتی اگر اعتلای ارتقا یافته به شدت از نظر ایدئولوژیکی مورد نفرت ، تحریک کننده یا آزاردهنده افراد مخالف شاهدانه باشد ، شاید به این دلیل که به گروه هایی تعلق دارد که آنها به دنبال تشخیص ناپذیر هستند (تکان دادن مشت به هیپی ها) یا از نظر اخلاقی خود ، حتی اگر ارزش درمانی تا کنون پیدا شده باشد ، اعتقاد من ریشه در دیدگاه یکسان در مورد همه تغذیه طبیعی و پزشکی دارد-این دارو است.

و دارو می تواند هم دارو باشد و هم سم.

من همه چیز را در تجربه بشری مان به عنوان دارو می بینم. این اصل راههای مختلفی را که افراد به دنبال تحقق هدف زندگی خود هستند ، مشخص می کند. این فقط داروهای تجویزی نیست درمان موسیقی داروی غذایی. (و قطعاً از نظر مسائل روانی) الکل درمان است. کلماتی که مردم به شما می گویند دارو است. داروهای معمولی و خیابانی دارو هستند. اینها موارد ، احساسات ، گزینه ها ، خالی و پر کننده در تجربه زندگی ما هستند.

همه این “داروها” و مواد تشکیل دهنده همچنین می تواند به عنوان سم استفاده شود.

آهنگی را تحریک کننده و غم انگیز بشنوید و از آن برای سم استفاده کنید نه دارو. گوش دادن به آن به منظور پیگیری احساسات شما در مورد آن ، به این امید که پرتو درمانی از بیماری است که برای شما به ارمغان آورده است – دارو.

خوردن غذایی که می دانید برای بدن شما مناسب نیست – در صنعت رژیم غذایی وظیفه شناس باشید زیرا سیری کافی و استرس در مورد خوردن دائمی را دریافت نمی کنید. [Read: 7 Ways to Remove Stress & Shame About Nutrition] – هیلو خوردن غذای طبیعی و سالم به این دلیل نیست تو را خوب می کند اما به این دلیل که بدن شما احساس بهتری دارد و به سمت وزن سالم تری حرکت می کنید – دارو. [Become a Change Maker to get there.]

الکل بنوشید تا تجربه زندگی خود را کند کنید یا آنچه را که قبل از جوشاندن زیر صورت – سم – احساس می کنید ، بپوشانید. برای تجربیات اجتماعی یا معنوی ، یا آرامش جسمانی که می تواند به ارمغان بیاورد ، الکل را به طور متوسط ​​بنوشید.

سوزش از عصبانیت یا کینه از کلماتی که مردم به شما می گویند – سم. رابطه خود را با WHY این واکنش برای شما بررسی کنید و مشاهده کنید که در خود مشاهده می شوید ، به عنوان یک فرد شناخته شده و توسعه یافته – دارو.

دارو یا داروی معمول را برای بیماری یا مشکل خود مصرف کنید و تمام انرژی خود را به بیماری و قرص و اعتیاد به آن – سم – اختصاص دهید. در حین تمرین ، از داروهای منظم استفاده کنید تا سایر روش های درمانی مانند ورزش ، مدیتیشن ، تغذیه سالم ، مکمل ها-داروها را به همراه داشته باشید. مراقبت جامع و جامع بهترین گزینه ما است.

قدرت زیادی در نحوه نگرش ما به گزینه های ما وجود دارد.

اکنون ، یکی از چیزهای ناامید کننده ای که در مورد تبلیغات جدید ماری جوانا مشاهده کرده ام ، وب با افکار آشفته یا تکه های CBD است ، زیرا داغترین روند جدید زیبایی در سراسر زندگی و صورت شما ، یک داروی درمانی برای همه است. شما با هر چیزی که در فروشگاه مواد غذایی محلی شما برای سلامتی فروخته می شود ، رو به رو هستید یا اضافه می کنید. چون ، چرا که نه؟ با این حال ، اگر ماری جوانا به عنوان یک دارو بیشتر مورد بررسی قرار گیرد ، ممکن است چشم هایی را به درک جدیدی از سلامتی ، سلامتی و گیاه درمانی باز کند. اما شاید نه آنطور که انتظار داشتید من بگویم.

1. چیز جدیدی نیست. “جالب” نیست زیرا “پرطرفدار” است…. و اصلا درمانی نیست مطابق با ارزش من که روندها بی فایده هستند [Igoring Food Trends & Diets Saves You Time & Energy]
2. «ماری جوانا پزشکی. این همان چیزی است که بدن می خواهد. ” با میزان عدم اجازه شرکتها و تبلیغ کنندگان برای مدیریت شما موافقم [Consciousness Over Calories]
3. من طرفدار رشد هستم ، طرفدار پوشاندن یا پوشاندن علائم یک مشکل عمیق نیستم. با هزینه من برای پیدا کردن علت اصلی سازگار است [Get out of Supplement Addiction]
4. اگر این کار را انجام دهید هر آنچه به ذهنتان می رسد. با میزان موجودی من مطابقت دارد [How to Cleanse Your Doors of Perception]

1. چیز جدیدی نیست. “جالب” نیست زیرا روند…. و اصلا درمانی نیست مطابق با ارزش من ، روندها بی فایده است.

در واقع نیاز به توضیح چندانی ندارد ماری جوانا ، مانند هر داروی گیاهی طبیعی ، توسط مردم من (داروی “انسانی”) از صبح آغاز شده است. من با کاترینا ، یک گیاه شناس مبتنی بر Kelowna در طب سوزنی CJR تماس گرفتم ، که آن را با من در میان گذاشت “در بسیاری از موارد شاهدانه می تواند بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد و باعث اختلال شود ، و گیاهان دیگر ممکن است برای روشهای متعددی که گفته می شود از سلامت روان حمایت می کند مناسب تر باشد. پیچیدگی های زیادی در اینجا وجود دارد زیرا می تواند کمک کند ، اما همچنین می تواند دشمن باشد و به مردم اجازه می دهد ماسک بزنید و بروید ، تا در برابر عمیق ترین شفا مقاومت کنید. ” از آنجا که همه این کار را انجام می دهند ، این بدان معنا نیست که چیز جدیدی از نان برش خورده است. و اگر این درمانی برای چیزی است که ما باور داریم ، چرا همه ما می خواهیم بد باشد؟ من نمی گویم از زمین غیر طبیعی است (اگر آفت کش های گران قیمت ، کنترل نشده ، آفت کش ها را “طبیعی” می دانید) و نمی گویم که این یک شفا دهنده نیست. داروی گیاهی قوی است. نکته من این است که بسیاری از دلایل زمینه ای دیگر ، کمبودهای تغذیه ای یا کارهای ذهنی وجود دارد که به غیر از یک پانسمان دیگر برای پوشاندن علائم یک مشکل عمیق تر در نظر گرفته می شود. مانند هر داروی دیگری ، تمام بیماری های شما را درمان نمی کند.

2. «ماری جوانا پزشکی. این همان چیزی است که بدن می خواهد. ”من با میزان عدم اجازه شرکت ها و تبلیغ کنندگان برای مدیریت شما موافقم.

دیدگاهتان را بنویسید