Tex -Mex مرغ غلطک کاهو + منوی هفتگی – از RD خودداری کنید


روزهای گذشته یک گردباد بود. من هفته گذشته در این زمان قسمت جشن تولد زنان را برجسته کردم. جشن با صدای بلند به پایان رسید ، بسیار عالی بود ، و ما همگی خوشحال بودیم که قبیله ای از دوستان بودیم که دخترانمان را دوست داشتند و ساعت ها در آنجا حضور داشتند! وقتی مارک (بعدا) با پیتزا و نوشیدنی های خنک تر می آید ، همه والدین از همه در اتاق مهمانی کمک می خواهند.

والدین مثل بچه ها بلند هستند ، هیچ کلمه ای ندارند. پیتزای دومینوس بدتر است یادم می آید که درست شده است. و به بچه ها چیزهای زیادی داده شد تا بتوانند از کل خدمه آنها عکس زیبایی بگیرند … جلوی جاروبرقی و دیوار بادکنک مناسب پینترست که من کنار هم قرار دادم. #nailedit

یکشنبه را با خانواده گذراندید ، جشن گرفتید … دوباره. روز گذشت و دختران هر روز با پسر عموی خود بودند ، با هم وقت می خواندند و با اسباب بازی های جدید خود بازی می کردند. به نظر می رسد که ما به طور کامل در حال گذراندن زمان کافی برای بزرگسالان هستیم و سالها از این ماجرا می گذرد. حس خوبی دارد عجیببه صبح امروز که قصد رفتن به سر کار را داشتم ، احساس کردم آنجا هستم با بچه های من در تمام تعطیلات آخر هفته و حتی اگر من زمان با کیفیتی را در کنار هم می خواهم فقط آنها.

دختران و والدینم ، برادر و پدر شوهرم همه دیشب برای تماشای بازی من به قبرستان رفتند. مارک با تیم من بوده است و احتمالاً 5 سال از خانواده ام می گذرد ، اگر نه بیشتر. من قبل از اینکه 1/3 تیغه من از اسکیت CATEOM من بیاید ، اولین دوره خوب را بازی کردم !!! در پایان 2nd زمان ، من متقاعد شدم که اجاره ها را از روی زمین بازی امتحان کنم و به بازی بپیوندم. و من گل زدم سراغ اعداد بروید!

می دانستم که JAM دیروز بسته بندی می کند ، من صبح روز یکشنبه روی منوی هفتگی کار می کردم. من می دانستم که از هفته گذشته دستور تهیه دیگری برای خوردن دارم و می توانم آن را در پیش بینی آب و هوا ببینم: دمای هوا سردتر می آید و غذای راحتی در راه است. با این اوصاف ، من می دانستم که باید هفته را ساده نگه دارم – مهمانی ها پشت سر ما بودند ، اما این هفته عصرها مشغول بود و انگیزه شام ​​من کم بود.

برد اخیر در شام ، مهلت نوشیدنی و گریل محلی ما بود – این غلطک های کاهو در منو مورد علاقه طرفداران بود و در حالی که من دقیقاً این کار را نکردم ، سریع و آسان ، خوشمزه و به اندازه کافی مغذی بودند. ما آنها را به عنوان یک شام سبک هدف قرار می دهیم ، اما آنها همچنین می توانند به عنوان یک پیش غذای سنگین نیز سرو شوند.

عناصر

 • 10 برگ کاهو رومی ،

 • 1 سینه مرغ آب پز ، نازک برش خورده

 • 1 عدد آووکادو ، نازک ورقه شده

 • 1 فنجان مغز ذرت منجمد ، ذوب شده

 • 2/3 فنجان سالسای ذرت و لوبیا سیاه آماده شده

 • 1/2 فنجان تکه تورتیلا

 • 1/2 فنجان (2 اونس) پنیر چدار خرد شده

 • 1/4 فنجان مزرعه

 • 1/2 قاشق چایخوری پودر چیپوتل چیلی

 • دو قاشق غذاخوری دوغ یا شیر کم چرب

درس دادن

 1. برگ های کاهو را در یک لایه قرار دهید. هر برگ کاهو را با 1 1/2 اونس مرغ و آووکادو پر کنید.
 2. ذرت و سالسا را ​​در یک کاسه کوچک مخلوط کنید. روی هر برگ کاهو چندین قاشق غذاخوری قرار دهید.
 3. هر برگ کاهو را با نوار تورتیلا و پنیر قرار دهید.
 4. در یک کاسه کوچک ، مزرعه ، پودر چیپوتل چیپس و دوغ را مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. روی غلطک های کاهو بریزید و بلافاصله سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

تدارک: 10
اندازه خدمات: 1 غلتک آماده شده

مبلغ به ازای هر سرویس:
کالری: 164چربی کامل: 7.8 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 378 میلی گرمکربوهیدرات ها: 9.9 گرملانوت: 2.6 گرمقند: 2.2 گرمپروتئین: 14.0 گرم

فرش های کاهو بسیار سرگرم کننده هستند!

منوی هفتگی: 19 تا 23 سپتامبر در

خوب،دیدگاهتان را بنویسید