Talkhealth و MSNTC همکاری جدیدی را راه اندازی کردند


MSNTC و Talkhealth همکاری جدیدی راه اندازی کردند

تصادفسلامت و MSNTC برای افزایش آگاهی در مورد خدماتی که برای شما، کسانی که برایتان مهم هستند و کسانی که مبتلا به ام اس هستند، همکاری کنید. این مشارکت، که با یک وبینار آغاز شد، برای برجسته کردن حمایت آموزشی خود مدیریتی ارائه شده در سخنرانی تنظیم شده است.سلامت پلت فرم و در مراکز ملی درمان ام اس.

ما با هم متعهد هستیم که ابزارهای تخصصی مورد نیاز شما را چه به صورت آنلاین و چه آفلاین برای کنترل سلامت خود در اختیار شما قرار دهیم. ما با مراکز ملی درمان ام اس در سراسر بریتانیا، ایرلند و جزایر کانال، و همچنین مرکزی در جبل الطارق، برای میزبانی وبینارها، مقالات آموزشی و کلینیک های اقامت آنلاین کار خواهیم کرد.

شما از این فرمول آزمایش شده برای صحبت کردن منظم پیروی خواهید کردسلامت ویژگی هایی که به این معنی است که به اطلاعات کاملاً جدیدی به روشی که برای شما مناسب باشد دسترسی خواهید داشت.

برای کسانی از شما که مطالعه می کنید و هنوز در پلتفرم ما ثبت نام نکرده اید، این همکاری راهی عالی برای معرفی شما با ویژگی های آنلاین ما و صحبت کردن است.سلامت مناز دست دادن برنامه پشتیبانی این برنامه، متشکل از فایل های PDF هفتگی ایمیل پر از نکات، منبع کلیدی است که همکاری و محتوای آن را شکل می دهد. این بدان معناست که تعداد زیادی از اعضای انجمن ما در دوره شرکت خواهند کرد و شما می توانید افراد همفکری را برای تکمیل برنامه پیدا کنید.

برای همکاری، فرانک سودلو، رئیس MSNTC می گوید:

به عنوان یک فرد مبتلا به ام اس که بیش از ۲۰ سال پیش تشخیص داده شد، این که افراد کمی در مورد مراکز درمانی ام اس و حمایت عملی که می توانند ارائه دهند می دانند، کاملاً تکان دهنده است. من از درمان‌ها سود برده‌ام و متخصص مغز و اعصابم توصیه می‌کند که از آن‌ها بهره ببرم. لازم نیست منتظر بمانید تا وضعیت شما خیلی جدی شود تا از درمان ها بهره مند شوید.”

هدف اصلی ما این است که مطمئن شویم شما از خدمات و امکانات شگفت انگیز موجود در مراکز ملی درمان ام اس آگاه هستید. MSNTC سازمانی متشکل از بیش از ۴۷ مرکز عضو است. هر مرکز یک موسسه خیریه به رهبری داوطلب است که به مدیریت علائم مولتیپل اسکلروزیس و سایر بیماری‌های عصبی از طریق طیف وسیعی از درمان‌ها اختصاص دارد. این خدمات شامل اکسیژن درمانی، فیزیوتراپی و مشاوره حمایتی و همچنین مشاوره و حمایت از سلامت روان است.

امیدواریم که این همکاری، اولین شراکت، به شما کمک کند تا در مورد طیف وسیعی از خدمات در دسترس شما بیشتر بدانید. تشویق خود مدیریتی در قلب هر کاری است که در گفتگو انجام می دهیمسلامت و ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا شاهد استفاده بیشتر و بیشتر شما از فناوری‌های جدید برای درک، فرمول‌بندی مجدد و داشتن سلامتی خود باشیم.

می توانید در مورد MSNTC بیشتر بخوانید اینجا.

این همکاری در جولای زمانی که Doro Basantis، مدیرعامل شرکت آغاز شد مرکز برایتول در بریستوبرای، او در مورد اکسیژن درمانی با ما صحبت کرد. این وبینار به عنوان یکی از تنها MSNTCهایی که درمان را ارائه می دهد، بینش مفیدی در مورد قدرت اکسیژن درمانی در مدیریت علائم بیماری های عصبی و مزمن طولانی مدت ارائه می دهد.

برنامه وب را اینجا ببینید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه پشتیبانی myms ما، کلیک کنید اینجا.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر