See more سرمربی تیم ملی به ساندرسازی سالنهای والیبال/ عتایی: سلامت پیکتین مهم است


به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزش از فارس، بهروز عتایی بهروز اطایی به سرامین سایین های مسابقات لیگ برتر ایزه داشد: استانداردسازی باید در حوزه والیبال آغاز شود و خوشحالیم که بازیکنان از این وضعیت خوشحال هستند و خوشحالیم که این وضعیت. بازیکنان به روشی بهتر پوشش داده می شود. در کلبوی بلتیکی از سلامتی بود بود و در ملی درده هم ردوهای خود را با کیمدک.

وی افزود: ممکن است برخی از شهرها فضای کافی برای برگزاری مسابقات نداشته باشند و این روز برای آنها ساخته شده تا زمین را پهن نکنند و از آن برای بازی های دیگر استفاده کنند. در واقع این طبقه جوابگوی نیازهای ورزش این شهر نیست، بنابراین فکر می کنم باید به برخی از این شهرها فرصت داده شود، اما در کل امنیت ورزشکاران برای فدراسیون مهم است و حتی اگر تیم ها وارد شوند. . لیگ را به صورت استاندارد قبول می کنیم

Atoaiye با تعلیق بر که راقف رتر برتر برتر برتر بازیکنان زیادی از خارج از کشور یا ایران به تیم اضافه نشده اند و کیفیت لیگ تغییر نخواهد کرد. امیدوارم تیم ها شرایط بدنی خوبی داشته باشند و در طول لیگ به گونه ای بازی کنند که بهترین بازیکنان را برای تیم ملی در اختیار داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی در کسابا کی لزیونر و لیگ باین کرد بری حوزر در تیم ملی بیان کرد: پیگری فیلمیم. لیگ برتر را گرما هوزر درام و از برکی می‌کنم به مربیان دیگر تیم ملی که در حال حاضر در باشگاه فعال نیستند، ماموریت می‌دهم تا تیم‌های حاضر در لیگ را پیگیری کنند تا بتوانیم بهتر بازیکنان تیم را زیر نظر بگیریم. تیم ها و افراد جوان و ناامید را بررسی کنید.

وی افزود: علاوه بر اینکه اطلاعات خود را برای من ارسال می کنند، اگر فرصت سفر به کشورهایشان را داشته باشند، بازیکنانی مانند میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، جواد معنوی نژاد و… تیمشان را می بینم.

عطایی در رابطه با شروع بازی های تیم ملی پس از بازی های لیگ گفت: در واقع بعد از بازی های تیم ملی، بازی های تیم ملی برگزار می شود، رقابت های اروپایی در پایان است، این موضوع مهمی است که باعث می شود قطعا بررسی می شود زیرا باید بازیکنان را برای روند مسابقات آماده کنیم و این موضوع به تیم ملی کمک می کند. سال، خطر آسیب افزایش می یابد و با استانداردهای حرفه ای مطابقت نمی کند.

ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی ایران از ششمین روز از ماه جاری ۲۸ روز زودتر از سال گذشته آغاز می شود.

لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ با حوزر ۱۴ تیم پاس گرگان، نیان تعرین خوراسان، سایپا تهران، راه یاب ملل مریوان، شهداب یزد، حورسان رامسر، مس رفسنجان، فولاد سیرجان ایرانیان، لبنیات هراز امل، یفا سرام اردکان، کیتی پاند اصفهان، پیکان تهران , شهرداری ارومیه و شهرداری غنبد در یک کروه قدرمی اونگ شد.

پایان پیام/
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد کنید