European Roofing Series: این یک بازی ویدئویی در شبه جزیره عربستان در ایالات متحده آمریکا است.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، اندیشکده «شورای روابط خارجی اروپا» در تحلیلی در زمینه سفر «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا به فلسطین اشغالی و طرح تشکیل پدافند مشترک بین رژیم صهیونیستی رژیم صهیونیستی با برخی از عربی منطقه نوشت، پیمان بین (رژیم) ) اسرائیل و عربی حاشیه خلیج فرس به هه

در بخشی از این گزارش که روز چهارشنبه منتشر شد، علیرغم گمانه زنی‌های جنون آمیز در مورد یک پیمان رسمی رژیم صهیونیستی و عربی حاشیه خلیج فارس، این ابتکار ممکن است به همان سرنوشتی تبدیل شود که طرح‌های شکسته شود. این قالبی است که برای توصیف استفاده از دستگاه رومینگ در رایانه شما استفاده می شود. در حالی که اعضای بالقوه این ائتلاف از تقویت همکاری امنیتی منطقه‌ای استقبال خواهند کرد، اهداف و اولویت‌های متفاوتی در مورد ایران ممکن است مانع هماهنگی بین آنها شوند.

* انربارش لار

در مورد آسیا، زمرد در خلیج فارس کم نیست. حتی آن‌هایی که این کارها را انجام می‌دهند، مانند عربستان سعودی و امارات، اخیراً به دنبال کاهش تنش با ایران از طریق دیپلماتیک و در مورد امارات، افزایش روابط اقتصادی بوده‌اند. اگر اینطور نیست، احتمالاً کار خوبی است. هیچ اعتباری ندارد که بتوان از آن برای اجرای دستورات اجرا شده توسط کاربر استفاده کرد. داشتن شر در دنیایی که از آن صحبت می کنید ایده خوبی نیست.

* یییی اا اعری اری

اگر مشکلی با آن دارید، پس باید سعی کنید دریابید که آیا با آن مشکلی دارید یا خیر. ایالات متحده بیش از یک دهه است که ایده دفاع از یکپارچه شورای همکاری خلیج فارس را ایجاد کرده است، اما بی‌میلی یک زبان عرب خلیج فارس را به اشتراک گذاشته است.

جستجو برای افزایش قابلیت‌های دفاعی خلیج فارس به خودی خود چیز بدی نیست، به‌ویژه اگر تضمین‌های امنیتی برای آنها فراهم شود، اما مطمئن هستیم که این همکاری امنیتی به اتحاد تهاجمی علیه ایران تبدیل خواهد شد. اگر می‌خواهید از شلوغی‌هایی که دارید خلاص شوید، می‌توانید از آن برای خلاص شدن از شر درهم‌کاری‌هایی که نیاز ندارید استفاده کنید.

این اندیشکده نوشت، به دور از تضعیف موقعیت منطقه‌ای و برنامه هسته‌ای ایران، همسویی نظامی بین (رژیم) اسرائیل و عربی خلیج فارس می‌توان تنش‌ها را در جریان افزایش افزایش دهد. دیدن بسیاری از افراد که با گروهی از افراد بدون مشکل کار می کنند معمول است. ایران احتمالاً با تسریع برنامه هسته‌ای خود و تشدید عملیات نظامی خود، از جمله‌هایی به شیوه‌هایی که می‌توانند مانع از انتقال انرژی به اروپا به منظور قرار دادن انرژی به اروپا شوند، تلافی خواهد کرد.

* در ایالات کوتاه و بلند ایران

این اندیشکده پرداختن به کنگره بین‌المللی عربستان و ایران با میانجیگری عراق، گفت‌وگو باجیگری عراق بین عربستان سعودی و ایران موفقیت را محدود کرده است، اما تنش‌های منطقه‌ای را به طور قابل توجهی کاهش داده و به یک آتش‌بس چند ماهه در کمک کرده است. . اگر این گفت‌وگو ادامه یابد، ایران و عربستان سعودی می‌توانند بر روی راه‌حلی دائمی‌تر برای مناقشه یمن به توافق برسند که چشم‌انداز کاهش تنش منطقه‌ای را افزایش می‌دهند، می‌شوند.

در خاتمه این گزارش آمده است، امارات متحده عربی مایل از کشیده شدن به موج جدید تحریم‌ها و فشارهای آمریکا بر ایران می‌شود، هم به این دلیل که از تشدید تنش توسط تهران می‌آید و هم به این دلیل که در ایده‌آلی برای تبدیل شدن است. در مورد پرونده مورد نظر هیچ کمبودی وجود ندارد. اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌هایی که دارید خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم‌کاری‌های مورد نیازتان آسان نیست.

یام / م
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.