رژیم لاغری سریع

American Bone Health از افراد مبتلا به دیابت می خواهد که طرحی برای محافظت از استخوان های خود در برابر شکستگی ارائه دهند


رالی، کارولینای شمالی – نوامبر ماه ملی دیابت است و American Bone Health از افراد مبتلا به دیابت می‌خواهد بدانند که این بیماری و برخی از داروهای تجویز شده برای درمان این بیماری چگونه می‌توانند بر سلامت استخوان‌هایشان تأثیر بگذارند. با این درک، افراد مبتلا به دیابت می توانند با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود برای ایجاد طرحی برای محافظت از استخوان های خود در برابر شکستگی مشورت کنند.

American Bone Health اخیراً محاسبه‌گر خطر شکستگی سلامت استخوان آمریکا را مورد بازبینی قرار داده است تا دیابت را در میان شرایط پزشکی قرار دهد که خطر شکستگی را در ۱۰ سال آینده افزایش می‌دهد. بررسی ابزار ارزیابی خطر از نظر علمی معتبر در پاسخ به افزایش شواهد بالینی مبنی بر اینکه دیابت و برخی داروهای دیابت می‌توانند خطر شکستگی را افزایش دهند، انجام می‌شود. اکنون، استفاده از ماشین حساب خطر شکستگی می تواند به افراد مبتلا به دیابت آموزش دهد که ابتلا به این بیماری خطر شکستگی استخوان را در مقایسه با آنچه بر اساس تراکم استخوان و سایر عوامل خطر مانند سن، جنسیت و سبک زندگی ارزیابی می شود، افزایش می دهد.

افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ معمولاً به دلیل افزایش وزن بدن، تراکم استخوان بالاتری نسبت به جمعیت عادی دارند. اگرچه تراکم استخوان بالاتر معمولاً با خطر کمتر شکستگی همراه است، اما در افراد مبتلا به دیابت چنین نیست. خطر شکستگی آنها دو برابر افراد بدون دیابت است. مطالعات مربوط به خواص اسکلتی استخوان نشان می دهد که افراد مبتلا به دیابت در مقایسه با افراد بدون دیابت تا ۱۰ درصد استحکام استخوانی کمتری دارند.

مصرف داروهایی که قند خون را کنترل می کنند نیز می تواند بر استخوان ها تأثیر بگذارد. اگرچه برخی از داروهای دیابت اثرات خنثی یا مثبتی روی استخوان ها دارند، برخی دیگر مانند تیازولیدین دیون ها (TZDs) می توانند خطر شکستگی را افزایش دهند. افراد مبتلا به دیابت باید از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود بپرسند که آیا داروهایی که مصرف می کنند می تواند خطر شکستگی آنها را افزایش دهد و چگونه می توانند این خطر را مدیریت کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارتباط دیابت با افزایش خطر شکستگی، مقاله سلامت استخوان آمریکا را بخوانید “افراد مبتلا به دیابت باید سلامت استخوان های خود را مدیریت کنند.”

Cheryl Hostenak، مدیر عامل شرکت گفت: “همانطور که بیشتر در مورد چگونگی تأثیر دیابت بر استخوان ها یاد گرفتیم، به دنبال نیاز به آموزش افراد مبتلا به دیابت در مورد سلامت استخوان هستیم. ما می خواهیم ابزارهایی را که برای درک کامل خطر شکستگی آنها نیاز دارند در اختیار آنها قرار دهیم.” سلامت استخوان آمریکایی. آنها همچنین باید انسولین خود را تحت نظر داشته باشند و از پاهای خود مراقبت کنند.» «دیابت به طور نامتناسبی بر مردم در جمعیت‌های محروم سنتی تأثیر می‌گذارد، بنابراین این ارتباط همچنین به ما فرصتی می‌دهد تا به افرادی دسترسی پیدا کنیم که در مورد سلامت استخوان‌ها اطلاعات کافی ندارند. American Bone Health می‌خواهد مردم را تشویق کند تا از محاسبه‌گر خطر شکستگی سلامت استخوان آمریکا برای درک عوامل خطر خود استفاده کنند و سپس برنامه‌ای برای محافظت از استخوان‌های خود ایجاد کنند. این برنامه شامل یک رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی مناسب با تمرکز بر قدرت، تعادل و پیشگیری از سقوط خواهد بود. وب سایت ما، AmericanBoneHealth.org، منابع مفید زیادی دارد. استخوان های سالم پایه و اساس بدن های سالم هستند و پیشگیری از شکستگی به افراد مبتلا به دیابت کمک می کند تا استقلال و رفاه کلی خود را حفظ کنند.

درباره سلامت استخوان آمریکا

American Bone Health یک سازمان ملی و جامعه محور است که به مردم می آموزد که چگونه با اطلاعات و منابع کاربردی و به روز، استخوان های قوی و سالم را برای زندگی بسازند و حفظ کنند تا الهام بخش آنها برای جلوگیری از تحلیل استخوان، پوکی استخوان و شکستگی باشد. در AmericanBoneHealth.org و ambonehealth بیشتر بیاموزید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر