رژیم لاغری سریع

۵ پست برتر وبلاگ ۲۰۲۱ – #lowchathealth


در حالی که به دنبال پایان یک سال دیگر هستیم که در آن سلامت به لطف همه‌گیری جهانی مداوم، کنترل زندگی ما را در دست گرفته است، در اینجا نگاهی به ۵ پست برتر وبلاگ #slowchathealth داریم.

#۱. انتخاب #OneWord2021 خود تا حد زیادی محبوب‌ترین پست سال بود، احتمالاً به این دلیل که از الگوی پست‌های سالانه پیروی می‌کردم که چرا راهنمایی با یک کلمه ساده‌تر، بخشنده‌تر و به نظر من مؤثرتر از ساختن یک کلمه جدید است. ارسال یک تصمیم سال همچنین یک پست وبلاگی بسیار مناسب کلاس درس بود که شامل یک فرصت تعاملی بود که به خوانندگان این امکان را می داد تا کلمه انتخابی خود را به اشتراک بگذارند و آن را در قالب تصویری که می توانست در رسانه های اجتماعی پست شود به آنها برگردانند. البته من یک کلمه خود را برای سال ۲۰۲۲ در زمان مناسب به اشتراک خواهم گذاشت.

Q1. آیا مفهوم #OneWord را به عنوان راهنمای خود پذیرفته اید؟ تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

#۲. دانش آموزان عزیز لطفا دوربین خود را روشن کنید، پستی که بیشترین پیام را برای تشکر از معلمان دریافت کردم پستی بود که نوشتم. درست زمانی که می‌خواستم دومین ترم متوالی تدریس از راه دور را شروع کنم، نوشتم، متوجه شدم که تعداد فزاینده‌ای از دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند دوربین خود را روشن نکنند. این پست درخواستی بود برای دانش‌آموزان که به‌عنوان معلمی که در ارتباطات پیشرفت می‌کند، این را از دیدگاه من ببینند. مستقیماً با دانش آموزان صحبت کردم، آن را نوشتم اگر ضرب المثل قدیمی “خارج از چشم، خارج از ذهن” حقیقتی در آن وجود داشت، اگر شما را نمی شنیدم یا نمی توانستم شما را ببینم، می ترسم که شما احساس نمی کنید که بخشی از کلاس هستید و احساس تنهایی کنید (در زمانی که همه ما بیشتر از همیشه احساس تنهایی می کنیم)». خوشبختانه، امسال به تدریس حضوری بازگشته‌ام، و با اینکه هنوز غیرطبیعی است، و با وجود اینکه هنوز یکی از پر استرس‌ترین سال‌های تدریس در دوران حرفه‌ای من است، باز هم برای من بهتر است که بتوانم دوباره با دانش‌آموزانم ارتباط فیزیکی برقرار کنم. .

س ۲. روش هایی که آموزش از راه دور بر روابط شما با دانش آموزان تأثیر گذاشته است چیست؟

#۳. کلاس های مجازی محبوب ترین نشریه در سال ۲۰۲۰ بود و هنوز برای بسیاری از مربیان در سال ۲۰۲۱ مفید است. یکی از مزایای آموزش از راه دور ایجاد منابع دیجیتالی برای به اشتراک گذاشتن با دانش آموزان بوده است، و در حالی که بسیاری از ما به صورت حضوری به یادگیری باز می گردیم. ، این خلاقیت ها هنوز وجود دارند و خوب ها هنوز باید استفاده شوند. این پست وبلاگ دور زده شده است و به معلمان سایر موضوعات رسیده است که به وضوح از به اشتراک گذاری نمونه های خلاقانه معلمان بهداشت و تربیت بدنی قدردانی می کنند. اگر به دنبال الهام گرفتن و راه‌هایی برای استفاده از ابزارهای فنی ساده برای ایجاد منابع تعاملی برای دانش‌آموزان خود هستید، از این پست قدردانی خواهید کرد.

س ۳. آیا راه هایی پیدا کرده اید که بتوانید خلاقیت های آموزش از راه دور را در آموزش شخصی خود بگنجانید؟

#۴. Ten Dimensions of Wellness پست همیشه سبز دیگری است که در ابتدا در اکتبر ۲۰۱۹ نوشته شد. این یک نمونه عالی از این است که چگونه می‌توانیم روش‌های تدریس مشارکتی را بپذیریم، روش‌هایی را به اشتراک بگذاریم که درس‌های من را سرگرم‌کننده می‌کند، و مدت زمانی را که دانش‌آموزانم فعالانه با محتوا درگیر می‌شوند را به حداکثر برسانیم. این پست وبلاگ دارای کارت‌های قابل دانلودی است که می‌توانند در کلاس درس برای ایجاد سناریوهای منحصربه‌فرد برای بحث در مورد دانش‌آموزان استفاده شوند، این پست وبلاگ یکی از مواردی است که اغلب در رسانه‌های اجتماعی توسط معلمانی به اشتراک گذاشته می‌شود که تحت تأثیر عملکرد Dimensions of Wellness Activity قرار گرفته‌اند. من از شنیدن مطالبی که معلمان از این سایت وبلاگ تهیه می کنند و در کلاس های درس خود استفاده می کنند، بهره برده ام.

Q4. کدام روش های تدریس مشارکتی در کلاس درس شما بهترین کار را دارد؟

#۵. ۵ Apps Mindfulness and Meditation، یکی دیگر از پست‌های وبلاگی است که می‌توانید با دانش‌آموزان به اشتراک بگذارید، و آنها را تشویق می‌کند تا یکی از برنامه‌های پیشنهادی و رایگان را بررسی کنند تا آنچه را که بیشتر در آنها طنین‌انداز است پیدا کنند. در حالی که من کاربر معمولی برنامه Calm و همچنین مراقبه های برنامه Peloton هستم، به یاد داشته باشید که Headspace دسترسی رایگان به همه معلمان K-12 در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و استرالیا ارائه می دهد!

Q5. تجربه شما از استفاده از مدیتیشن و ذهن آگاهی با دانش آموزان چیست؟

سال ۲۰۲۱ سال خوبی دیگر برای وبلاگ بود و از زمان آغاز به کار آن در سال ۲۰۱۵، همچنان قوی به قوت خود ادامه داد. دومین رویداد ماهانه #microblog با موفقیت بزرگی همراه بود و شامل پست های وبلاگ کوتاهی از ۴۷ معلم از سراسر جهان بود. که برای اولین بار وبلاگ می نویسند

پست های وبلاگ مهمان همیشه سرگرم کننده هستند و این یکی از ویژگی های اصلی سایت بود. می توانید پیوندهای هر دو نویسنده مهمان را در اینجا بیابید. یکی دیگر از پست های مهمان که به طور گسترده در سال ۲۰۲۱ خوانده شد، یکی دیگر از پست های همیشه سبز و آسان برای به اشتراک گذاشتن با دانش آموزان، ۱۰ مزیت سلامت و رفاه روزنامه نگاری برای نوجوانان، توسط ایزابل گیلورد بود.

۲۰۲۱ همچنین شاهد بازگشت مسابقه #هایکو# بود که برنده از دوره هفتم من بود!

مثل همیشه از حمایت شما از وبلاگ قدردانی می کنم. من مشتاقانه منتظر یک سال دیگر از ترویج بحث آنلاین، به اشتراک گذاری منابع، و الهام بخشیدن به همه ما برای ارائه تجربه بهتر برای دانش آموزانی هستم که آموزش می دهیم. لطفاً اگر می خواهید یک پست مهمان بنویسید یا با #slowchathealth همکاری کنید، تماس بگیرید.

به دنبال الهام خواندن هستید؟ فهرست کتاب‌های ماه در حال رشد ما را بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر