۵ موقعیتی که ممکن است به مراقبت کایروپراکتیک نیاز داشته باشید – وبلاگ Credihealth


مراقبت کایروپراکتیک یک روش غیر تهاجمی برای درمان سلامت و تندرستی کلی شما در صورت تجربه درد عضلانی یا مفاصل پس از آسیب است. در حالی که کایروپراکتیک ها در درجه اول نگرانی های کمر و گردن را درمان می کنند، روش های مراقبتی آنها می تواند به بیماران در مدیریت انواع دیگر مسائل بهداشتی کمک کند. بسیاری از افراد ممکن است ندانند که دیدن یک کایروپراکتیک یک گزینه مناسب برای کنترل درد و علائم است. پزشکان و متخصصان بهداشتی دارای مجوز در منطقه شما مرکز ستون فقرات کایروپراکتیک شما از داروهای طبیعی و غیر تهاجمی استفاده خواهید کرد تا به شما کمک کند بدون توجه به نگرانی های فعلی سلامتی خود احساس شادی و سلامتی داشته باشید.

پس از آسیب، شما باید اولین نقطه تماس خود با پزشک عمومی خود باشید. هنگامی که هر شرایطی که نیاز به مراقبت پزشکی رسمی دارد رد شد، می توانید با پزشک محلی خود تماس بگیرید. با تراز مناسب و قرار دادن مفاصل، اغلب متوجه بهبود قابل توجهی در بهبودی خود خواهید شد. مطمئن نیستید که آیا مراقبت کایروپراکتیک برای شما مناسب است؟ ابتدا، اجازه دهید به اصول مراقبت های کایروپراکتیک و روش های درمانی مرتبط با آن بپردازیم.

مراقبت های کایروپراکتیک چیست؟

مراقبت های کایروپراکتیک یک روش ایمن و موثر برای کاهش علائم آسیب بدون دارو یا روش های پزشکی رسمی است. درمان هایی که برای وضعیت سلامتی شما اعمال می شود، بسته به مکان و دلیل درد شما بسیار متفاوت است. در قرار ملاقات شما، متخصص کایروپراکتیک شما ابتدا ارزیابی عمیقی از علائم شما انجام می دهد، از جمله یک عکس اشعه ایکس که می تواند تعیین کند که چگونه می توانند مراقبت را بدون دخالت در روند بهبودی ارائه دهند. بسیاری از کایروپراکتیک ها تحت پوشش بیمه هستند، اگرچه برای جزئیات بیشتر باید با شرکت بیمه خود مشورت کنید.

پزشک کایروپراکتیک من از چه روش های درمانی استفاده خواهد کرد؟

دستکاری و تنظیم ستون فقرات یکی از رایج ترین اشکال مراقبت های کایروپراکتیک است. این درمان‌ها استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و نواحی مفصلی را در داخل و اطراف پشت و گردن هدف قرار می‌دهند تا درد را کاهش داده و علائم آسیب را کاهش دهند. با این حال، یک کایروپراکتیک با خدمات کامل می‌تواند گزینه‌های درمانی بسیار بیشتری نسبت به تنظیمات مستقیم به شما ارائه دهد. برخلاف تصور رایج، این درمان‌ها بعید است که برای شما درد ایجاد کنند، اگرچه ممکن است هر از گاهی صدای ترک خوردن بند انگشتان خود را بشنوید.

طب سوزنی و سوزن خشک آنها افزودنی های محبوبی برای تنظیمات کایروپراکتیک هستند و به آرامش اعصاب و حرکت نقاط در اطراف ناحیه آسیب دیده کمک می کنند. ماساژ درمانی نسبتاً رایج است. علاوه بر این، برخی از کایروپراکتیک ها روش های فیزیوتراپی را ارائه می دهند که بسیاری از آنها به طور خاص برای هدف قرار دادن آسیب های مرتبط با ورزش طراحی شده اند.

روش های درمانی که یک کایروپراکتیک برای کمک به بهبودی شما استفاده می کند تا حد زیادی به ماهیت آسیب یا نگرانی های سلامتی شما بستگی دارد. بهترین کایروپراکتیک ها به جای ارائه یک رویکرد استاندارد و جامع، درمان ها را برای هر بیمار سفارشی می کنند.

موقعیت هایی که در آن باید با یک متخصص کایروپراکتیک تماس بگیرید

مراقبت های کایروپراکتیک می تواند برای انواع آسیب ها و نگرانی های سلامتی مفید باشد. مزایای آن عبارتند از بهبودی سریع تر، کاهش درد و کاهش کلی استرس. حتی اگر از نظر فنی آسیب نبینید، مراقبت کایروپراکتیک ممکن است همچنان مفید باشد. در اینجا پنج مورد از رایج‌ترین موقعیت‌هایی که در آن بازدید از متخصص کایروپراکتیک برای سلامتی و تندرستی شما مفید است، آورده شده است.

نگرانی های سلامتی پس از تصادف رانندگی

تصادفات اتومبیل یا سایر حوادث وسایل نقلیه می تواند فوق العاده خطرناک باشد و ممکن است منجر به صدمات قابل توجهی برای همه طرف های درگیر شود. یکی از متداول‌ترین آسیب‌های ناشی از تصادف رانندگی ضربه شلاقی است که زمانی رخ می‌دهد که مفاصل گردن در لحظه تصادف سریع به عقب بروند. به دلیل افزایش آدرنالینی که بدن شما در چنین تصادفی دریافت می کند، ممکن است تا زمانی که از ماشین خارج نشده اید بلافاصله متوجه آسیب دیدگی خود نشوید. اگر درد طولانی مدت در کمر، گردن یا عضلات خود دارید، منتظر مراقبت های کایروپراکتیک نباشید.

در بسیاری از ورزش ها، آسیب ها تنها بخشی از بازی هستند. در ورزش هایی که نیاز به تماس فیزیکی دارند مانند فوتبال و هاکی این امر ضروری است. اسکی، اسنوبورد و اسنوبورد نیز می توانند باعث آسیب شوند زیرا کایروپراکتیک می تواند به شما کمک کند. برنامه درمانی شما باید درد را کاهش دهد، سیستم شما را در حرکت نگه دارد و شما را به زمین بازی یا روی یخ بازگرداند. یک کایروپراکتیک همچنین می تواند با تصمیم گیری در مورد زمانی که باید برای شرایطی مانند شکستگی یا رگ به رگ شدن به دنبال کمک پزشکی رسمی باشید، به شما کمک کند.

اضطراب، تنش یا میگرن

میگرن و سردردهای تنشی می تواند منجر به سطوح بالایی از استرس شود و اغلب در جنبه های مختلف زندگی روزمره شما تداخل ایجاد کند. اگر از مصرف داروهایی با عوارض جانبی خشن برای کمک به مدیریت این تشنج ها خسته شده اید، پزشک کایروپراکتیک ممکن است مناسب شما باشد. اگر بعد از این سردرد سطوح بالایی از اضطراب یا خستگی را تجربه می‌کنید، کایروپراکتیک می‌تواند به شما کمک کند تا تنش عضلانی را به روش‌های ایمن، غیرتهاجمی و غیرجراحی مانند ماساژ درمانی و طب سوزنی کاهش دهید.

درد مداوم کمر یا گردن

اگر کمردرد یا گردن درد طولانی مدت دارید اما از منبع آن مطمئن نیستید، مراقبت کایروپراکتیک ممکن است گزینه خوبی باشد. همه چیز از نحوه نشستن گرفته تا ارگونومی پشت میز می تواند بر احساس شما در قسمت بالایی و پایین کمر شما تأثیر بگذارد، به خصوص اگر در تمام طول روز فعال نباشید. در این موارد، تنظیم ها و دستکاری های ستون فقرات موثرترین اشکال درمان هستند.

اسکولیوز

اسکولیوز یک انحنای جانبی ستون فقرات است که در صورت عدم درمان می تواند منجر به درد شدید و آتروفی عضلانی شود. اسکولیوز اغلب در کودکان و نوجوانان تشخیص داده می شود، اگرچه ممکن است هر کسی را درگیر کند. در حالی که پزشکان کایروپراکتیک لزوما نمی توانند این وضعیت سلامتی را “درمان” کنند، اما همچنان می توانند کمک ارزشمندی برای بهبودی پس از یک عمل جراحی رسمی باشند. با استفاده از این راهنما بیشتر بیاموزید تا با علل و عوامل خطر اسکولیوز آشنا شوید.

نتیجه گیری – موقعیت هایی که ممکن است به مراقبت های کایروپراکتیک نیاز داشته باشید

مراقبت کایروپراکتیک می تواند درد را کاهش دهد، حرکت را بهبود بخشد و بهبودی شما را پس از آسیب تسریع بخشد. این نوع درمان غیرجراحی می تواند در شرایط مختلف برای سلامتی مفید باشد. اگر مطمئن نیستید که آیا مراقبت های کایروپراکتیک برای شما مناسب است یا خیر، به راحتی به مرکز ستون فقرات محلی خود مراجعه کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و مشارکت کنندگان است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. برای انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر