11 شام خانوادگی مورد علاقه ما


تغییر فصل ، شبهای تاریک ، برنامه های متعدد … چیزی در مورد پاییز وجود دارد که همیشه به نظر می رسد عجله داریم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به کمی الهام نیاز دارید ، برخی از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم.

وعده های غذایی خانوادگیما دوست داریم چند شب در هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. در حالی که می دانیم این امکان برای همه وجود ندارد (شغل ، شیفت شب ، زندگی تنها ، و غیره) چیزی است که ما به آن اهمیت نمی دهیم و از آن قدردان هستیم.

آیا با صرف شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم با نوجوانان ملاقات کردیم و او به خانه من می آمد و باور نمی کرد که هر شب با هم شام بخوریم. صحبت های زیادی وجود داشت ، اطلاع از روز همه و همیشه خنده های زیاد. از زمان تشکیل خانواده خود ، قطعاً یکی از زمانهای مورد علاقه ما برای ملاقات با بچه ها بود.


این دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan “وقتی خانواده ها برای صرف شام می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند و کمتر غذاهای فست فود و غذاهای کم مصرف مصرف می کنند”.

این رژیم غذایی در هرم مدیترانه همچنین خوردن غذاهای اجتماعی را تشویق کرد. اگر بدون خانواده شما ، دوستان و همسایگان نیز کار خواهند کرد.

شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از غذاهای مورد علاقه ما هستند که به عنوان یک خانواده می توانید از آنها لذت ببرید. بسیاری سریع آشپزی می کنند و حاضر می شوند مشکلات زمانبه

پخت مرغ ایتالیایی

پاییز وعده های غذایی خانواده

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را کرد و از آن زمان به بعد وجود داشت. همه چیز در یک تابه پخته می شود و دارای اقلام کنسروی مقرون به صرفه مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی است. کمی مخلوط ادویه جات ترشی جات خشک می شود ، اما سریع اما خوشمزه است.

بادمجان و کوفته کوفته پخته شده بوقلمون

کوفته پخته شده بادمجان و بوقلمون

اسپاگتی و کوفته یک هفته تا خانه ما فاصله دارند. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته در داخل خود کمی بادمجان بو داده دارند و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شوند. با آماده سازی آنها در ساعت اول و انجماد بعداً ، حتی ساعتهای بیشتری صرفه جویی کنید.

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

چه بچه ای رول هلالی و پنیر آب شده دوست ندارد؟ ما به لطف مرغ کمی پروتئین بدون چربی اضافه کردیم و مقداری بروکلی فیبر و ویتامین اضافه کرد. پخت و پز سرگرم کننده و سریع است و برای عصرهای روز هفته مناسب است.

دستور آشپزی آهسته فجیتا

به آرامی فجیتاها را بپزید

اجاق گاز آهسته مورد علاقه من در پاییز است. نه تنها در وقت شما صرفه جویی می شود ، بلکه کل خانه هنگام پخت و پز بو می دهد. این فجیتاهای زودپز یک شام سریع است که می توانید به دلخواه خانواده خود آن را سفارشی کنید.

حصار ماهی پخته شده

ماهی کبابی سالم

این چوب ماهی های پخته قوی و لطیف ، یک شام عالی خانوادگی است ، اما همچنین یک وعده خوشمزه است تا دو وعده ماهی توصیه شده در هفته دریافت کنید.

سس سس کچاپ خوش مزه

بسیاری از ایده های غذایی خانواده

ما این ترکیب را در زمان شام با امتحان دستور العمل های جدید یا افزودن چیزهای مختلف امتحان می کنیم. اگرچه موارد خاصی وجود دارد که ما خود را ناشی از آن می دانیم. حتی اگر “دستور” نداریم ، در اینجا چند وعده غذایی خوب خانوادگی وجود دارد –

  • Tacos – سریع ، همیشه مورد علاقه و آسان برای سفارشی سازی
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما تعداد زیادی تابه نداریم ، اما هدف ما این است که در پاییز امسال به عنوان یک خانواده بیشتر هیجان زده باشیم. برخی از دستور العمل هایی که من سعی می کنم آنها را امتحان کنم شامل موارد زیر است –

دیدگاهتان را بنویسید