குத்தி பர்க்கு வியிப்பு ۶ நிம்யிய்கக


یکی از جدیدترین فناوری ها در زمینه اینترنت، نسل ششم وای فای است که در ساده ترین مفهوم، امکان اتصال و انتقال همزمان داده ها بین چندین دستگاه را فراهم می کند و باعث افزایش سرعت و کیفیت همه کاربران در یک محیط می شود.

به گزارش اسنا، گاهی اوقات دسترسی به اینترنت در خانه به شدت به اتصالات کابلی بستگی دارد و هر بار فقط یک کامپیوتر می تواند آنلاین باشد یا فقط یک بار دانلود Mp3 ترکی در یک ساعت کامل می شود و بقیه نمی توانند همزمان از خط تلفن استفاده کنند. .

این مثال را در نظر بگیرید، در خانه ای یکی از اعضای خانواده در حال تماشای آنلاین فیلم یا سریال است در حالی که بچه ها با کنسول های خود آنلاین بازی می کنند و فرد دیگری در حال برقراری تماس تصویری و مجموعه ای از دستگاه های هوشمند مانند سنسور دما، نورپردازی است. ، قفل درب و غیره همیشه باید به اینترنت متصل باشند. با Wi-Fi 6، همه این اتصالات در حال حاضر با بالاترین کیفیت و سرعت موجود هستند. نکته ای که در مورد وای فای ۶ حائز اهمیت است این است که با وجود اتصال این دستگاه ها به روتر، اکنون سرعت و کیفیت یکسانی برای هر دستگاه حفظ می شود.

Вай​فاй ۶ «Wi-Fi ۶» نسل بعدی فناوری Wi-Fi است که همان کار قبلی یعنی اتصال دستگاه های مختلف به اینترنت را انجام می دهد، اما تفاوت این است که اضافه شدن فناوری های جدید برای سریعتر و بیشتر اتصالات کارآمد و کارآمدتر توسعه فناوری که همزمان با فرمت ۵G رخ داد، منجر به گسترش حسگرها در اینترنت اشیا و همچنین افزایش تجربه در زمینه واقعیت شد.

یک از محمدترین منین وایفای ۶ سیستم نام‌کیدی جدید است; الی از یک توالی ساده از درامه، ترکسی از ستندرها و استیکت از راخین را کامه می‌سازد و STANDERHA و استکت از راخین را کامه می‌سازد و شریت ۱.

توکس وای فای ۶ خید است؟

پاسخ سریع به این سوال ۹.۶ گیگابایت در ثانیه (۹.۶) گیگابیت در ثانیه است، در حالی که ۵ گیگابایت ۳.۵ گیگابایت در ثانیه (۳.۵) گیگابیت بر ثانیه است. اما این پاسخ کامل نیست و این اعداد بر روی کاغذ و در شرایط آزمایشگاهی به دست می آیند، اما در عمل وای فای ۶ سرعت بالاتری نسبت به نسل قبل دارد، زیرا در وای فای ۶ نیازی به همه آن نیست. speed through a device and מי‎tuan אנ רא דר קל נפרקים קרד קרד שוד ו ין ינטי עם מעצעים עשוטעים בריים בריים מעשון הא מי​ In fact, the importance of Wi-Fi is not only for increasing the speed of one device, but for بهبود سرعت و کیفیت اتصال شبکه برای بسیاری از دستگاه های متصل به طور همزمان.

فناوری وای فای ۶

دو فناوری کلیدی MU-MIMO و OFDMA برای افزایش سرعت شبکه بی سیم طراحی شده اند.

MU-MIMO: مقفور تصرید «Multi User, Multiple Input, Multiple Output» است که در وایفای ۶ علیهاون پیدا می‌کند. این فناوری به روتر اجازه می دهد تا با یک دستگاه و سپس دستگاه بعدی و دستگاه بعدی و … به طور همزمان با همه این دستگاه ها ارتباط برقرار کند و اطلاعات را ارسال و دریافت کند. فناوری فعلی MU-MIMO به روترها اجازه می دهد تا چهار دستگاه را به طور همزمان متصل کنند، در حالی که Wi-Fi 6 این اتصال را به هشت دستگاه به طور همزمان ارتقا می دهد.

OFDMA: این فناوری در فارسی «حم‌تافتن» می‌شود که به یک دستگاه اجازه می‌دهد تا داده‌ها را به طور همزمان به چند دستگاه ارسال کند یا از چندین دستگاه داده دریافت کند.

اما یکی از فناوری های مدرن وای فای “Target Wake Time” نام دارد که به دستگاه امکان می دهد زمان برنامه ریزی شده ای برای اتصال به روتر داشته باشد و تعداد دفعات باقی ماندن آنتن و تنظیم سیگنال های ارتباطی را کاهش دهد و در نتیجه ذخیره سازی را کاهش دهد. بطلی دراسته‌ها می‌شود; البته این قابلیت معمولاً برای دستگاه های کم مصرف برنامه ریزی شده است و برای همه دستگاه ها مانند لپ تاپ ها در دسترس نیست، زیرا اکثر لپ تاپ ها نیاز به اتصال دائمی به وای فای دارند. در برخی موارد، شما باید اطلاعات خود را به روز کنید، هدف واقعی این فناوری است.

ब्र्त्र्य जास्ताक्त्त्त

چند روز پیش، بزرگترین به روز رسانی امنیتی در یک دهه با یک پروتکل امنیتی مدرن به نام WPA3 آغاز شد. این پروتکل مدرن، حدس زدن دائمی رمزهای عبور را برای هکرها دشوار می کند و حتی اگر هکر موفق به انجام آن شود، داده ها را تا زمانی که هکر چیزی پیدا نکند غیرقابل استفاده می کند.

دستگاه ها و روترهای فعلی می توانند از WPA3 استفاده کنند، اما این گزینه اختیاری است، در حالی که دستگاه های بی سیم مجبور هستند از پروتکل امنیتی جدید WPA3 برای کشف مجوز استفاده کنند. این دلیل افزایش امنیت دستگاه پس از استفاده گسترده از وای فای است.

امکان اتصال به دستگاه های با سرعت بالاتر

اتصال لپ تاپ با وای فای ۶ به روتر نسل ششم فقط سریعتر از اتصال لپ تاپ با وای فای ۵ به روتر نسل پنجم امکان پذیر است، اما اگر دستگاه های زیادی به روتر متصل باشند، این اهمیت را نشان می دهد. از وای فای

با توجه به فناوری هایی که قبل از ورود وای فای وجود داشت، هر چه تعداد دستگاه های متصل به مودم بیشتر باشد، سرعت و کیفیت اینترنت برای هر دستگاه بالاتر می رود، کیفیت پایین تری دارد. و سرعت سایر دستگاه ها کاهش می یابد، اما فناوری Wi-Fi طوری طراحی شده است که تمام دستگاه های متصل را با بالاترین کیفیت و سرعت متصل نگه می دارد.

با توجه به اطلاعات اپراتور در سایت وبلاگ گوشی دوم، استفاده از وای فای ۶ در حال گسترش است و در حال حاضر امکان خرید مودم یا روتر وای فای ۶ وجود دارد اما در حال حاضر قیمت مناسبی ندارد. . این است و در حال حاضر تعداد محدودی لپ تاپ از آخرین نسل با مودم وای فای دارد.

۶. نسل جدید إن برداقون در اسنپدراغون ۸۵۵ PLAS، اسنپدراگون ۸۶۵ و اسنپدراگون ۸۸۸ هم به مودم ‌هیا دد.

که قوشی‌هایی از وای فای شش کشک می‌کنند؟

بر اساس این اعلامیه، سامسونگ گلکسی اس ۱۰، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰، سری گلکسی اس ۲۰، سری آیفون ۱۱ و ۱۲، سری وان پلاس ۸ و سری پی ۴۰ هواوی از جمله گوشی هایی هستند که از وای فای ۶ پشتیبانی می کنند.

بر اساس این گزارش، آخرین نسل شبکه های بی سیم پیشرفته است. سرعت و کارایی خام، وقتی WiFi رایگان است، به معنای حداکثر سرعت مجاز برای وسایل نقلیه و چندین خط برای کنترل همزمان است. Wi-Fi از پخش ویدیوی ۸k پشتیبانی می کند که از اینترنت برای دسترسی به سرعت دانلود مورد نظر کاربر پشتیبانی می کند.

در على ترجمهها به منتدى تحمیل روی کریسهای تصفیره ۱.۱ گیگابیت بر ثانیه در باند ۲.۴ گیگاهرتز (با باند چهار ستاره موجود) و باند ۴.۸ گیگابیت با باند ۵ ستاره در گیگابیت دوم. اگرچه این فناوری هنوز در حال اصلاح است و سال آینده ارائه خواهد شد (سرعت آن افزایش می یابد، به عنوان مثال سرعت آزمایشگاه به ۱۰ گیگابایت در ثانیه می رسد). به‌تور کلی با ازیرون وای-فی ۶ می‌توان انتزیر KK تا ۱۰ KKKK

است به زیکر است زمان ذاهور در ساعدر هم به تعریف شرق‌فازرای، تعریف دهنگانگان نرم‌فازری، تعریف آن‌ترین و دیر عرض المزید در سنتام افلاها است. بوردی باید منتازر بود تا سریوسدهی متوسیقی آنتفر زمان عرب را بری ارت مانیتور و مانیتور ممکن است برخی از شبکه ها با این متن (وای فای ۶) برای سرعت بالاتر تبلیغ کنند، اما باید صبر کنید – ببینید این اسامی و لوگوها چگونه است. در فرآیند استفاده می شوند.

به گفته کارشناسان، نکته مهم این است که در آن زمان، فناوری به خوبی اجرا شده است و می توان کل فناوری کشورها را در ماه ها یا سال های مختلف ارائه کرد. برخی از دستگاه های پیشرو نیز از فناوری تجربی استفاده می کنند.