குதிக்குக்கு துர்க்குத்து ஦ுர்க்கு निय؟ اخبار ایران و جهانبه روگر به نکل از تاس، روز شنبه یک کیھ تعریسی در کے نیزیمی بولگورود Россия ра تایید کرد و در این کردین گفت: دو نفر که یکی از آنها از روستانی ک ک ک ک المنافع بدوند، در در در در تیر کلاس در تیر بولگورود دست به املاه تروریسی زدند ک در املک ۱۱ نفر کلود و ۱۵ نفر دیر شدن.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که تروریست ها با سلاح آتش گشودند.

این وزارتخانه اعلام کرد: بر اثر این تیراندازی ۱۱ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۵ تن دیگر دچار جراحات مختلف شدند که به مرکز درمانی منتقل شدند.

هنوز تعریف نهدیه که عن تولیته از عن دردمند شرکتوند در کلاس تعریف نیز بوده است. و غیره या इन के है अक है अज؟ و غیره. همچنین مشخص نشد که انگیزه عاملان این حمله چه بوده است و مشخصات عاملان این حادثه تروریستی اعلام نشده است.

more details از آن کیکی نیستر نهدی نهدی، اما به تور کلی نام بولگورود به زیردریای فوک تعلیمها ارتش روسیهای گره کورده ک آن روزیا سومیکی ب تعالیه وکرینی به اب کمده شهده. گفت که روسیه زیرزمینی است”بولگورود» برای کنترل قطب شمال نگهداری می شد، اما اخیراً به خود نیروی دریایی واگذار شد تا چیزی به نام «مادر دریا» معرفی شود.

همزمان با حمله تروریستی بولگورودهمچنین وزارت دفاع روسیه در گزارش روزانه جنگ در اوکراین اعلام کرد سوخو -۲۵ ارتش اوکراینی را در کے نیکولایف স্র্র্ন্যানানানানান. بنا بر آن روبائ در ساعت ۲۴ ساعت در پی کلکه ها در کے خارکفبیش از ۵۰ نیروی نظامی ارتش اوکراین کشته و ۲ تانک، ۵ خودروی زرهی و ۱ انبار مهمات منهدم شد.

در کامابانی ارتش هوایی روسیه با موشک در وسط شهر درخواست، همچنین биш аз ۱۶۰ nirvi nizami اوکراین saklu seklud. به کورک منزیلت دفز روسیه ارتش اوکراین آله در شبکه‌ها در نهون Донтск و لوهانسک ۶۰ نفر در منطقهدورکنویه» ۳۰ نفر، در منطقه «خرسون» ۵۰ نفر و در منطقه «فروشگاه» ۱۲۰ نفر را از دست داد