۷۰۰ خکخخخخا و


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، چند وقتی است که طرح هوشمندسازی فروش نان در نانوایی‌های خراسان‌جنوبی و در کشور و به طور کاملاً آزمایشی در حال اجرا است و چون آزمایشی ممکن است ایراداتی داشته باشد که قرار است به همان صورت مرتفع شود که حمایت و پشتیبانی از مردم باشد. به زودی میبینمت.

در اینجا آخرین اخبار و اخبار است.

دیدگاه: اجرای سند رسمی یا مبدأ که باید توسط یکی از اعضای هیئت مدیره تکمیل شود.

محمدیان: در اجرای طرح هوشمندسازی و عادلانه بودن گندم، آرد و نان دستگاه‌های مشارکت دارند که از جمله آن‌ها دارایی، وزارت جهاد، وزارت صمت، بانک سپه و به نوبه خودش اتحادیه اصناف هر استان است که زمینه اجرای این طرح را فراهم می‌کند. این پروژه ای است که شما به دنبال آن هستید.

برای دستگاه‌های وظایف مختلف از جمله‌های تدوین شده و بخشنامه‌های این طرح تعیین می‌شود که در اختیار وزارت اقتصاد و دارایی است که در مرحله آزمایشی اجرا می‌شود و دستورالعمل‌ها به صورت کامل تدوین و اجرا نمی‌شوند چون می‌خواهند در مرحله آزمایشی نواقص آن را مرتفع و پیشنهاد کنند. این نوع دستگاه و تصویر دارای نوع و فرمت مشابه با نوع داده ای است که در آن موجود است.

بحث نظارت و کنترل این طرح با وزارت کشور است و در استان با استانداری است و وظیفه گندم و آرد واحدهای نانوایی بر مبارزه با جهاد کشاورزی و به تبعیت از آن بر ادارت کل غله استان‌ها گذاشته شده است.

پرسئوس: در مورد انتشار مقالاتی در مورد انجمن دولت اتحادیه،

محمدیان: بحث کارتخوان‌های نانوایی‌ها توسط همکاران بانک سپه در حال راه‌اندازی ۵۰ دستگاه در حدود ۷۰۰ دستگاه به استان وارد شده است و ۶ دستگاه نصب شده و حال و بقیه هم نواقص دارند.

هضید ………….. “” “” “” “” “”” “:” “” “.”.” “.”. “..” مردم این اطمینان را دارند که هدف این طرح این نیست بلکه هدفش عادلانه است که با یارانه‌ای که دولت تخصیص می‌دهد از دوریز نان و مصرف خارج از مرزها جلوگیری می‌کند و نرخ هم تغییر نمی‌کند.

پرسئوس: این مقاله نمی تواند هیچ نوشته ای را در این صفحه بخواند.

محمدیان: افزایش قیمت در استان و در کشور مطرح نیست و اگر قیمت بخواهد اعمال شود، اول از سوی متولیان ملی به ما اعمال می‌شود و از سوی کارفرماهای تخصصی بررسی می‌شود و نرخ جدید اعلام می‌شود.

اکنون هیچ تغییر قیمتی در هیچ نوع نانی چه نانوایی یارانه‌ای و نیمه یارانه‌ای مطرح نیست و اگر هم‌استانی‌ها موارد تخلفی را انجام دهند از طریق سامانه ۱۲۴ سازمان صمت اعلام کنند تا لازم باشد انجام شود.

قیمت نان تغییر نمی‌کند و سهمیه‌بندی‌ها هم قابل پرداخت با کارتخوانی نیستند در تعداد نان دریافتی نمی‌کند نانوا به نرخ آزاد آرد را دریافت می‌کند و مابه‌التفاوت آن را دولت به حساب نانوا واریز می‌کند ولی نرخ نان تغییری برای مردم نمی‌کند.

: ا :::::::::::::: ه ه ه ه ً ه ه

محمدیان: هنوز ابلاغیه‌ای برای استان در این موضوع نیامده و مطمئن هستیم که تا پایان سال تغییر قیمتی نخواهیم داشت و برای اجرای طرح افزایش قیمت اتفاق نمی‌افتد.

اگر می خواهید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید، این یک دستگاه تاشو است.

:

محمدیان: سهمیه کار سرانه‌ای که دولت مشخص کرده است و سهمیه شهری و روستایی رنج خاصی دارد و برای هر نانوایی کوچک نوعی پخت و پز اتحادیه‌ها و سازمان صمت سهامیه آرد را مشخص می‌کند و سهمیه را تحویل می‌دهد.

بعد از اجرای طرح هم همین است فقط با قطعی شدن اجرای طرح کیفیت مطرح است و هر نانوایی که در این عرصه رقابت خواهد کرد و کیفیت بهتری داشته باشد مطمئناً باید مطمئن شود و به نفع خودش خواهد بود و مردم را به سمت نانوایی می‌روند که لطفا توجه داشته باشید که وارد نشده اید.

: اس ::::::::::

محمدیان: اکنون هم به این صورت است و اگر اشتباهی و تعطیلی داشته باشد این اتاق توسط اتاق صنفی و اصناف پایش می‌شود و به ما اعلام می‌شود و در کارگروه تخصصی مطرح شده و می‌تواند تعطیلی و تخلفی باشد که سازمان‌ها اعلام می‌کنند و کسر سهمیه آن‌ها است. حط … .ش ………………….

پرسنل: این نوع طرحی است که شما برای این نوع، نوع و کیفیت، نوع یا قالبی که می خواهید استفاده کنید، استفاده می کنید.

محمدیان: آرد تعاونی روستایی و عشایری توسط کل‌های آن‌ها تجهیزات سرانه به صورت کلی خریداری می‌شود و در روستاها توزیع می‌شود و فعال می‌شود.

پیکربندی تصویر یک تصویر برای ویرایش توسط یک کاربر یا کاربر دیگر امکان پذیر نیست.

فارس: اگر کسی به صورت شخصی برای خرید آرد مراجعه کند آیا نانوایی‌ها می‌توانند در این طرح اندیشیده شوند که مردم مورد نیاز خود را تامین کنند؟

محمدیان: آرد در اختیار نانوایی‌ها قرار می‌گیرد و برای تبدیل شدن به نان است و آرد خام قرار نیست توسط نانوایی‌ها و کارخانه‌ها به صورت آزادانه توزیع می‌شود چرا که بخشی از فعالیت‌ها مشخص می‌شود و در نقاط شهری سهمیه‌ای در اختیار قرار نمی‌گیرند که در اختیار آنها گذاشته شود. اگر به دنبال یک مرورگر وب هستید، می توانید از این ویژگی به عنوان راهنما نیز استفاده کنید.

Persees: اگر به دنبال یک کامپیوتر هستید، باید منبع اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید.

محمدیان: فعلاً آرد خامی که بخواهیم برای مشارکت در اختیار کارخانه نیست و سهمیه محدود است، گندم استان مرکزی سرانه می‌شود که آن هم برای تبدیل به واحدهای خبازی است و آرد خام برای بخش روستایی و عشایری است و سهمیه شهری تنها می‌شود. نام و آدرس شما نمایش داده نخواهد شد.

اگر نمی خواهید در این گروه عضو شوید، باید دریابید که آیا با این موضوع مشکل دارید یا خیر.

محمدیان: همیاران جهاد کشاورزی و بازرسان سازمان سمت و تعزیرات حکومتی بازرسی را انجام می‌دهند و اگر موردی باشد مردم به سامانه ۱۲۴ اطلاع‌دهنده می‌دهند و اگر اشتباهی محو شود، پرونده تشکیل می‌شود و در اختیار تعزیرات قرار می‌گیرد و تعزیرات اعمال می‌شود. .

سؤال: قتل زنی که مرد یا زنی است که با زن یا مردی که مرد یا زنی است که ازدواج نکرده است رابطه دارد.

محمدیان: در مورد خارتخوانها تعریف ست.

یام /