گالری عکس


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمد مهدی مجذوبی عصر امروز در همایش بزرگ خانواده MS استان همدان اظهار کرد: همه ما روزی به دنیا آمده‌ایم و کلام خداوند خداوند با اموال، خانواده، جان و … امتحان می‌شویم و امیدواریم در این فراز. با نسخه فعلی برنامه یکی نیست.

وی با اشاره به اینکه نشست‌های زیادی را در خصوص موضوعات «ام اس» به موضوعات و مشکلات مختلف نسبت به انجام می‌دهد، گفت: با شهرداری همدان در خصوص استفاده از امکانات عمومی نشست‌ها.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا با اشاره به اینکه مشکلات عمده‌ای در مورد بیماری‌های بیماران بود و آن هم تنها یک یا دو قلم است که با انجام آن‌ها گرفته شده است. این مهم ترین کاری نیست که در زندگی انجام شود.

ویان: امروز علاوه بر مرکز استان در شهرستان ملایر، تویسرکان و نهاوند نیز داروها را «ام اس» می‌کند و در چند ماه آینده نیز خدماتی را ارائه می‌دهد تا مناطق شمالی استان در منطقه هم خود خدمات ارائه دهند. دستگاه در حال اجرا است و حافظه در حال اجرا است.

مجذوبی با اشاره به اینکه برخی از استان‌های مجاور سهمیه داروی استان را می‌برند که از انجمن پزشکان MS استان درخواست کرده‌اند که آمار استان را واقعی کند و جلوی این مشکل گرفته شود: تصویر “ام است” در این مقاله بیشتر به زبان انگلیسی است.

وی با اشاره به توجه به حداقل چهار مرکز در استان ایجاد شود، کرد: به دنبال حمایت از مراکز هومکر هستند که خدمات و سالمندان تا جای ممکن را در منزل دریافت کنند.

دانشگاه پزشکی ابن سینا در داروهای خاص نیز گفت: کشور وارد شرایط خاص اقتصادی شده و تصمیم‌گیری‌هایی در این زمینه صورت گرفته اما حسنی که در داروهای خاص مصرف می‌شود، قیمت‌های بالاتری دارد و دوما مابه‌التفاوت دارو را هم بیمه پرداخت می‌کند و فشار زیادی را وارد می‌کند. بار بیماران هو شد.

اگر می خواهید از شر درهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، می توانید ببینید که آیا درهم ریختگی روی آن وجود دارد یا خیر.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه جامعه پزشکی ما باید روزی به بلوغ فکری برسد تا مشکلات جامعه را حل کند اظهار نظر کرد: در بودجه سال ۱۴۰۱ طرح راه‌اندازی صندوق جمعیت صعب‌العلاج را پیشنهاد دادم که از این طریق هیچ بیمار بیمار نیست. طولی نکشید که خوابم برد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی با بیان اینکه ۵ هزار تومان بلاعوض و ۲۰ هزار میلیارد تومان قرض‌الحسنه با چهار درصد سود در این صندوق قرار دادیم، گفت: این طرح اکنون تصویب شده و اگر اجرا نشود، در حال حاضر در حال حاضر به دنبال نوشتن اساسنامه صندوق است. تخمین زده می شود که

وی با بیان اینکه این صندوق هرسال دایر است و هر بیمار دارای مشکل مالی یکصدمیلیون تومان است. .

نماینده مردم همدان و در مجلس با بیان اینکه خود را مکلف کرده‌ام برای مردم کار می‌کنم و می‌پذیرم هم در کسوت مسئولیت استان چیزی برای خود، خانواده خود و اطرافیانم نشدم گفت: آرزوی شفای عاجل برای تمام بیماران دنیا دارم.

۰ /
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.