کیک پنیر تمشک مینی یخ – کرم – داخل جامع


کلمه چیزکیک را ذکر کنید و گوش ها سوراخ می شوند. کمی شبیه ذکر کلمه “راه رفتن” با مرد 4 پای ما – همان میزان اشتیاق ، بله؟

خوب ، این پنیرهای کوچک تمشک نیز ارزش هیجان دارند. همراهی های کوچک عالی برای یک فنجان چای ، و به اندازه کافی برای سوخت و ادامه راه. تمشک های رنگی و پودر چغندر وجود دارد که به آنها کمک می کند تا پخته شوند ، البته لازم به ذکر نیست که افزایش آنتی اکسیدان ها نیز افزایش یافته است. می دانم که آنها را دوست خواهید داشت!

20 می کند

پایه:
بادام 120 گرم
9 عدد خرما متوسط
لوبي 75 گرم
1.5 قاشق غذاخوری روغن نارگیل (آب شده)
نمک دریا را بیرون بیاورید

پر كردن:
بادام هندی 250 گرم (عصر بخوانید)
تمشک 150 گرم
lemon فنجان آب لیمو
130 گرم خون
½ قاشق چایخوری نمک دریا
½ قاشق چایخوری عصاره وانیل
½ فنجان روغن نارگیل (آب شده)

برای پایه ، بادام ، نارگیل و کمی نمک را با هم مخلوط کنید تا یکدست شود. خرما و روغن نارگیل را اضافه کرده و دوباره مخلوط کنید تا یک خرده خوب شود. مخلوط را در قالبهای کوچک قالب (یا یک سینی برش) بریزید و در حین پرکردن در فریزر قرار دهید تا سفت شود.

برای پر کردن ، تمشک ها را مخلوط کنید تا خرد شوند سپس در آبکش قرار دهید و دانه ها را دور بریزید. بادام زمینی ها را آبکش کنید ، با آب سرد بشویید و با یک حوله کاغذی خشک کنید. تفاله تمشک را با بادام زمینی ، آب لیمو ، عسل ، وانیل ، روغن نارگیل و نمک دریا مخلوط کنید. به هم زدن ادامه دهید تا مخلوط تمیز و ابریشمی شود.

مواد را روی پایه ها بریزید و حداقل چهار ساعت به فریزر برگردید تا خودش را بگیرد. قالب ها را بریزید و در فریزر قرار دهید (حداکثر 3 ماه). لذت ببرید مانند بستنی سرد شده یا 40 دقیقه در دمای اتاق در نیمکت آشپزخانه ذوب شوید.

سرگرم کننده!

Ps ؛ اگر می خواهید رنگ و فاکتور فوق العاده ای را به شیرینی اضافه کنید ، یک قاشق چایخوری پودر چغندر خالص را به مخلوط اضافه کنید. پاداش های آنتی اکسیدانی!

وقتی صحبت از کیک پنیری می شود ، آیا هنوز کیک تمشک Keto من را درست کرده اید؟ هر کاری که انجام می دهید ، هر دو را در منو سریع تر کنید.دیدگاهتان را بنویسید