کیت میدلتون و اما رادوکانو با هم در خانه بازی کردند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون این هفته با اما رادوکانو ، برنده تازه اوپن ایالات متحده ، تنیس بازی کرد و این دو به افتخار قهرمان بازگشت دیدار کردند.


  کیت میدلتون به خاطر عشق به تنیس معروف است و حامی باشگاه تنیس و کروکت چمن All England است که در سال 2016 نقش معتبر را از ملکه گرفت. مانند بسیاری از اعضای قوی، کیت مرتباً در ویمبلدون شرکت می کند و در ماه ژوئیه ، او بازگشت از تنهایی برای اهدای جام به برنده نهایی زنان ، اشلی بارتی. دوشس کمبریج نیز از ستاره های تنیس بریتانیایی در مسابقات دیگر پیروی می کند.

  در اوایل این ماه ، کیت اشتراک گذاری کرد پیام شیرین به اما رادوکانو به افتخار دستاورد برجسته او در پایان مسابقات آزاد آمریکا. با آرزوی خوشبختی ، کیت احتمالاً مانند همه از دیدن پیروزی محکم اما و ادامه قهرمانی اوپن 2021 ایالات متحده هیجان زده است.

  اما رادوکانو از بریتانیای کاپ با قهرمانی جام آزاد آمریکا جشن می گیرد

  دوشس از جمله کسانی بود که از طریق رسانه های اجتماعی به اما تبریک می گفت ، در حالی که این تنیسور نیز دریافت می کرد پیام ملکهبه

  حالا کیت و اما سرانجام با پیروزی او در مسابقات آزاد آمریکا به صورت شخصی ملاقات می کنند ، زیرا آنها در یک رویداد ویژه بازگشت به خانه تنیس بازی می کنند.

  با ارسال عکس های شیرین از این مناسبت در حساب های رسمی رسانه های اجتماعی دوک و دوشس کمبریج ، نشان داد که کیت از اینکه می تواند با Emma تنیس بازی کند در این رویداد که توسط انجمن تنیس چمن در مرکز ملی تنیس برگزار شد ، هیجان زده شد.

  اما اما تنها قهرمان تنیس باز ایالات متحده نبود که کیت ملاقات کرد. دوشس همچنین با جو سالسبری برنده دو نفره و مختلط مردان و همچنین آلفی هیویت و گوردون رید که برنده دو نفره مردان منشیچه شدند ، آشنا شدند.

  هر پنج عکس زیبایی از گروه را در پست دوشس در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. در اینجا tاو زیرنویس با افتخار اعلام کرد ، ‘در حضور قهرمانان همه ما به شما بسیار افتخار می کنیم!

  همانطور که توسط تلگراف، مهارتهای تنیس کیت چیزی است که بازیکنان حرفه ای را تحت تأثیر قرار داد ، که مخصوصاً او را تحسین کردند.

  کاترین ، دوشس کمبریج و اما رادوکانو ، قهرمان اوپن آمریکا در حال فعالیت در مرکز تنیس ملی LTA

  گفته می شود اما در این باره گفته است: “پیش دستی او باورنکردنی بود. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. خیلی سرگرم کننده است ”

  در حالی که گفته می شود جو بازیکن دیگر موافقت کرده است ، اظهار داشته است: “این واقعا سرگرم کننده خوبی بود. من واقعاً تحت تأثیر سطح کیت قرار گرفتم.” او به وضوح آن را دوست داشت ، و همیشه قبلا بازی کرده بود ، اما بودن در زمین بازی او لذت بخش بود. فورهندش خیلی خوبه ”

  طرفداران سلطنتی بدون شک امیدوارند که مهارت های تنیس کیت میدلتون را در آینده دوباره ببینند.  دیدگاهتان را بنویسید