چرا ممکن است بخواهید عضویت در باشگاه را به کارمندان خود ارائه دهید – تناسب اندام کندی


شرکت‌ها امتیازات مختلفی را به کارمندان ارائه می‌کنند، اما چیزی که بیش از آنچه باید برجسته می‌شود، عضویت در باشگاه ورزشی است که توسط شرکت حمایت می‌شود. چندین دلیل خوب برای ارائه این به عنوان یک جایزه و راه هایی وجود دارد که آن را هم برای کسب و کار و هم برای کارمندان شما مفید می کند. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای یک برنامه تناسب اندام شرکتی در ساوت جرسی مهم است، و در تناسب اندام کندی، ما می توانیم کمک کنیم تا آن را برای تیم شما مفید کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارمندان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند به طور کلی شادتر هستند، که باعث بهبود احساس کلی در محل کار شما می شود. علاوه بر این، تمرکز بر سلامت به افرادی که با هم کار می کنند کمک می کند تا بر همه ابتکارات سلامتی، از جمله مواردی که محدود کردن گسترش بیماری در محل کار را محدود می کنند، نظارت کنند.

بهبود اخلاق کارکنان

اثبات اینکه شما به عنوان یک کارفرما به سلامت روحی و جسمی کارمندان خود اهمیت می دهید، باعث می شود کارمندان احساس کنند که اهمیت دارند و وقتی مردم چنین احساسی داشته باشند، عملکرد آنها بهتر می شود. علاوه بر این، ممکن است متوجه شوید که کارگران به “همراهان ورزشگاه” تبدیل می شوند، که می تواند به افزایش همکاری و کار گروهی در دفتر کمک کند.

می تواند داروی پیشگیری کننده باشد

ورزش منظم و تشویق کارمندان به حرکت نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمنی که بسیاری از افراد دارای مشاغل کم تحرک دارند، مانند سردرد و کمردرد کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی کمک کند و از بیماری جلوگیری کند، که به معنای زمان کمتری از دست دادن کار است.

مقرون به صرفه است

اغلب، یک طرح سلامتی شرکتی که شامل عضویت در باشگاه است را می توان در زمان مالیات حذف کرد و هزینه شرکت را جبران کرد و در عین حال به کارکنانی که ممکن است توانایی مالی برای دسترسی به کلاس های بدنسازی و تناسب اندام را نداشته باشند، اجازه می دهد. گزینه های زیادی وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها استفاده کنند، یا پرداخت کامل برای عضویت، ارائه تخفیف به کارمندان، یا پرداخت بخشی از عضویت تا زمانی که کارمندان برای تعداد ساعات مشخصی در هفته به باشگاه می روند.

بعلاوه، عضویت در باشگاه ممکن است به کاهش حق بیمه شرکت نیز کمک کند، زیرا کارمندان سالم تر تمایل دارند کمتر به پزشک مراجعه کنند و نسخه های کمتری داشته باشند، که هزینه زیادی برای شرکت های بیمه دارد.

چرا ممکن است بخواهید عضویت باشگاه ورزشی را به کارمندان خود پیشنهاد دهید؟

بیا شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکت، از جمله عضویت در باشگاه، کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و جلوتر بروند!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر