چرا دسترسی به پیشگیری از بارداری مهم است؟پیشرفت های اخیر در پزشکی پیشگیری از بارداری برای زنان در هر سنی تغییر کرده است. زنان به دلایل زیادی از کنترل بارداری استفاده می کنند – از تلاش برای جلوگیری از بارداری، به امید کاهش عوارض جانبی مختل کننده قاعدگی، یا با هدف کاهش خطر برخی بیماری ها، مانند سرطان تخمدان. به هر دلیلی، دسترسی به پیشگیری از بارداری مناسب برای هر زن برای اطمینان از سلامتی مطلوب، کنترل بدن و آزادی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا و چه زمانی می خواهد مادر شود، بر اساس شرایط خود، حیاتی است. دسترسی به داروهای ضد بارداری مقرون به صرفه یک حق اساسی است. به عنوان یک زن، مادر، پرستار و مدیر عامل HealthyWomen، این موضوع برای من از نظر شخصی و حرفه ای مهم است.

همه اینها به همین دلیل است که اجبار دسترسی به کنترل تولد در قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) در هنگام تصویب این قانون در سال ۲۰۱۰ بسیار مهم بود. این مقررات ایجاب می کند که اکثر زنان طبق طرح بیمه درمانی خود، بهترین روش پیشگیری از بارداری را به صورت رایگان دریافت کنند. هدف این قانون برجسته ایجاد فرصت‌های برابر برای همه زنان، صرف نظر از درآمد، بیمه یا کد پستی است. او همچنین تصریح کرد که تعیین محصول مناسب ضد بارداری برای یک زن چیزی است که باید – و باید – فقط بین آن فرد و ارائه دهنده او انجام شود. شرکت‌های بیمه نمی‌توانند در دسترسی اولیه و تصمیم‌گیری بسیار شخصی دخالت کنند.

با این حال، علیرغم قوانین واضحی که در ACA بیان شده است، هنوز شاهد هستیم که بسیاری از زنان با موانع مختلفی برای دستیابی به بهترین روش پیشگیری از بارداری بدون هیچ هزینه ای مواجه هستند. برخی از شرکت‌های بیمه و مدیران داروخانه‌ها قانون را نادیده می‌گیرند، به طور منظم پوشش زنان را رد می‌کنند و/یا پرداخت‌های گزافی را دریافت می‌کنند، و به‌طور مداوم در ایجاد فرآیند معافیت الکترونیکی آسان برای بیمارانی که به وسیله‌ای پیشگیری از بارداری که به طور خاص تحت پوشش طرحشان نیست، استفاده نمی‌کنند. این اعمال نه تنها گران هستند، بلکه برای سلامتی زنان نیز زمان بر و مضر هستند، به ویژه برای زنان کم درآمدی که توان پرداخت این هزینه ها و موانع اضافی را ندارند.

این دسترسی نابرابر، نابرابری‌های بهداشتی جدی را که در حال حاضر در این کشور وجود دارد تشدید می‌کند، به همین دلیل است که ما در حال ایجاد یک مرکز آنلاین جدید در HealthyWomen هستیم که به آموزش مردم در مورد اهمیت دسترسی به وسایل پیشگیری از بارداری اختصاص دارد. این خانه جدید به ما این امکان را می‌دهد تا کاری را که به بهترین شکل انجام می‌دهیم انجام دهیم: کامل‌ترین، دقیق‌ترین و مفیدترین اطلاعاتی را که برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد سلامتی خود به خوانندگان نیاز دارند، ارائه دهیم. مرکز جدید ما منبعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در کاپیتول هیل در مورد قوانین مربوطه یا در دولت فدرال در مورد دستورالعمل های جدید اتفاق می افتد، برای دفاع از خود و اینکه چرا دسترسی به پیشگیری از بارداری برای زندگی و رفاه زنان بسیار مهم است، خواهد بود.

زنان قانوناً حق دارند از روش پیشگیری از بارداری انتخابی خود بدون هیچ هزینه ای استفاده کنند و شرکت های بیمه باید پاسخگوی آنها در صورت تلاش برای دور زدن قانون باشند. در HealthyWomen، ما می خواهیم مطمئن شویم که این دو اتفاق می افتد. همانطور که برای انجام این کار تلاش می کنیم، می خواهیم از شما در مورد چالش هایی که با آن روبرو هستید، موفقیت هایی که با آن روبرو هستید و اینکه چگونه می توانیم به شما کمک کنیم بهترین مدافع شما باشید بشنویم. این بهترین چیزی است که ما داریم – و بیشتر به آن اهمیت می دهیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر