پیچ «تنگ کناره» یاسوج خطرناک و مرگ‌آفرین!/راهداری و پلیس چاره‌جویی کنند


خبرگزاری فارس یاسوج-قاسم خشت‌زر-هر از گاه خبرهایی از بروز تصادف اعم از انحراف به چپ کامیون‌ها و کمرشکن ها جلوی پلیس راه یاسوج به گوش می رسد جدای از تصادفاتی که در این محل رخ می دهد و عکس و خبری از آنها منتشر نمی‌شود.

با نگاهی اجمالی به تعدد و نوع تصادفات در این منطقه به خوبی می توان دریافت که نقص ایمنی و عدم لحاظ شرایط استاندرد در این قسمت منجر به بروز این تصادفات می شود موضوعی که پلیس راه و راهداری به راحتی نباید از کنار آن گذشته و تدبیری برای رفع آن بیندیشند.

پلیس راه و ایست بازرسی پس از یک سراشیبی قرار گرفته اند، سراشیبی غیراستاندارد تنگ کناره و گردنه کولی کش که رانندگان ماشین آلات سنگین مجبور به ترمزهای متعدد هستند و هنگامی که به پلیس راه می رسند ترمز آنها یا عملکرد ضعیفی دارد یا کلا از کار می‌افتد و اینجاست که شرایط برای بروز تصادفی خطرناک و قیچی شدن و برخورد با عابرین جلوی پلیس راه فراهم می‌شود و رانندگان کامیون در بهترین شرایط مجبورند خطر مرگ را به جان بخرند تا جانی از هموطنان خود نگیرند.

اینک باید دید متولیان امر یعنی راهداری و پلیس راه می توانند تدبیری برای رفع این مشکل بیندیشند یا همچنان باید منتظر تصادفات بعدی چه بسا فاجعه بارتر باشیم.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید