پیوند بین یک توله سگ و مرد آنها با بسته ویدیویی Amazon Prime!


پیوند بین یک توله سگ و مرد آنها با بسته ویدیویی Amazon Prime!

22 نوامبر 2020 –
این پست توسط BabbleBoxx برای Amazon Prime Video حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه کلمات و نظرات متعلق به من است.

————————————

صادقانه می گویم … من از بچگی همیشه سگ ها را دوست داشتم و یکی را می خواستم ، اما بیشتر آنها دوست دارند ، اما تا زمانی که سگ خودم را نداشته باشم ، واقعاً پیوند واقعی را که می توانید با هر یک از آنها داشته باشید احساس می کنم. و غیره.

IMG_3011

برای کسانی که ما را شخصاً می شناسند ، بدانید که ما کیتا نجات توله سگمان را می پرستیم (حتی اگر در عکس بعدی نشان داده نشود ، او واقعاً می خواهد بازی خود را ادامه دهد!).

IMG_3127

او در خیابان های می سی سی پی پیدا شد و سپس توسط افراد عجیب Canine Commitment در نیوهمپشایر بزرگ شد. من ماه ها تحقیق کردم تا توله سگ آینده مان را پیدا کنم و وقتی عکس او را در وب سایت دیدم ، فهمیدم که او باید ما باشد.

IMG_2865

میزان محبت ما به این زن یکسان نیست و ما صفحات و صفحاتی از عکس ها را در رول دوربین خود داریم که ثابت می کند هر کاری را که انجام می دهد چقدر خوب تزئین کرده ایم.

IMG_2833

ما می دانیم چه موقع ناراحت ، شاد ، نگران یا ترسیده ایم. او کاملاً با احساس ما هماهنگ بود و ما با احساس او هماهنگ بودیم. او به همان اندازه قوی ، دلسوز و دوست داشتنی است ، اما حساس تر ، علاقه مند و مستقل است.

به دلیل ترکیب او (ما فکر می کردیم) با Whippet Greyhound + Beagle ، او سریع و ورزشکار بدی است. سعی می کنم با او مسابقه دهم و هر ساعت می بازم.

IMG_2927

ما همیشه می خندیدیم که می توانیم با هر دو پاهای بلند و سرعت خود یک مسابقه چابک را شکست دهیم ، حتی اگر او از هر مانع یا تونلی می ترسیدیم که ما سعی کردیم او را پشت سر بگذاریم …

IMG_3075

من هنوز اطمینان زیادی دارم که اگر خوب تربیت شود پتانسیل زیادی دارد ، اما فعلاً در طول روز راه خود را کشیده ، می دود ، تعقیب می کند و بو می کشد.

IMG_3046

او ترجیح می دهد داروها را در کنار تونل تهیه کند ؛]

در این مدت بیشتر ماندن در خانه ، من بسیاری از مستندهای کوری را تماشا کرده ام و همیشه در صورت وجود یک حیوان در بین آنها گزینه های زیادی وجود دارد.

من بسیار هیجان زده هستم که به لیست ما اضافه شده و نسخه اصلی آمازون به نام The Pack را بررسی کنم!

IMG_2792

این مجموعه توسط لیندسی وون ، دارنده مدال طلای المپیک و لوسی ، با 12 تیم سگ و افراد آنها در ماجراهای حماسی در چندین قاره میزبانی می شود.

IMG_2779

پک ، مجموعه ای جدید از جهان است که پیوند بی نظیر بین سگ ها و همراهان انسانی آنها را به نمایش می گذارد.

IMG_2878

پک در 20 نوامبر به نمایش درآمد، در Amazon Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین با جایزه 750،000 دلار برای دو نفر برنده و خیریه آنها ، 500،000 دلار به برندگان به علاوه 250،000 دلار جایزه اضافی برای خیریه حیوانات انتخابی خود (که من عاشقش هستم !!).

علاوه بر این ، The Pack 250،000 دلار در طول فیلمبرداری به چندین موسسه خیریه و نجات حیوانات در هر کشور اهدا کرد و به آن کمک کرد تا هزینه سگ ها و کسانی که آنها را در سراسر جهان دوست دارند پرداخت کند.

IMG_2777

برای دریافت جایزه برای خود و امور خیریه خود ، تیم ها باید بر درک خود از نقاط قوت و ضعف یکدیگر تکیه کرده و ثابت کنند که قوی ترین پیوند را در بسته دارند.

IMG_3037

این دو نفر سگ و انسان با چالش های سرگرم کننده و مهیجی روبرو خواهند شد که توسط تیمی از دامپزشکان معتبر و متخصصان معتبر سگ که همچنین گروه را در سفر هیجان انگیز خود همراهی می کنند طراحی شده است ، و اطمینان حاصل شود که این یک تجربه مثبت برای همه است.

IMG_2784

آنها همچنین این جعبه خوب را که حاوی تعدادی از موارد مورد علاقه کیتا بود ارسال کردند و او را بمباران کردند.

IMG_2991

من بسیار هیجان زده هستم که با کودک ارتباط برقرار کنم و این سریال را تماشا کنم و می دانم که شما نیز آن را دوست خواهید داشت!

IMG_2965

مرا ببخش که می روم و سعی می کنم لیندسی ون و لوسی بعدی با سگم باشم که اکنون از تونل می ترسد.

IMG_3099

با شما صادق باشید ،

xo Kasey

Mikayla @ the.photography عکس دختران

از پست های زیادی که می توانید لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید