پیش‌بینی بورس فیشت اول مهر (اینفورافیک) – تجرازنیوز


از سوی دیگر شاخص در هفته گذشته با افت ۲.۴۴ درصدی به سطح یک میلیون و ۳۵۵ هزار و ۲۴۰ واحد رسید. با این حال، شاخص کل هم وزن با ۲.۲۸ درصد کاهش در سطح ۳۹۵ هزار و ۶۷۸ واحد و شاخص کل فروش نیز با ۱.۷۹ درصد کاهش در سطح ۱۸ هزار و ۳۹۷ واحد قرار گرفت.

در جمعه کل فکت اختر ۸۶۹ بیلیند تومان فیلم واقعی از بازار سیحم شد. میانگین دبی روزانه در استخر واقعی ۲۱۷ میلیارد تومان بوده که نسبت به هفته قبل ۱۵ درصد افزایش داشته است. در ولین روز کاری اختر روند کول از بازار تداوم داشت و ۲۷۳ بیلیند تومان از بازار شد. این روند در روزهای دوشنبه و سه شنبه ادامه دارد. روز کارهشنبه نیز ۲۳۹ بیلین تومان کیمیل شد.

در مجموع در هفته گذشته ۸۶۹ میلیارد تومان سرمایه واقعی از بورس خارج شد و میانگین جریان روزانه سرمایه واقعی ۲۱۷ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته ۱۵ درصد افزایش داشت.

بیش بینی بورس INFO

குர்ட்டு பருல் போர் க்கு க்குக்கு

تنها اتفاق مثبتی که در طول هفته افتاد مشاهده شد، اما دوام چندانی نداشت، اما کیفیت خریداران نسبت به فروشندگان واقعی بود. در روز یکشنبه ایندکس کودرت گرینران واقعی به تحمیل ۱.۱۵ ریستی. این بهترین رقم برای این شاخص در ۳ هفته گذشته است.

اما این قدرت برای همیشه دوام نیاورد و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه، فروشندگان قدرت خود را بر خریداران تأیید کردند. روز دوشنبه شاخص قدرت خرید واقعی به عدد ۰.۸۶، روز سه شنبه به عدد ۰.۷۸ و روز سه شنبه عدد ۰.۷۶ رسید. با توجه به آخرین روز معاملاتی هفته، کیفیت خریداران واقعی به کمترین ارزش هفته قبل رسید.

در با کامله با کماله پیشرو و پیشـبینی پیشرود میرود کی بورس کل بورس و کی روند به خود .