پاسخ به سؤالات کاندیداها با هم موافق باشید.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس ، تعداد یک میلیون و ۴۸۹ هزار و ۲۲۰ داوطلب در ۵ گروه آزمایشی مختلف در مسابقات عمومی سال ۱۴۰۱ شرکت کردند.

نتایج اولیه آزمون سراسری ۱۴۰۱ در سایت سازمان آموزش و پرورش کشور توزیع شده است و داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات نام خود یا رزومه داوطلبی آزمون را از اینجا مشاهده کنند.

از مجموع داوطلبان شرکت کننده در مسابقه، تعداد یک میلیون و ۱۵۷ هزار نفر در دوره ها و دوره های دارای آزمون مجاز به انتخاب شدند.

این داوطلبان باید اطلاعات کاملی از زمان و نحوه انتخاب رشته داشته باشند، از داوطلبان مسابقه در مورد رشته سوال می پرسند.

* جزئیات انتخاب

فارس: تودیبران از ک زمانی می‌کانہ بری کیں فیشه کیں کنده؟

پور عباس: சிக்கு நுக்கு குத்து பிக்கு வியிப்புக்கு குடை குடை

دفترکه هوداه انگین این روز جمعا ۱۴ مردادماه از تریک سایت صناک کنگو است.

مهلت انتخاب نیز از روز دوشنبه ۱۷ اسفند آغاز شده و تا شنبه ۲۲ اسفند ادامه دارد.

فارس: سیستم ک ک ک ک کیست؟

بورعاباس: سامانه فیشه مجشکز س سوز ۱۳ مر ترایک س مردزیک س مر و رتبه داوطلبان، لیست مدارس و دانشگاه های پذیرفته شده روزانه، هفتگی، دولتی، مستقل، غیرانتفاعی، غیرانتفاعی، خارجی و غیرانتفاعی با داده های نهایی سال گذشته

البته علاوه بر این سامانه، داوطلبان باید بدانند که به مدارس و مراکز مشاوره آموزشی و آموزشی و برخی از دانشگاه ها نیز کمک های سازمانی ارائه می شود.

بنیاد شهید، امور داوطلبان و کمیته امداد نیز امکان مشاوره برای داوطلبان را دارند.

فارس: برخی از داوطلبان در مسابقه ثبت نام نکردند و اکنون تصمیم گرفتند برای ادامه تحصیل بدون آزمون ثبت نام کنند. داوطلبان چه می کنند؟

پور عباس: داوطلبانی که در مسابقه شرکت نکرده اند می توانند از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نسبت به انتخاب داوطلبان بدون آزمون اقدام کنند.

آن مهلت تا ۲۳ مردادماه درد درد.

فارس: تبدیرانی ک در آزمون شرکری بتیبـنام کرد اما غایب رلاسی بدوند، کودی؟

پور عباس: همچنین این داوطلبان در صورت تمایل به ادامه تحصیل بدون آزمون نیازی به ثبت نام مجدد در این دوره ها ندارند و می توانند رشته هایی را انتخاب کنند که با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) تا سقف ۱۵۰ دانشجو از دفترچه راهنما پذیرفته شوند.

فارس: تدوربران دانشکهای پایم نور، غیرتفاسی ایا دانشک ازاد اسلامی ک بکندن؟

ُورعباس: داوطلبانی که در زمان ثبت نام نسبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه ها و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در این مرحله اعلام تمایل نکرده اند، می توانند نسبت به هر یک از این رشته ها هزینه ای متناسب با علاقه خود پرداخت کنند. بطور جداگانه. به مبلغ ۲۰۰ هزار میلیون نفر.

داوطلبان علاقه مند به پذیرش در دانشگاه فرهنگ و معارف تهران، یک بار با توجه به نتایج اولیه، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگ و معارف می باشند که در این مرحله از شرایط پذیرش در رشته های این رشته راضی هستند. دانشگاه ها با پرداخت هزینه متصل به سود دانشگاه های دانشگاه ۲۰۰ هزار ریال می باشد و سیستم پرداخت اینترنتی سازمان تنها راه انتخاب دانشگاه در دانشگاه می باشد.

داوطلبان علاقه مند به انتخاب رشته های تحصیلی واحدهای دانشگاه آزاد می بایست پس از اعلام نتایج اولیه آزمون جهت اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته به درگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون آزاد دانشگاه عضدان مراجعه کنند. در دانشگاه آزاد از ۱۸ اسفند به بعد. .

به گزارش فارس، ظرفیت پذیرش در کنکور سراسری ۱۴۰۱ حدود ۵۰۳ هزار نفر است که از این تعداد ۱۶۷ هزار نفر از طریق آزمون و ۳۳۶ هزار نفر تنها از طریق سوابق تحصیلی پذیرفته شده اند و نتیجه نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱ در ساعت ۱۴ اعلام می شود. پایان شهریور

انتهای پیام/
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد کنید