پاستای بالزامیک عسل با مرغ و سبزیجات – از RD خودداری کنید


امروز صبح باران می بارد. و سرد. و من روی عرشه بودم تا دختران را به ایستگاه اتوبوس برسانم … این بدان معنی است که ما به ایستگاه اتوبوس رانندگی می کردیم. تمام روز برف بده باران می خواهم همه چیز را درباره من می داند. با این حال ، اکنون غم انگیز نیست!

امروز اولین روز از 7 هفته، بخش من کاملاً کارمند است. این تیم با مشکلات زیادی روبرو بود و PTO های زیادی برای دیگران برنامه ریزی شده بود. یعنی کسانی که آنجا بودند (من و چند نفر دیگر!) مانند دیوانه هایی کار می کردند که سعی می کردند کشتی را سرپا نگه دارند. بنابراین ، بله … خورشید برای تغییر شنا می کند!

اعتراف می کنم ، من بی خواب و ضعیف هستم و برای من ، خانواده ، دوستانم و هر چیز دیگری – وبلاگ ها ، پادکست ها ، خواندن ، همه چیز وقت کم دارم. اما این آخر هفته کمی آرامش را در هرج و مرج ایجاد می کند ، به ویژه پس از تعطیلات آخر هفته ، و ما تولد مارک را جشن می گیریم! 41!

سال گذشته من یک جشن غافلگیر کننده برای او برگزار کردم … و این مورد مورد علاقه او نبود. در واقع او طرفدار مرکز توجه بودن نیست و به عنوان یک فرد درون گرا ، این در مورد او نیست. بنابراین ، امسال هیچ برنامه ای جز پرستار بچه در شب نداشتم تا بتوانیم بدون بچه ها بیرون برویم. باشد که او ناامید نشود!

امروز کمی زود کار را ترک کردم ، برای شروع جمعه شب تمرینات قاتلانه را شروع کردم و برای تهیه شام ​​به داخل خانه پریدم. شام به دلیل همه خرد شدن کمی طولانی تر از حد انتظار بود ، بنابراین دفعه بعد برنامه ریزی می کنم و اگر چند ساعت اجازه بدهم ، موادم را یک روز قبل یا آخر هفته آماده می کنم. هفته هایی که من آن را به پایان رساندم ، مرد با خیره شدن به میز قبل از اینکه از بیرون سیاه شود ، تغییر در جهان ایجاد کرد.

این دستور تقریباً مشابه است. من این کار را چند هفته پیش انجام دادم و سبزیجات را زودتر آماده کردم. با کمی تلاش همراه می شود و من لیست مواد اولیه ساده را دوست دارم ، دوست دارم ، دوست دارم. دستور اصلی کاملاً فاقد مواد و دستورالعمل مشابه بود ، بنابراین من فقط با این ایده دویدم و عالی شد. همه ما بقیه هفته را دوست داشتیم و واقعاً از آن استقبال کردیم!

عناصر

 • 1 پوند پاستای خمیری خشک

 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون ، تقسیم شده

 • 1 1/2 پوند سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست ، به مکعب های 1 اینچی برش دهید

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/2 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 3 فلفل چیلی ، ورقه شده

 • 1 پیاز قرمز ، نازک ورقه شده

 • مارچوبه 12 اونس ، بالای چوبی برش داده و به قطعات 3 اینچی برش دهید

 • کدو سبز 1 عدد ، نصف کنید

 • 2 قارچ پورتوبلو ، تمیز و برش خورده

 • 1/2 فنجان عسل

 • 1/2 فنجان سرکه بالزامیک

درس دادن

 1. یک قابلمه بزرگ آب را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. پس از جوشاندن ، ماکارونی را اضافه کرده و به مدت 8-10 دقیقه یا تا زمان دندانه بپزید. توقف کنید ، بشویید و کنار بگذارید.
 2. در حالی که ماکارونی در حال پخت است ، یک قابلمه بزرگ را با 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون روی حرارت متوسط ​​زیاد گرم کنید. بعد از داغ شدن ، مرغ خرد شده را اضافه کرده و نمک و فلفل بپاشید. به مدت 5-6 دقیقه ، یا تا زمانی که قهوه ای رنگ شود و بپزد ، بپزید. از بشقاب بردارید و روی آن را بپوشانید تا گرم شود.
 3. قابلمه را روی حرارت قرار دهید و روغن زیتون باقی مانده را اضافه کنید. وقتی داغ شد فلفل و پیاز را اضافه کنید. 2-3 دقیقه بپزید ، گاهی اوقات هم بزنید.
 4. مارچوبه و کدو سبز را اضافه کنید ؛ هم بزنید 4-5 دقیقه بپزید ، هر 1-2 دقیقه هم بزنید.
 5. برش های قارچ پورتوبلو را اضافه کرده و به آرامی هم بزنید. به مدت 3-4 دقیقه بپزید.
 6. در یک کاسه کوچک ، عسل و سرکه بالزامیک را خرد کنید تا خوب مخلوط شوند.
 7. اگر سبزیجات نرم هستند مرغ و ماکارونی پخته شده را به قابلمه برگردانید. مخلوط بالزامیک را روی آن بریزید و روی کت بریزید. قبل از اتمام کار ، 1-2 دقیقه بپزید تا گرم شود.

اطلاعات تغذیه:

تدارک: 8
اندازه خدمات: جمع آوری 2 فنجان

مبلغ به ازای هر سرویس:
کالری: 420چربی کامل: 6.9 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 325 میلی گرمکربوهیدرات ها: 70.5 گرملانوت: 3.3 گرمقند: 21.8 گرمپروتئین: 22.4 گرم

کدو سبز را قبل از ناپدید شدن در باغ استفاده کنید!

خوب،

دیدگاهتان را بنویسید