You are currently viewing ویژگی های رژیم غذایی سالم

ویژگی های رژیم غذایی سالم


رژیم غذایی – کاهش رژیم غذایی و رژیم غذایی یک نگرانی و ضرورت اصلی برای افرادی است که به دنبال سلامتی هستند یا چاقی را به عنوان یک عامل خطر برای سلامتی خود در نظر می گیرند.
اگر معتقدید که چاقی با رژیم غذایی سالم سلامت شما را به خطر می اندازد ، هیچ کدام دکتر تغذیه باید برای حفظ و بهبود سلامت کلی بدن طراحی شود. در این لاغری موضعی همچنین موجود است.

تمام مواد مغذی را دارد

  1. یک رژیم غذایی خوب شامل مواد مغذی ، مایعات ، اسیدهای چرب ، ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین کالری برای عملکرد روزانه بدن است.

داشتن رژیم غذایی سالم می تواند نیازهای اولیه زندگی را بدون ضعف یا بیماری برای شما فراهم کند.

غذا

با عادات غذایی خود مطابقت داشته باشید

  1. دکتر تغذیه رژیم غذایی شما بر اساس عادات غذایی و خواسته های شما طراحی شده است تا بتوانید آن را دنبال کرده و به آن وفادار باشید. کاهش وزن را با خستگی و خستگی مداوم دنبال کنید. به همین دلیل ، وزن کاهش یافته به زودی باز می گردد ، اما متأسفانه اکثر مردم در دام این نوع رژیم ها قرار می گیرند.

هدف اصلی سلامتی شماست

  1. ابتدا باید بدانید که رژیم کاهش وزن یک انتخاب سالم است یا خیر. شما باید گزینه های خود را محدود کنید تا در نهایت به بهترین گزینه برسید. گزینه ای که متناسب با سبک زندگی شما و رژیم غذایی و ورزش شما باشد.

غذا

گرسنگی نکشید

  1. مهم این است که رژیم غذایی شما را گرسنه نکند. رژیم غذایی سرشار از فیبر و آب مانند سوپ ، میوه و سبزیجات پیدا کنید. این غذاها شما را سیر می کند و اشتهای شما را بر می انگیزد ، در حالی که شما همچنان به رژیم خود وفادار هستید بدون اینکه احساس بی فایده بودن کنید. گرسنه نیستید که حاضر باشید حتی یک سنگ بخورید.

دنج

  1. هنگام در نظر گرفتن هرگونه رژیم غذایی ، از خود بپرسید: “آیا این چیزی است که من می خواهم تا پایان عمر رعایت کنم؟” اگر نه ، یک محصول جدید فقط برای شما است!

به میزان آبی که می نوشید توجه کنید

  1. یا آیا غذایی یا نوشیدنی ای وجود دارد که بخواهید در دراز مدت آن را مخلوط کرده و میل کنید؟ در برخی برنامه ها لازم است رژیم غذایی را با نوشیدنی جایگزین کنید ، که برای افرادی که دائما در حال دویدن هستند مفید است ، اما برخی افراد رژیم را به نوشیدن ترجیح می دهند.

زمان را هدر ندهید
غذا

  1. برنامه ای که شامل وعده های غذایی غیر معمول است و نیاز به ساعت ها در آشپزخانه دارد ، ممکن است برای فردی با زمان و پول کافی مناسب باشد ، اما برای همه مناسب نیست.

خود را مهار نکنید

  1. بهترین غذا آن غذایی است که حتی فکر نمی کنید در حال رژیم گرفتن هستید. تصور اینکه رژیم دارید می تواند منجر به پرخوری بیماری ، افزایش اشتها و حتی شکست شود. طرحی را پیدا کنید که به شما در مورد عادات بد هشدار دهد که از داشتن برنامه سالم و مغذی جلوگیری می کند. اگر هنگام غذا خوردن تلویزیون تماشا می کنید یا به تمیز کردن بشقاب های فرزندان خود عادت دارید ، سعی کنید از آنها دوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید