واپیر و ونوم; دو پرنده نظامی برای ارتش آمریکا مهم هستند (+فیلم و عکس)


اسر ایران; عکس مجله سلاح – در سال ۱۹۶۲، спах тфангдаран дрига америка اول برای خودت سفارش بده قبض هلیکوپتر در حال ساخت بر اساس پلتامتر اخ-۱ (H-1) بدداد کرد. این هلیکوپتر با نام UH-1 Iroquois (UH-1 Iroquois) شناخته می شود.

خرید دایره ای بالگرد از شرکت بل با دیسیف غانشیب AH-1 کبرامدل دو پیشرانه UH-1N (UH-1N) و تی سال هی اخریه با هلیکوبتر افعی AH-1Z و سم در UH-1Y ادامه هید.

هلیکوترهای ونوم و ویپر از ترودون ک شرکت ک ک می شوند. این شرکت با تکمیل سفارش ثبت شده در سال ۲۰۱۸، ۱۶۰ فروند هلیکوپتر به نیروی دریایی آمریکا تحویل داده است. این برنامه هلیکوپترهای مدرن داده شده است و ۱۸۹ نفر قبلاً جنگ را تکمیل کرده اند.

به گفته سرهنگ و سیلو پاپس، مدیر برنامه هلیکوپتر، هلیکوپترهای Ach-1 ابزار کلیدی برای عملیات نیروی دریایی در سال ۲۰۲۲ خواهند بود. با تکمیل تحویل بالگردهای مدرن، نیروی دریایی ایالات متحده انعطاف بیشتری برای مدیریت و استقرار هلیکوپترهای مبتنی بر آن خواهد داشت. در مورد الزامات ماموریت های فعلی و آینده تعیین شده در ابتدای برنامه.

آشنایی با هلیکوپتر و هلیکوپتر

выпер ик حمله هلیکوپتری این بالگرد در سال ۲۰۰۰ معرفی شد. این هلیکوپتر دارای دو خدمه است و برای ماموریت های تهاجمی، شناسایی هوایی و اسکورت استفاده می شود. به نام هیکوتر ای‌اک-۱زد ویپر ک به نام زولو کبرا (Zulu Cobra) نیز شناخته می‌شود و می‌تواند با حداکثر سرعت ۳۷۰ کیلومتر در ساعت پرواز کند. سرعت کروز این بالگرد ۲۵۷ کیلومتر در ساعت و برد آن ۵۷۴ کیلومتر است.

از تصلیحات ای‌اھ-۱زد وایپر نیز می‌توان به تفرین همل هشت مشق هلفایر۱۴ راکت ۷۰ مسلمی (هدایت شونده یا غیر هدیاد شونده) و ۶۵۰ قلمه ۲۰ میلی متر کردن.

این هلیکوپتر در سال ۲۰۰۱ معرفی شد و دارای خدمه است. آی تی بالگرد मी तोवान हैस्त राबास रा हमल केंड के ۳ در هر ساعت حداکثر ۱ کیلومتر در هر ساعت. سرعت کروز این بالگرد ۲۷۲ کیلومتر در ساعت و مسافت پروازی آن ۶۰۲ کیلومتر است.

با توجه به نوع ماموریت، هلیکوپتر یوآچ-۱ مجهز به یک تفنگ ۷۰ میلی متری و یک موشک است.

دروریید که آن دو هلیکر از ازز مویر