نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به کار شخصی بالا داد/ مروری بر نمایشگاه بیست‌ونهم


خبرگزاری فارس ـ گروه قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش‌های دینی ـ مهدی احمدی: بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دقایقی پیش به طور مناسب به کار شخصی بالا داد.

این نمایشگاه امسال پس اجتناب کرده اند ۲ سال وقف در برگزاری {به دلیل} شیوع کرونا برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طی ۲ هفته اجتناب کرده اند بیست‌وهفتم فروردین برابر همراه خود ۱۴ ماه رمضان کار شخصی را تحریک کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه جمعه ۹ اردیبهشت‌ماه اجتناب کرده اند ساعت۱۷:۰۰ به همان اندازه ۲۳:۳۰ همراه خود مانترا «قرآن کتاب امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراحت» برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند منصفانه میلیون نفر اجتناب کرده اند آن بازدید کردند. استقبال در برخی ساعت شب‌ها به همان اندازه حدی بود کدام ممکن است منطقه پارکینگ ماشین‌های مصلی پاسخگو نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند کنجکاوی‌مندان پایین درگاه‌های مصلی می‌ماندند.

برگزاری نمایشگاه در ۴۵ بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فضایی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع

این نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع در مصلای عظیم امام خمینی (ره) برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۵ بخش مختلف داشت کدام ممکن است برای ادغام کردن بخش‌های نمایشگاهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا محصولات زیبایی شناختی بود.

همراه با نمایشگاه حضوری نمایشگاه دیجیتال امسال برقرار بود به همان اندازه {افرادی که} امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، خصوصاً اعضای خانواده شهرستانی بتوانند اجتناب کرده اند فضای نمایشگاه استفاده کنند.

حضور ۱۰۰ نویسنده در بخش مکتوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید برپایی ۱۲۰ اتاقک عفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجاب در نمایشگاه قرآن

حضور ۱۰۰ نویسنده در بخش مکتوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال نمایشگاه اجتناب کرده اند تولید دیگری ورزش‌های نمایشگاه امسال بود کدام ممکن است بخش مکتوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال امسال همراه خود حاضر خدماتی اجتناب کرده اند جمله کالا همراه خود کاهش یافته است در خدمت کنجکاوی‌مندان بود، علاوه بر این بخش عفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجاب هم همراه خود برپایی ۱۲۰ اتاقک محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارهای مفهومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنری را حاضر را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات این جهان را به کنجکاوی‌مندان تهیه کرد.

پذیرایی اجتناب کرده اند بازدیدکنندگان همراه خود پک‌های افطار را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای

پذیرایی اجتناب کرده اند بازدیدکنندگان همراه خود پک‌های افطار را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای اجتناب کرده اند جمله اتفاقات خوشایند امسال بود، با این حال حضور پرشور مردمان در نمایشگاه سبب شد این پک‌ها پاسخ گوی کنجکاوی‌مندان نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی زود تمام می‌شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین امر سبب گلایه برخی مردمان بود. بعد از همه dishing out چای به انواع مناسبی صورت می‌گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه ساعتی پس اجتناب کرده اند اذان مغرب هم یکپارچه داشت.

تجلیل اجتناب کرده اند خادمان نهج‌البلاغه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحیفه سجادیه همراه با تجلیل اجتناب کرده اند خادمان قرآن

برگزاری کنفرانس تجلیل اجتناب کرده اند خادمان قرآن اتفاقی بود کدام ممکن است امسال پس اجتناب کرده اند تعدادی از سال در نمایشگاه قرآن رخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این این سیستم ساعت شب قبلی برگزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آن جدا از خادمان قرآن خادمان نهج‌البلاغه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحیفه سجادیه هم تجلیل شدند.

برگزاری بخش دنیای آنلاین ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت اطلاعات‌بنیان برای اولین‌بار

بخش «دنیای آنلاین ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت اطلاعات‌بنیان» امسال برای اولین بار در نمایشگاه برگزار شد. {در این} بخش جدا از راه اندازی شد ورزش‌های دیجیتال شاخص در بخش قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دین به موضوعاتی معادل درگیری روایت‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سواد رسانه‌ای پرداخته شده کدام ممکن است بخش سواد رسانه در ۲ موضوع واقعیت هر دو دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزمایشگاه تکنولوژی‌های نو داده ها خوبی را دانستن درباره درگیری ناخوشایند رسانه‌ای در امروز دشمن در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

برگزاری مناسبت استارت‌آپ کارآفرینی اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآنی

برگزاری مناسبت استارت‌‌آپ کار آفرینی اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآنی اجتناب کرده اند این سیستم‌های اطلاعات‌بنیانی است کدام ممکن است طی آن اطلاعات روز در خدمت بهبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروش قرآن قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طی فراخوانی این مناسبت در سه روز در نمایشگاه قرآن برگزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندیشه‌های برتر جوایز نقدی بدست آمده کردند. مناسبت استارت‏‌آپی اسلامی، قرآنی همراه خود عنوان «۱۱۴ استارت‏‌آپ» همراه خود هدف آموزش تخصص‌محور در راستای کارآفرینی اسلامی، قرآنی اجتناب کرده اند ۵ به همان اندازه ۷ اردیبهشت‏‌ماه در نمایشگاه بین‏‌المللی قرآن برگزار شد.

طراحی خانه‌های عجیب و غریب برگزاری مونتاژ خانگی قرآن در نمایشگاه

«ستارگان پایین» عنوان بخشی در نمایشگاه قرآن بود کدام ممکن است در آن خانه‌هایی همراه خود طراحی عجیب و غریب قرار گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان همراه خود حضور {در این} خانه‌ها در مونتاژ‌ای مختصر نمایندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این‌گونه به فعلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای قبلی خصوصاً دهه ۶۰ می‌توسعه. آن نقطه کدام ممکن است همراه خود وجود بمباران را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف‌های از حداکثر کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات مالی فراوان ناشی اجتناب کرده اند درگیری، ماه‌های رمضان شیرینی خودش را داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسایه‌ها هر ساعت شب در محضر قرآن زانو می‌زدند.

حاضر سیر حرکت انبیاء به همان اندازه انقلاب مهدوی در بخش رئیس قرآنی

بخش رهبران قرآنی امسال کدام ممکن است در فضایی نسبتاً خوشایند در راهروی بی نظیر نمایشگاه قرار گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید‌کنندگان همراه خود حضور {در این} بخش همراه خود تفکرات قرآنی رئیس معظم انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام خمینی (ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر حرکت انبیاء را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولیای الهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نواب آنها اجتناب کرده اند حضرت آدم به همان اندازه ظهر اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اسلام به همان اندازه پیروزی انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچه حرکت انقلاب به همان اندازه حضور در تمدن اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب مهدوی شناخته شده شدند.

برگزاری بخش نوجوان همراه خود رویکردی جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید به کربلای سال ۶۱ هجری

یکی اجتناب کرده اند بخش‌های پر استقبال امشب‌ها بخش نوجوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقه‌های دیجیتال نمایشگاه است کدام ممکن است این گروه سنی همراه خود حضور در بخش نوجوان تولید دیگری قصد خروج اجتناب کرده اند آن را ندارند. عده‌ای مشغول ورزشی هستند، عده‌ای اجتناب کرده اند عکسها تعدادی از بعدی دیدن می‌کنند، برخی به تماشای انیمیشن‌ نشسته‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی هم دنبال کسب محصولات هستند.

آیتم واقعیت دیجیتال اجتناب کرده اند جمله این سیستم‌های پرطرفدار بخش نوجوان بود کدام ممکن است در آن معما همراه خود استفاده از کیت دیجیتال تعدادی از بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عینک مخصوص {به روز} عاشورای سال ۶۱ هجری قمری بازدید کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دنیای آنلاین ما صحنه کربلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید وداع حضرت عباس همراه خود اهل بیت (ع) را انتخاب کنید و انتخاب کنید به میدان درگیر شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیانیه سوگند خورده آن حضرت را اجتناب کرده اند نزدیک می‌دیدند. افسون این نیمه به همان اندازه حدی بود کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند بازدید‌کنندگان همراه خود دیدن این صحنه‌ها اشک می‌ریختند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گویا واقعاً در کربلا حضور داشته‌اند.

راه اندازی شد زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگاه او اجتناب کرده اند دریچه الگوی سوم انقلاب اسلامی

بخش الگوی سوم یکی اجتناب کرده اند بخش‌های نمایشگاه امسال است کدام ممکن است همراه خود مورد توجه قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویکردی خاص به موضوع زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگاه او در اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام اسللامی صنوبر. این بخش در نمایشگاه قرآن امسال، الگوی سوم زن را به تصویر کشید. یعنی موضوع زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگاه او اجتناب کرده اند دریچه الگوی سومی کدام ممکن است انقلاب اسلامی به دنیا راه اندازی شد کرده، خاص شده است، به تعبیر مدیریت الگوی زن ۹ شرقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ غربی است. علاوه بر این {در این} بخش ۴۰ بانوی سودآور را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوی کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آنها باقی مانده است در قید حیات هستند راه اندازی شد شدند. علاوه بر این تولید دیگری بخش‌های نمایشگاه اجتناب کرده اند جمله بخش کودک هم امسال همراه خود استقبال خوشایند نمایندگی‌کنندگان در کنار بودند.

بخشی در نمایشگاه کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۲ هزار متر خانه داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور درست ورزش نکرد

با این حال بخش‌هایی هم بودند کدام ممکن است انتظارات را به خوبی برآورد نکردند. اجتناب کرده اند جمله بخش مسجد محله‌پرداز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدن‌ساز بود کدام ممکن است این بخش قرار بود در فضایی به مساحت ۲ هزار متر برگزار شود کدام ممکن است به طور درست راه‌اندازی نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند این سیستم‌های این بخش به صورت دیجیتال برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانست انتظارات کنجکاوی‌‌مندان را برآورده تنبل.

علاوه بر این چیدمان بخش‌های نمایشگاه در برخی عوامل جذاب نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش‌های تابلو‌محور در خانه‌های خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مسیر درست حرکت کنید‌های بی نظیر قرار گرفته بودند کدام ممکن است استقبال چندانی اجتناب کرده اند آنها نمی‌شد. علاوه بر این تا حد زیادی مردمان تمایل داشتند بخش‌های کالا تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر به راحتی در دسترس است قرار می‌گرفتند.

فضای بخش عفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجاب در روز‌های آخر پاسخگوی باند کنجکاوی‌مندان نبود

قرار تکل بخش عفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجاب در بالکن فوقانی شبستان مصلای امام خمینی (ره) در روز‌های نخست اتفاق خوبی به تذکر می‌رسید، با این حال بدون در نظر گرفتن اجتناب کرده اند ایام نمایشگاه می‌تحویل داد، استقبال اجتناب کرده اند این بخش بالا‌تر می‌سر خورد به همان اندازه جایی کدام ممکن است این فضایی در ساعت شب‌های آخر پاسخ این است‌گوی کنجکاوی‌مندان نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی می‌رود مسئولان نمایشگاه در سال‌های بلند مدت فضای بهتری را برای بخش عفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجاب در تذکر بگیرند.

به هرحال بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم همراه خود فراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید لمس کردن‌های مختلف امسال پس اجتناب کرده اند ۲ سال وقفه به صورت حضوری برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیفتگان قرآن کریم استقبالی خارق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید باور نکردنی اجتناب کرده اند آن به حرکت آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امید است مسئولان نمایشگاه همراه خود بازرسی عوامل نقطه ضعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوت، سال بلند مدت نمایشگاه را به شکلی بیشتر برگزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفاه بیشتری را برای کنجکاوی‌مندان به قرآن کریم فراهم کنند.

انتهای پیام/