معلمان عزیز به کار خوش آمدید


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تراب محمدی ظهر امروز در آیین آغاز به کار سمینار تخصصی آموزش و استعدادیابی در ورزش، اظهار کرد: ما باید عملکرد خود را در حوزه جوانان پاسخگو باشیم، ما مدیران، پاسخگوی عملکرد خود نبودیم و اگر برخی از آنها را مشاهده کنیم. نمی‌توان تصویر سیستم را روی صفحه نمایش داد.

وی با تاکید بر اینکه باید فرصت حضور جوانان در عرصه های ورزشی را داشته باشد، ادامه داد: باید با اخلاق خوب جوانان را به عنوان پیشرانان توسعه کشور به ورزش جذب کرد و آنها را به عنوان مدیران آینده ورزشی کشور تربیت کرد.

معاون امنیتی و اجتماعی آذربایجان شرقی، با تاکید بر اخلاق مداری در ورزش گفت: باید اخلاق، هدف اصلی برنامه های ورزشی قرار گیرد چرا اخلاق نخواهیم می تواند به معنای واقعی به سمت توسعه حرکت باشد.

وی ضمن تقدیر از جوانانی که در مرزهای کشور امنیت را برای کشورمان به ارمغان آورده اند، گفت: باید قدردان باشند که امنیت ما را فراهم کرده و در مرزها و حتی خارج از مرزها با جان و دل برای امنیت کشور تلاش کنند.

وی با اشاره به حضور مدیران بخش های مختلف ورزشی از سراسر کشور در سمینار تخصصی آموزش و استعدادیابی در ورزش در تبریز گفت: امیدواریم این سمینار فرصت مناسبی برای شناساندن شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از قطب های مهم گردشگری به شما عزیزان باشد.

یام /
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.