معرفی بازیگران نمایش «شام آخر» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «شام آخر» کاری جدید از مسعود دلخواه کارگردان، بازیگر و مدرس تئاتر است که طی سال‌های گذشته نمایش‌هایی چون «مفیستو» در سالن بزرگ تالار مولوی، «شاه‌لیر» در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر و چندین نمایش دیگر را روی صحنه برده است.

دلخواه در این نمایش در کنار گروهی از بازیگران و خوانندگان نسل جوان از حضور چند بازیگر باتجربه همچون کاظم بلوچی، رحیم نوروزی و شهین نجف‌زاده نیز بهره می‌برد.

دلخواه درباره این نمایش که از اواخر اردیبهشت‌ ماه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود، گفت: نمایشنامه «شام آخر» بر اساس بخش‌هایی از رمان «مرشد و مارگاریتا» نوشته میخاییل بولگاکف و همینطور چندین منبع دیگر نوشته شده است. نمایش «شام آخر» همان گونه که از نامش بر می‌آید، درباره لحظات آخر زندگی حضرت عیسی مسیح (ع) به روایت مریم مقدس و حواریون او و همچنین محاکمه آن حضرت توسط پیلاطوس، حاکم یهودی است.

نمایش «شام آخر» با رویکردی مدرن و با شیوه اجرایی نیمه موزیکال، توسط بیش از سی بازیگر، خواننده و نوازنده و به کارگردانی مسعود دلخواه از ۲۵ اردیبهشت تا پایان خرداد ۱۴۰۱ در تماشاخانه ایرانشهر، سالن ناظر زاده اجرا می‌شود.

پیش از این حضور فاطمه زعفرانی طراح صحنه و لباس، عرفان شیرنگی مدیر تولید، آرمان پارسیان آهنگساز و رهبر گروه نوازندگان، محمد مهدی سامی منش طراح نور و امیر پارسائیان مهر مدیر امور رسانه و روابط عمومی در این نمایش قطعی شده بود.

پیش فروش بلیت این نمایش که روزهای پایانی تمرینات خود را سپری می‌کند از روز دوشنبه نوزدهم اردیبهشت‌ ماه آغاز می‌شود.