لیگ پرتغال| بازگشت پورتو به نوار پیروزی همراه خود دبل طارمی/ ستاره ایرانی ۲۰ شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلسم شکنی کرد


به گزارش خبرگزاری فارس، در یکی اجتناب کرده اند دیدارهای هفته سی‌ودوم لیگ برتر پرتغال، خدمه فوتبال پورتو در ورزشگاه دراگائو به مصاف خدمه کلاس چهاردهمی ویزلا سر خورد کدام ممکن است این مسابقه همراه خود نتیجه ۴ بر ۲ به درآمد شاگردان کونسیسائو خاتمه پیدا کرد.

{در این} مسابقه مهدی طارمی، مهاجم ملی‌پوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایرانی خدمه پورتو توانست ۲ بار در دقایق ۲۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۷ برای تیمش گلزنی تدریجی به همان اندازه موقعیت بسزایی در کسب این پیروزی داشته باشد.

طارمی همراه خود این ۲ گل مخلوط گل‌های شخصی را {در این} فصل به عدد ۲۰ رساند به همان اندازه همچنان جز بهتر از‌های لیگ پرتغال به شمار برود. ستاره ایرانی پورتو در ۲ تقابل جدیدترین این فصل برابر ویزلا در جام حذفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیگ برتر پرتغال، سودآور به گلزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب پیروزی نشده کدام ممکن است وی توانست این طلسم را هم بشکند. 

به این انجمن پورتو مخلوط امتیازهای شخصی را به عدد ۸۵ رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان در صد جدول کلاس‌بندی باقی ماند.

انتهای پیام/

 
این مطلب را برای صفحه اول اصرار کنید