شرق – پیش بینی باد نسبتاً شدید در تهراناخبار –

به گزارش مشرقمطابق با پیش بینی های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، صبح امروز (13 مهر) در مناطق پر تردد ، کیفیت هوا به دلیل عدم وجود تهویه مطبوع م .ثر و تجمع ناخالصی ها برای گروه های حساس ناسالم است. فوت کرد.

بیشتر بخوانید:

زمان سرمایه، پایتخت این امر برای گروه های حساس ناسالم شده است

افزایش تدریجی ناپایداری جوی در طول روز ، انتشار آلاینده ها را تسریع می کند ، حتی اگر بعد از ظهر باد شدیدی وجود داشته باشد ، احتمال وجود گرد و غبار در مناطق آسیب پذیر و کاهش کیفیت هوا وجود دارد.

به همین ترتیب ، بادهای م untilثر تا پایان امروز (13 اکتبر) منجر به ایجاد محیطی قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت و کاهش تردد خودروها در تعطیلات صبح جمعه (14 اکتبر) می شود. وضعیت در بیشتر مناطق

هوای نسبتاً آرام روز باعث تجمع آلاینده ها می شود. به همین ترتیب ، برای حفظ این شرایط آب و هوایی تا آخرین ساعات روز جمعه (14 اکتبر) همراه با تردد در شب ، افزایش قابل توجهی در غلظت ذرات معلق پیش بینی می شود. کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق شلوغ

شاخص آلاینده های هوای پایتخت در 24 ساعت گذشته “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” با میانگین 105 بود و کیفیت هوای پایتخت برای گروه های حساس در وضعیت بدی قرار داشت. شاخص آلاینده ها در حال حاضر “ذرات کمتر از 2.5 میکرون” با میانگین 99 و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

دیدگاهتان را بنویسید