شاهزاده چارلز به شخص خاصی احترام می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • شاهزاده چارلز با بارگذاری جذاب اینستاگرام از بتی کمپبل ، اولین زن سیاه پوست که در ولز معلم شد ، تجلیل کرد.


  پس از عکاسی که در آن شاهزاده چارلز بتی و بچه ها را در مدرسه خود در دهه نود دید ، شاهزاده ولز خاطرات خوش خود را از آن روز به یاد آورد.

  وی گفت: “بتی کمپبل به عنوان سرپرست در Mount Stuart Primary در Butetown ، Cardiff کار کرد و فرهنگ سیاه را در برنامه آموزشی مدرسه خود قرار داد و بر فرهنگ موروثی این کشور پیروز شد. بتی در سال 2017 در 82 سالگی درگذشت.” پست قابل خواندن است

  چارلز می گوید: “من خاطرات خوبی از سفر خود به مدرسه سنت دیوید در مدرسه ابتدایی مونت استوارت در سال 1994 دارم ، هنگامی که برای اولین بار احترام و محبت شدیدی را که بتی کمپبل از سوی همه کسانی که او را می شناختند ، مشاهده کردم ، دارم.”

  “این احترام اجباری نتیجه عزم او برای غلبه بر هر مانعی بود. در نتیجه خوب ، برخلاف تصورات ، او الهام بخش نسل های مختلف مردم ، در هر رده سنی و از هر رده بوده است ، نه تنها در شهر مورد علاقه خود ، بلکه در بقیه ولز و فراتر از آن. ”

  مجسمه بتی کمپبل در کاردیف

  اعتبار: گتی

  طرفداران سلطنتی از پیام پادشاه آینده ، که اولین بار در ردیف سلطنتی پیاپی بود ، متاثر شدند و آنها مطمئن شدند که عشق خود را در قسمت نظرات نشان می دهند.

  یکی نوشت: “همانطور که شما سزاوار ادای احترام به بتی هستید.”

  “در حال حاضر ، یک پسر خوش تیپ به نام چارلز وجود دارد و چه داستان زیبایی در مورد بتی کمپبل وجود دارد. او به وضوح بیش از” احترام و محبت “به دست آورده است ، شرم آور است که او زیاد نتوانست رونمایی را ببیند.”

  سومی اضافه کرد: “دختر شگفت انگیز”.  دیدگاهتان را بنویسید