سامانه دانش‌بنیان رمزّیه ملّی چنج در فارس تعرفین شد


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، همزمان با افتتاح سامانه پولی ملی با حضور مدیران حوزه های علمی، فناوری و اقتصادی و اصحاب رسانه فارس، به مناسبت عید سعید فطر به تصویب رسید. در ولایت و امامت و افتتاح اولین دارایی دیجیتال بین المللی. ورمزدارایی زر به ولییون ریال، به هدیا استفا شود.

مدیر بازرگانی و شبکه پشتیبانی خودرو کیشوری در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: این سامانه اولین سامانه کد ارزی نام دارد که به طور کامل توسط بخش خصوصی ایجاد شده و ضمن حفظ حریم خصوصی دارایی های کاربران و تضمین مالی آنها امنیت، با هدف خودکفایی در صنعت فناوری است. هانی نوین مالی در تحمیل و با تحمیل و تاله شبنا روزی نَبچان و فرشاین کیشوری کسب و کار دوشاه (www.Poshtiban.Co) و با سامانه بروشت آلیکنکی ملّی ِی , بروشت یار بانک کریزی جهان اسلامی ایران (www.MelliPay.Co) and سلمه فناورانه ملی تِک (www.MelliTech.org) فرداخت

هدایت الله سلیمی افزود: خدماتی مانند کیف پول غیرمتمرکز اختصاصی، خدمات سرمایه گذاری مطمئن با صدور گواهی بیمه معتبر، امکان صدور و ارائه نمایندگی به شهرستان ها و استان ها، امکان ارائه خدمات به سامانه های ایرانی متصل به پلتفرم های خارجی. , برگزاری مسابقات تخصصی کارمزد با ریال ایرانها امکانات ملی چنج ستین.

سلیمی ادامه داد: در کار کارتی ادید شده در سامانه، کارشناسان و اساتید مجرب و تشهیده هوزا فیلی کنج در کرزنک صورینه میل کنج در کرک سه تشرین را در کی تشرین را به تماه ک سامانه ملی کنج می دهند.

و کارتینشان کرد: ب با با کریک KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK زر” و “شبکه کیشوری کسبو و کار داشکز” بستری امن, easy and specialized را در توکسی یرانیان ازیز روزردها است و ستبرین حزین محرمان ایزان یزان بری تومیک بری ک بریک که هی هی هی هی هی هی هی هی هی هی هی है है है है है है है है सै

سلیمی رمتاء داد : در بستر سامانه دانش بنیان ملی کنج و با علیت تیکیلیت تکلیک حومسدان به تیک پرینی رمز درای پشتوانه بین هینیان ایرانی در بستر سامانه دانش بنیان ملی کنج و با علیت تحمیل تکلیک شومشدن کنیک زر وتوزیع می شود.

وی همچنین افزود: به مناسبت عید سعید فطر از موسسه فناوری شبکه های هوشمند حداکثر یک میلیون نفر از جوانان زیر ۲۵ سال در سرویس بانکیان دانمارک (mellichange.com) ثبت نام می کنند. ) ۱۱۰ واحد می‌شمارد.

به کردن او; کاربران می توانند بازی های فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با بلیت کشف کرده و از سایر خدمات رفاهی و اقامتی در جزیره کیش، کشورهای عمان و قطر استفاده کنند و با پیش بینی نتایج از جوایز ارزشمند قرعه کشی جشنواره فوتبال کیش بهره مند شوند. در بازی ها..

واحد زرد تخت بلکخین غیرمتمکرست تلان قبعده تعمله قلیت‌ای به هر عرز YA رمزارزی را در سامانه مُی کد.

تعریف پیام/س
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد کنید