زیر فهرستی از و ی ر شگ شگ ر شگ شگ ال ال د د


اگر به دنبال یک پست هستید، باید سعی کنید ببینید آیا نکاتی وجود دارد که می خواهید ببینید. پاداش ها و صفحات وب در همان پنجره نمایش داده می شوند. منطبق با این مکان تا کنون ۳۱ استان کشور ۷۱۰ رویداد را در چهار ماه نخست سال برگزار کرد که این تعداد نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته با بیش از ۱۰۰ درصد رشد بوده است.»

وی با بیان اینکه این رویدادها در قالب محلی، منطقه‌ای و ملی برگزار می‌شود، تاکید کرد: جشنواره‌های مختلف مربوط به کشت محصولات متنوع کشاورزی، آیین‌ها، مسابقات محلی، معرفی محصولات غذایی، آشپزی و تولید بومی استان‌ها است. این کار نخواهد کرد.
شالبافیان ادامه داد: این در حالی است که تعداد کل رویدادهای ثبت شده استان ها تا پایان سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۲۰۰ مورد پیش بینی شده است و هموطنان می توانند منطبق با زمان برگزاری سفر خود را تنظیم کنند و برای غنی سازی ایام اقامت خود را بیافزایند.
به گفته معاون گردشگری کشور ۱۰ استان بر اساس معیارهایی از جمله کیفیت اجرا، ساختار، برنامه‌های تبلیغاتی و همچنین بالاترین بازدیدکننده بازدیدکننده و گردش در مقام استان‌های برتر در زمینه برگزاری رویدادهای گردشگری قرار گرفته و در این میان استان اصفهان با بیش از ۹۰ رویداد ثبت شده است. بالاترین تعداد را به خود اختصاص داده است و پس از آن استان خراسان رضوی با ۷۲ رویداد استان یزد با ۴۹ رویداد و استان آذربایجان شرقی با ۴۸ و فارس با ۳۹ رویداد در رتبه‌های بعدی قرار دارند. تنظیمات پیش فرض، گ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا …
وی افزود: جشنواره تابستانه یزد، فرهنگ اقوام لرستان، اقوام ایران در استان فارس، بازار سفر البرز، چای املش گیلان، جشن بزرگداشت فردوسی، جشنواره اقوام گلستان، پنجاه‌بدر قزوین، پلاک‌کوبی شهر خلاق کرمانشاه، کشتی چوخه خراسان‌شمالی، گیلاس و لباس محلی طارم، جشنواره گردشگری سفر به توران سمنان، جشنواره توتفرنگی کردستان، جشنواره کوچ عشایر یاسوج، جشن تیرگان در استان مرکزی، جشنواره سر زه همدان، قرابیه تبریز و جشن‌های گلابگیری قمصر، بردسیر کرمان، رامسر و دودانگه ساری از جمله‌های جشنواره‌های برتر بر اساس تعریف. تعداد پیام های این صفحه متفاوت است.
جشنواره مجسمه‌های شنی فریدونکنار، جشنواره ایران سرای تهران، جشنواره زیبایی اسب کرد بیجار، جشنواره گیاهان دارویی و طبیعت اصفهان، آئین نخل‌گردانی بجستان، مراسم آئین سنتی خیمه پوشان و علم‌بندان مشهد، سوگواره تعزیه کاشمر، حلیم‌پزان سبزوار، جشنواره کباب بناب، جشنواره هامین. برداشت خرما) سراوان، جشنواره موج سواری چابهار، جشنواره آش و غذاهای سنتی نیر، جشنواره تابستانه و مجسمه های شنی بافق، جشنواره ماجراجویی استان چهارمحال و بختیاری، میوه های بهشتی استان کرمانشاه، جشنواره نان و زندگی استان اصفهان، مراسم عزاداری استان محرم خراسان رضوی، زنجان. کاشان و یزد جشنواره لیمو استان هرمزگان، جشنواره استان سیستان و بلوچستان، جشنواره جام زرین حسنلو استان آذربایجانغربی، جشن فندق الموت شرقی و همچنین جشن تیرک انگور استان قزوین برخی از مهم‌ترین رویدادهای گردشگری کشور در مرداد ماه پیش رو به شماره می‌شوند. اگر به دنبال پیوندی در یک مرورگر وب هستید، فقط روی پیوند زیر کلیک کنید تا نمایه فعلی را ببینید.

یام /
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.