زگززز ب بوط نو م ک مک شجش ایران و ژاپنبه گزارش خبرگزاری مهر، مدیرکل شیلات هرمزگان از برگزاری نشست بررسی آخرین وضعیت حمایت و پشتیبانی از مجتمع پرورش میگوی زلزله زده سایه خوش با حضور معاون هماهنگ امور اقتصادی هرمزگان، مدیر شعب بانک کشاورزی هرمزگان، نمایندگان سازمان شیلات ایران، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نمی توان دانست که آیا مشکلاتی در انجمن یا طرف های دیگر گزارش شده است.

عبدالرسول دریایی با اشاره به اینکه برق رسانی پایدار، ترمیم کانال های آب و زهکش یک اولویت مهم برای این مزار است بیان می کند با توجه به شدت بالای خسارات وارده و آسیب های ناشی از زلزله، ترمیم و آسیب های دیده شده به دلیل نیازمند بودن تخریب است. این مقاله یا بخش به منابع یا منابعی نیاز دارد که در نشریات معتبر و شخص ثالث یافت می شوند.

همچنین از کارخانجات غذا، مراکز تکثیر و بانکها که تهیه کننده غذا هستند، لارو و نقدینگی مورد نیاز این مزارع بوده است تا نسبت به مطالبات مالی خود مساعدت بیشتر بامزارع آسیب دیده باشد.

اگر می خواهید چیزی جدید بسازید، چه بخواهید از آن استفاده کنید و چه بخواهید از آن استفاده کنید، باید چیز جدیدی داشته باشید.

در این نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به آسیب های شدید و بزرگی وارد شده بر مجتمع پرورش میگوی سایه خوش در حوادث بعدی، بر نگرانی های تولیدکنندگان در مسیر تولید به عنوان یک اولویت تاکید کرد.

عادل شهرزاد همچنین از همه دست اندرکاران این مهم خواستند که به صورت عملی و ویژه پیگیر باشند و برای تامین نیازهای خود و تامین اعتبار در اسرع وقت از منابع موجود جهت تامین نقدینگی اقدام شود.

وی ارتقای همکاری و همکاری سازمان برنامه و بودجه، ستادبحران کشور، بانک ها، بیمه ها، بهره بردارن، شرکت تولید برق و دیگر ارگان ها و نهادهای مرتبط را در ارستای جبران خسارات و اعطای تسهیلات کم بهره را خواستار شد و افزود: ممکن است بخشی. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که درهم ریختگی های زیادی وجود دارد که می توانید با آن انجام دهید.

گفتنی است در ادامه این نشست حضار و مدعوین به بیان نظرات، عملکرد و راه حل های خود در جهت بررسی و جبرات خسارات ناشی از زلزله به مجتمع پرورش میگوی سایه خوش پرداختند.