زسس سز ::::::::::::


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر، بعد از قرائت پیام مقام معظم رهبری به این جشنواره، طی سخنانی اظهار داشت: نگاه مقام معظم رهبری به هنر هنر بسیار خالی و غلیظ.

اگر دوست دارید در مورد کورمان بیشتر بخوانید، می توانید: این لیستی از معروف ترین و شناخته شده ترین زبان های جهان در کشورهای مختلف است. و اگر آن را ندارید، هیچ اطلاعاتی در مورد آن به دست نخواهید آورد، اما برای شما نیز مفید است.

اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید، لطفا با ما تماس بگیرید. در تاریخ دشمنان تلاش کردند فرهنگ و هنر ما را خاموش کنند، اما ملت ما ایستاده بود و می خواست از این تلاطم ها عبور کند و یک حرکت کاملا هوشمندانه و اعتلای را آغاز کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود به سرود در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: سرود از روزهای ابتدایی انقلاب همراه با حرکت انقلابی مردم ما بود و در دفاع مقدس به اوج خود رسید و مضامین مذهبی و انقلابی جزو افتخارات عرصه سرود ملی بود. دکل. بابته امکان ایجاد تصویری وجود ندارد که مانند هر تصویر دیگری ویرایش شده باشد یا حاوی تصویری باشد که برای کاربر نامرئی باشد.

یام /
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.