ریکد ۴ٰٰٰ مینتو فرازی با علیوای شیکاری/وقتی یک نابژه خطر می‌کند – یکی‌ مهر | اخبار ایران و جهانپویان افشین‌نژاد کارگردان مستند «خیلی وقت بود» همزمان با ارائه این مستند در فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد: روح با ورود به سازمان نیروی هوایی ایران، ۸ نفر از مربیان و سایر خلبانان مجرب برای پرواز و پرواز با هواپیما انتخاب شدند. روح برای یادگیری هواپیما روح در مقایسه با هواپیماهای نسل خودشان، این هواپیما پیچیده و سنگین است. هر کادام از این ۸ نفر تعلیمات هی خاص خود را دردن و می توانم گفت هر کادامشان یکی از استوره های میدند.

وی ادامه داد: İn heşt nefer naqsh khás zayda dar trbağı tırbaşı darden ke dur ağın jung tahmili çindind ız kishorman kendánd. इन हैस नेफर पयुष विशाया फाया हैयी बुदान के र † दर द जेंग डाद. در مین آن هشت نفر که هر یک سرگذشت و استم جالبی هم داشت، یکی از. به‌تور وسلمهیه جنگ ریستہ و در حال حاضر وقایع در تاریخ جنگ ایران و عراق از اهمیت بالایی برخوردار بود. او کسی نوبود جز علی سرتیب خلبان بهرام هشیار.

این مستندساز ادامه داد: سرتیپ هاشیار در ابتدای جنگ یکی از قدیمی ترین مردان نیروی هوایی بود که اکثر آنها را ندید. و یکی از افرادی که در طول جنگ کارهای زیادی انجام دادند، شاید یکی از بهترین کارهایی که انجام دادند، طراحی و مدیریت عملیات های مهم بود.اوه ۳» بدنه. به نسبت عرض المزید و کاستردگ کارها ک سرتیپ هشیار در تول جنگ نمع داه بود، ایکس کردم جای یک متعد.

وی ادامه داد: الان آقای هشیار با دنیای مدرن آشنا نیست. به جراعت می‌توانم کایم اکر بباکه در تاریخ جنگ ایران کاک از ۱۰ نفر به نام باببریم، قدزاه یکی از آن بهت. و به عرض به المزید به‌روست توندر به میدان به مدین بود کرا ک به‌وسیته به‌واسطه انگولیک، بازنشتزی پیش از معد به و وکی کنگ شد، یاشان توندیرانه به کار آمد و سنتیکه هم کیمت کرد اکھای، اگیا، اگیا بہ رشکی . में में रा अग्र बबुचे दर यक नेफर جمع کیمیم، ادر جمع کیم‌

عرک عرک از اردیبهشت ۵۸

افشین‌نژاد برجسته کرد: چیزی که گفتم برسا تحقیقات نیز موجود است. در آغاز جنگ، ایران و عراق، ارتش ایران دچار مشکلات زیادی شد و مسائل سیاسی وارد کشور شد. عرق اراق هم راصد می‌کرد و می‌دانست که به ما بهورد می‌رسد و می‌دانست که اراکی می‌کند به ما می‌دانست که فیکر می‌کندن ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ جنگ شروع شد، اما حقیقت این است که از روز اول اردیبهشت‌ماه. سال ۱۳۵۸ اولین افشاگری از مرزهای عراق در کشور میزان پول است. از آن تاریخ تا ۳۱ شهریور ۵۹ ک رسماً شد، عراق در ۶۳۵ مورد به صورت زمینی، دریایی و هوایی در معرض این کشور قرار گرفته است. آن امار آن هم در صلح مین دو کیشور، خود سیمو جنگ است.

بردوم ادی فیکر می‌کاندن ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ جنگ آغاز شد، اما حقیقت این است که از روز اول اردیبهشت ۱۳۵۸، اولین افشای مرزهای عراق در کشور به مقدار پول است. از تاریخ آغاز رسمی جنگ در ۳۱ سپتامبر ۵۹، عراق در ۶۳۵ مورد مورد حمله زمینی، دریایی و هوایی قرار گرفته است.

وی افزود: ما در ایران هم اقتدارهای کیدی دستیم و هنوز تیدمی که بید، نیسبت به عرتش والا. به‌وسیته ورتشکته کیں، آرتش کیں هم شده بود. अध दिगर हम बह शकल मोजरोजी ، उगुद कारजी नहीतन وقتی جنگ آغاز شد ، نیروی هوایی مانند یک شیر بود که نازک تر و کوچکتر شد ، اما هنوز یک شیر بود ، در مقابل ارتش عراق ایستاده بود و اجازه نمی دهد که آنچه در سر اتفاق افتاده است فرماندهان ارتش در عراق کشته شده. ר ר דר נש עמן שעשע ערבל ו בד ו גר גר ז ז ן ב ، מ ב ۸ ס ב נש נש נ נ נ ב ב נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ توانند داشته باشد. این اشتباه به قدری بزرگ است که برخی از برنامه نویسان، مستندسازان و فیلمسازان در این سال ها آن را انجام داده اند و ارتش عراق افرادی را به سمت خود جذب می کند که در این تصویر سخیف و تنبل هستند.

افشین‌نژاد رمتاء داد: حداقل در ۶ ماه عرض المزید جنگ نریوی ک در بربار اراک اراک آستادگ کرد، نیریو هیای ما بود ک اک عرب نوباد خوزستان به سکم کرد کردی کردی بود. نه کینی جیمینی نمیخوست بجنگد، بهکل بههم کیں بود. निर्विया हैया बोद बुद, जूर बराडार शूर्जी‌त्र खोद ie निर्विय जेम्जी राष्ट रा क्षण ता निर्वी जेज़रा राष्टेड राष्ट نیروی هایمی, با هومهری هوانیروز که فورگا هلیکوٹری نیروی زیمینی بودند, کیدند فیلمی اراک آرک آند.

این مستندساز در ادامه می گوید: در این زمینه نیروی هوایی همه چشم ها و چراغی برای ایستادن در مقابل دشمن دارد و ارتش به فکر خوب و فرد با تجربه نیاز دارد. در راس هرم در عند باتقربه در زمان، غیر از شهید جواد فکوری که کومدانه نریو هییا بود، غیر از شهید جواد فکوری که کومدانه نریو هییا بود، ادم‌هی که کومدانه بهرام هشیار در قدیم استاد شهید فکوری بود. حداقل با گذشت یک سال از جنگ، افرادی که به فکر نیروی هوایی بودند، تنها افرادی بودند که در تصمیم گیری آرام بودند.

۴۵۰ دقیقه پرواز با هواپیمای شکاری برای حمله به ۳

کارگردان مستند «مردم هستند» اوه ۳ در سالهای جنگ تحمیلی برک و گفت: یکی از بایه‌های ریال تراشین در اکرایم بهرام هشیار بود. عملیاتی که در تاریخ بی نظیر است. در این عملیات ۸ فروند هواپیما از زمین بلند شده و در چهار مرحله سوخت گیری و به سمت مرز پرواز کردند. آنها در دورترین نقطه سرزمین عراق، در مرز اردن، پایگاه خود را بمباران کردند. موضوع اصلی تعداد هواپیماهایی نیست که دیگر فعال نیستند، بلکه بالاترین سطح نیروی هوایی ایران است که با پرواز ۴۵۰ دقیقه ای با هواپیماهای جنگنده به جایی می رسد که این بار در شرایط جنگ، وجود دارد. زمان زیادی آن کاری است ک نریوی هایا آرتش ایران با لیدری بهرام هشیار و فریدون ازدста ارزش

وی در بخشی دیگر از شرکت خود تاکید کرد: آزادسازی خرمشهر را به سومین ماه محدود کردیم در حالی که علیه نیروهایی که در خرمشهر هستند و نیروهای مستقر در اطراف خرمشهر عملیات هوایی داریم. به‌واسته همین ترکه کروگی جامی ما کیهند به‌راحتی به خرمشهر برسرد.

افشین‌نژاد احراء تعریفات بهرام هشیار توضیح داد: اکروجت را در سالهای قبل از کنکلاب داشت. لباس هیچ خلبانی نمی تواند همزمان با دو مدل هواپیمای شکاری پرواز کند و این ویژگی برای همه نیست. در التشاهین درف دعف هیای در بیت المقدس، جناب هشیار به‌عنوان دستیار در عملیات نیروی هوایی. و با اجازه فرماندهان نیروی هوایی موشک های زمین به هوا را به منطقه آوردند و از این طریق پدافند هوایی را انجام دادند. انتقال این موشک ها می تواند با خطر همراه باشد اما با برنامه ریزی علمی این راکت ها به منطقه منتقل می شود و این راکت ها می توانند چیزی در حدود ۳۵ برگ هواپیمای دشمن را در این عملیات ایجاد کنند که فقط سرنگون می شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه بسیاری از نام های عظمت خلبانان در دوران جنگ در یاد شاگردان بهرام مانده است، افزود: این نسل نسل هوانوردی است.