[ رژیم کانادایی ] برای اینکه بیشتر بدانید او واقعاً کانادایی نیست


طبق معمول ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من در مقابل او یک بطری آب سیب و هویج با یک کاسه ماست دیدم. او هم نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ زدم. گویی منتظر اجازه روزه بود. اما واقعاً ، او منتظر بود تا ناهار ، رازیانه چرب و فلفل عمه ، روی یک بشقاب برنج سرو شود.

من فکر کردم ، چرا او می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ اوگ

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. بعد از اینکه بشقاب پلو را پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو کردم ، دیدم او آب سیب و هویج خود را در یک لیوان دو فنجان ریخت و کنار گذاشت. دو فنجان خورد و کنار گذاشت.

من نمی توانم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم که چرا غذا نمی خورد.

با صدایش از زیر چاه گفت: “نمی توانم.” در روز چهارم رژیم غذایی ، فقط میوه و ماست می خوردم.

من با چربی گردو در دهانم مالیدم ، پرسیدم: “نهااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه ات خوب است؟

اره گفت. یک فنجان قهوه و یک حبه شکر و یک مشت نان تست.

کم کم نگرانش شدم. گفتم باشه؟

او گفت بله.

من همچنین می گویم فکر می کنم از رنگ زرد صورت شما تا رنگ سال مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من می دانم که پسر عموی ما توسط رژیم دستگیر شد ، او همچنین اهل کانادا است. جالب اینجاست که او خودش می دانست رژیم کانادایی رژیم سختی است که مورد تایید بسیاری از متخصصان نیست ، اما او گفت من چاره ای ندارم و باید در عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، آه ، مرد چاق من ، شما 30 سال با این همه اندازه و چربی کار کردید ، اکنون در 15 روز ، رژیم کانادا همه چیز را سوزاند ، هان؟ !!!

ما در رژیم کانادا چه می خواهیم؟

او می گوید می تواند با رژیم غذایی 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود برسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان وزن کم کنند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، حتی اگر تا جایی که ممکن بود غذا بخورم احساس ضعف می کردم. آنها برنامه را سخت و وحشیانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با شکر است. یک روز به آن غذا دادند و یک بشقاب نان تست به آن اضافه شد. من شخصاً احساس نمی کنم از یک بسته کامل پر شده ام.

برای ناهار ، نصف سینه مرغ پخته یا کبابی با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. مثل یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی سرخ شده یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت پخته داده شود ، در نهایت فردای آن سالاد کرفس می خورید. او به عنوان یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو فشرده می شود. به این فشار می گویند.

این برای من مانند شکنجه بود ، اما دختر عمه جان پذیرفته شد و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را در 12 روز اجرا کند و در 3 روز ، همانطور که می گویند ، یک رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که آنها چیزهای بیشتری دارند. که برای من هم به همین اندازه منطقی است.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

قوانین زیادی در این رژیم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک مورد به طور تصادفی مورد ضربه شیطان قرار گرفتید یا فراموش کردید که رژیم می گیرید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود نداشت ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و به دلیل فکر اشتباه خود از آن لحظه اخراج شده اید. رفتار کنید و حق ورود به مدت دو ماه را دارید شما زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی به نظر من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرین ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای ناکرده شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سخت گیر است ، اندکی تناسب نیز بد نیست). اما همیشه دقیقاً و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای آن مواد مغذی کاملاً غیر اصولی و منطقی است. اگر جزئیات را بخوانید ، قلب شما به یک پرس غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در بین فسیل های ما.
  • صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ها ، به سرعت توسط این رژیم نادیده گرفته شد. آیا می توان قول شروع سوخت و ساز بدن را با یک حبه قند و یک فنجان قهوه تحقق بخشید؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که به جز ریزش مو عوارض جانبی ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه فوراً کچل می شوید.
  • شما چند سال دارید کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ تجویز نسخه برای همه.

حداکثر کالری ارائه شده توسط این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که میزان کالری مورد نیاز افراد بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها دارد ، حتی بیشتر از آن. اگر از همان 600 تا 800 کالری استفاده کنید ، می توانید به راحتی آن را از دست بدهید.

  • و اشکال مهم دیگر تفاوت کالری است که در وعده های روزانه این رژیم وجود دارد. یک روز رژیم پر کالری ، روز دیگر کم کالری. این نوسانات باعث ایجاد شوک ناخوشایند در بدن می شود.
  • یکی از تأثیرات منفی این رژیم غذایی در روز ، شدت احساس گرسنگی است که به طرز شگفت انگیزی بر خلق و خو ، تمرکز و کارآیی تأثیر می گذارد. پسر عموی مشتاق و سرزنده من یک عروسک زرد بود به طوری اشتباه که در لباس های رنگی در ماشین لباسشویی پرتاب شد. ضعیف و زرد و پاره. اعصاب بسته شده ، با 3 دقیقه عسل قابل خوردن نیست.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از اتفاقات بدی است که با این رژیم می تواند رخ دهد. وقتی بدن می بیند که در حال افزایش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های بد را برای انرژی می سوزاند. و اگر رژیم غذایی جواب ندهد ، وزن اضافی به ماهیچه باز نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش خواهند گرفت. مخصوصاً چربی سرسخت شکم شما.
  • افزایش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی را به همان شدت از دست می دهد. این خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را مشاهده می کند و بنابراین اثرات آب دارد.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این فصل انجام می شود. اما او هیچ زندگی نداشت که در آن فعالیت روزانه خود را با درد انجام دهد ، به ویژه ورزش.
  • هر کجا که به این رژیم نگاه کنم ، هیچ پایه علمی برای آن نمی بینم. کسانی که این رژیم را در کانادا طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد ، همان 15 روز را برمی گرداند؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

با وجود اینکه صحبت های زیادی در مورد خسارات و تلفات این رژیم وجود دارد ، اما بسیاری معتقدند که ایجاد این رژیم موفق بوده است. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است از نظر جسمی مناسب 15 روز دوام بیاورند و فقط خود را به 15 روز محدود می کنند و سپس رژیم معمولی خود را ادامه می دهند.

اما در اصل ، مردم رژیم زمان زیادی را برای رسیدگی به آسیب های آن صرف نمی کنند. ایده خوبی است که به علم بد کودکان اعتماد کنید و روشها و روشهای مورد تایید علمی را دنبال کنید. متخصصانی که سالها مطالعه کرده اند و چراغ غذا را مطالعه کرده اند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید که با توجه به شرایط جسمانی شما نکات لازم را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه می دهند.

هرچه کاهش کندتر و اصولی تر باشد ، قوی تر است. و برای یک اصل تحمل وزن ، عصبانیت از مرکز فرماندهی گرسنه مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در کنار ارائه رژیم غذایی سالم و معقول با میان وعده های خوب برای بدن ، باید تمرینات ضروری و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را روشن کنم: رژیم گرفتن بدون ورزش باعث تناسب اندام شما نمی شود.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه خانواده خوب به نظر برسند؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را تجربه کردید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید