روزنامه هفت صبح- دلیل تور پرسپولیس در ورودی مقامات سعودیمالک –

مهر می نویسد: «دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان پس از ادعای پرسپولیسی ها درباره خرابکاری الهلال گفت: پرسپولیسی ها با یک هفته تاخیر اطلاعات پرواز خود را در اختیار ما قرار دادند. “

تیم فوتبال پرسپولیس ایران قرار است روز چهارشنبه تهران را به مقصد ریاض ترک کند تا خود را برای دیدار شنبه مرحله یک چهارم نهایی مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.
اما پس از چند ساعت تاخیر ، کاروان پرسپولیس مجبور به ترک فرودگاه شد و بازیکنان به خانه های خود بازگشتند. باشگاه پرسپولیس و همچنین افشین پیروانی سرمربی آن امسال باشگاه الهلال و فدراسیون فوتبال عربستان را متهم به خرابکاری و عدم صدور ویزا کردند.

ابراهیم القاسم ، دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان جزئیات را روشن کرد.

ابراهیم به برنامه تلویزیونی “فی المرمی” گفت: “بیانیه پرسپولیس چیزی است که ما نگران آن هستیم نه باشگاه الهلال ، زیرا مسئولیت میزبانی بر عهده فدراسیون است ، نه باشگاه.”

وی ادامه داد: قرار بود چهارشنبه پرسپولیس وارد عربستان شود اما برای ارسال اطلاعات پرواز خیلی دیر شده بودند. ما همچنین با AFC تماس گرفتیم و آنها متوجه شدند که چه اتفاقی می افتد.

دبیرکل فدراسیون عربستان یادآور شد: ما این اطلاعات را یک هفته پیش از پرسپولیس درخواست کرده بودیم و دیروز دریافت کردیم. اما کار برای گرفتن مجوز ورود به عربستان ادامه دارد و انشاءالله این موضوع چهارشنبه شب حل شد.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 21:30 شنبه هفته آینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دیدار الهلال عربستان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید