رهبر انقلاب در واکنش به نام دبیر جهاد اسلامی فلسطین


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حضرت آیت الله خامنه ای در واکنش به نام آقا زیاد النخله دبیر جنبش جهاد اسلامی فلسطین، جنبش شجاع جهاد اسلامی جایگاه این نهضت مقاومت را بالا برد و مانع از این حرکت مقاومت شد. فریب رژیم صهیونیستی
متن پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادار مجاهد جناب اقاعی زیاد النخاله دام توفیکه
سلام علیکم،
نامه‌ی متین و ماده‌بهش جنابعلی را کوگردم کردم. הואדה בה שמה שמע שמע דיד ניק ו פירויזי נהאי מלט סרבלנד ו מאעוע
अगुँब अक्षार، if JIHAD اسلامبر الفلستنی مریض شما با عرض شجاعانه خود، شیای کهه‌عماز ریمت غاسب را کنتوری شما دوتابیت کدید که هراس منش را از سماوی راید می‌کشد. شما با یک‌زدن مجاهدت در همه‌ی صای غروف‌های فلیستنی در همه‌ی سرامین فلیستنی باید بری حفز در یک‌رکگی بهده باشد. دوشمن غاسب رو به فاسکان است و رو به قوت است و رو به قوت است، و لا حول و لا قوه الا بالله. ما عوم در کنار شمایم. سلام علیکم و العحود بابانها..

سیّدعلی خامنه‌ای
۲۰ مرداد ۱۴۰۱

زیاد نحهاله در نامه خود به حوزر فیلته مجاهدان فلیستنی به کنبسی جهاد اسلامی و فوغ نیزامی سرایا قدس در کرانه فیلستنی به در کازه و کرانه قرانه قبری کردن و کردن کردند: با ریمت زیونیستی به‌وقوع می‌یوند.

رئیس جنبش جهاد اسلامی در تشریح وضعیت غزه به موضع مقتدرانه منطقه در برابر رژیم اشغالگر اشاره کرد و درباره درگیری های سه روز اخیر افزود: ما این درگیری ها را «وحدت میدان ها» می نامیم. از میدان ها) تاکید بر وحدت کشور در برابر دشمن.

زیاد نخاله با تاکید بر اینکه در این جنگ تمام اراضی اشغالی فلسطینی ها با موشک های مقاومت جهاد اسلامی سوزانده شد، گفت: این جنگ برآوردهای رژیم صهیونیستی را به هم زد به گونه ای که آنها مجبور شدند ظرف سه ماه درخواست آتش بس کنند. روزها و تمدید شرایط مقاومت

دبیر جهاد اسلامی نقشه دشمن را تقسیم بندی نیروهای مقاومت خواند و افزود: آنها اعلام کردند که هدف از جنگ فقط جهاد اسلامی است، اما جهاد اسلامی با اقتدار و شجاعت جنگیدن، تعجب همگان را برانگیخت و پشتیبانی. نیروهای مقاومت در منطقه و جهان..

دبیر کل جهاد اسلامی آین اسلامی را اموموده بروزیوهای بوزرغر ملت فلستنی در عیند خواند و با کردی از نکش کوشبه هزبوله به جناب سیّد حسان نصرالله و عدید اسلامی اسلامی اسلامی را شما در منزل در همی دریسی به همیشه نویسنده به هیلامیت کنیم. ، پیرویوزی و پیرویزهای کیکست به دست نمی‌عمد.

انتهای پیام/
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد دهید