رضوی در کراسان


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، استاندار خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده مردم خراسان رضوی در این دیدار در مرکز شهر رضوی گفت: شهر مشهد از طریق مرکز -middle of bargah Manor ویبرای کرد هم هم وهم وایبر و یبر و یبر و یبرد هم هم وهم ویبرد مسافران و از این هم همسایه هستیم در تول قرنها وسفیق هوای زایران امام رضا(ع) را بر دینی دراند. .

ایقوبعلی نازری استاندارد خوراسان رضوی همچنین اظهار داشت: وجود بارگاه منور رضوی مزیت بزرگی برای کشور و استان خراسان رضیو است که می تواند زمینی را برای بهره برداری از امور مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و معنوی فراهم کند. این استاندارد از ماه قبل آمادگی بیشتری برای دریافت دارد.
یاقبوعلی نازری افزود: امید است با حمایت اولین رئیس جمهور و تلاش مسئولان نظام بتوانیم موضوعات مختلف مربوط به اسکان، حمل و نقل و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز میهمانان و همسایگان را حل کنیم. و در نهایت مشکلات مربوط به مهمانان حداقل به تنهایی قابل حل است

وی یکین کرد: تمام تهله ما بری رفع معضلات زیارت بری زیران بارگاه رزوی در همه زمان ها و به در دهه اختر سفر است ک با کا به کی هی هی هی هی هی هی.

انتهای پیام/
این معنی را برای صفحه اول پیشنهاد کنید