راه های خالص برای افزایش تستوسترون – وبلاگ Credihealth


همراه خود افزایش سن، تستوسترون پسرها مقیاس را کاهش می دهد. این امر در نتیجه مواردی یادآور نشاط کمتر، فشار عضلانی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل کمتر برای مقاربت تبدیل می شود. کارهای زیادی موجود است کدام ممکن است می توانید کمک خواهد کرد که شما افزایش مرحله تستوسترون شخصی انجام دهید. همه اینها ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه سلامت عمومی شخصی را نیز افزایش بخشید.

ورزش

کمک خواهد کرد که شما افزایش تستوسترون، باید بازی بیشتری انجام دهید. بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است برای بازی چه کاری انجام می دهید، به افزایش مرحله تستوسترون خواهید کرد {کمک می کند}. همراه خود این جاری، بهتر از تمرینی کدام ممکن است می توانید انجام دهید، تمرینات قدرتی است. وقتی عضله می سازید، به تستوسترون خواستن دارد. هنگامی کدام ممکن است آن را البته است بسازید، آن را محافظت خواهید کرد. یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند راه های خالص برای افزایش شتاب کم، انجام تمرینات تناوبی همراه خود عمق بالا است. این کار باعث تبدیل می شود کدام ممکن است تمرینات قلبی شدیدتری انجام دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ورزش های شدیدتر انجام دهید. تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است همراه خود انجام این راه بازی می توانید تستوسترون آزاد را افزایش دهید.

رژیم غذایی شخصی را افزایش بخشید

اگر به دکتر شخصی مراجعه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با اشاره به مرحله زیرین تستوسترون شخصی به آنها اطلاع دهید، اولین چیزی کدام ممکن است آنها پیشنهاد می کنند افزایش رژیم غذایی خواهید کرد است. خواهید کرد باید کربوهیدرات های پیچیده، چربی های مفید برای مرکز، پروتئین های با بیرون چربی، سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها بخورید. اجتناب کرده اند هر چیزی کدام ممکن است فرآوری تبدیل می شود باید اجتناب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کربوهیدرات های آسان باید اجتناب کرد. تحقیق حیوانی آرم داده است کدام ممکن است آووکادو را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیتون باعث افزایش تستوسترون می شوند.

خواب شخصی را افزایش بخشد

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند مواردی کدام ممکن است دکتر بالقوه است کمک خواهد کرد که شما افزایش مرحله خالص خواهید کرد پیشنهاد تدریجی، ضمانت اجتناب کرده اند خواب کافی است. تحقیق آرم داده است کدام ممکن است مردانی کدام ممکن است کمتر اجتناب کرده اند ۵ ساعت در در یک روز واحد روز می‌خوابند، در مقابل همراه خود {افرادی که} ۷ به همان اندازه ۹ ساعت مناسب می‌خوابند، به میزان قابل توجهی مرحله تستوسترون کمتری دارند. افزایش عادات خواب ممکن است به افزایش مرحله عمومی هورمون خواهید کرد کمک تدریجی.

تسکین استرس

وقتی بافت استرس می کنید، غدد فوق کلیوی خواهید کرد کورتیزول ترشح می کنند. هنگامی کدام ممکن است کورتیزول آزاد تبدیل می شود، میزان تستوسترون را در هیکل خواهید کرد کاهش می دهد. در حالی کدام ممکن است کاهش استرس ساده نیست، باید هر کاری کدام ممکن است می توانید برای جلوگیری اجتناب کرده اند آن انجام دهید.

تقویت می کند های خالص

داروهای متفاوت برای معامله با موجود است کدام ممکن است بالقوه است دکتر خواهید کرد پیشنهاد تدریجی، با این حال بالقوه است بخواهید خوب رویکرد انصافاً خالص را بررسی کنید. این چیزها را بررسی کنید:

  • ویتامین دی. تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است این ویتامین ممکن است به افزایش مرحله هورمون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش انجام جنسی کمک تدریجی.
  • منیزیم. منیزیم در انجام بافت های عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار استخوان ضروری است. تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است ممکن است به کاهش تستوسترون کمک تدریجی.
  • فلز روی. روی ۹ تنها ممکن است به افزایش تستوسترون کمک تدریجی، اما علاوه بر این ممکن است استاندارد مایع منی را در پسرها تحت تأثیر مشکلات باروری نیز افزایش بخشد.
  • گیلاس زمستانی – چسبناک باد. این گیاه ممکن است به هیکل در مدیریت استرس کمک تدریجی کدام ممکن است به نوبه شخصی ممکن است به کاهش تستوسترون کمک تدریجی.
  • زغال اخته. این معامله با خالص ممکن است به افزایش دفعات ورزش جنسی، نعوظ صبحگاهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرحله تستوسترون کمک تدریجی.
  • DHEA. DHEA هورمونی است کدام ممکن است البته است توسط غدد فوق کلیوی ساخته تبدیل می شود. خوردن تقویت می کند ها خوب متفاوت برتر برای افزایش مرحله تستوسترون است.

اجتناب کرده اند خوردن بیش از حد الکل

اگر الکل بیش از حد خوردن کنید، ممکن است بر تستوسترون خواهید کرد تأثیر عقب کشیدن بگذارد. کمک خواهد کرد که شما پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها، خوردن متداولالکل پیشنهاد تبدیل می شود. همراه خود این جاری، خواهید کرد نیازی ندارید در خوردن آن زیاده روی کنید از ممکن است بر مرحله هورمون خواهید کرد تأثیر بگذارد. خواهید کرد ساده باید ۲ نوشیدنی در روز بنوشید به همان اندازه با بیرون اجتناب کرده اند بین برداشتن مرحله هورمون هایتان اجتناب کرده اند فواید آن بهره مند شوید.

اجتناب کرده اند مشکلات غدد داخل ریز اجتناب کنید

اختلالاتی در انجام غدد داخل ریز موجود است کدام ممکن است ممکن است بر مرحله هورمون خواهید کرد تأثیر عقب کشیدن بگذارد. اینها برای ادغام کردن BPA است کدام ممکن است معمولاً در پلاستیک ها کشف شد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارابن ها کدام ممکن است ترکیبات مصنوعی حال در لوسیون ها، دئودورانت ها، خمیر دندان، شامپو را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره هستند. این محصولات یادآور استروژن مصنوعی حرکت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل در نظر گرفته شده می تدریجی کدام ممکن است آن عامل دقیق است. این همه عامل را وارد هیکل خواهید کرد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تبدیل می شود مرحله هورمون های خواهید کرد به هم بریزد.

داروهای شخصی را چک کنید

داروهایی کدام ممکن است برای شما ممکن است تجویز تبدیل می شود بالقوه است باعث تحمیل مشکلاتی در تستوسترون شود. شناخته شده به عنوان مثال، داروهای ناامیدی، رفلاکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید {فشار خون بالا} می توانند {در این} بخش برای شما ممکن است ضرر تحمیل کنند. اگر در نظر گرفته شده می کنید داروی خواهید کرد بی ارزش است، همراه خود دکتر شخصی صحبت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ببینید خواه یا نه او در نظر گرفته شده می تدریجی کدام ممکن است این مورد است هر دو خیر. آنها بالقوه است بتوانند خواهید کرد را به داروی عکس اصلاح دهند کدام ممکن است مرحله هورمون خواهید کرد را مختل نکند.

همراه خود خوب کلینیک تستوسترون درمانی صحبت کنید

اکنون بیش اجتناب کرده اند هر بار عکس می توانید ورود داشته باشید کلینیک هایی کدام ممکن است در یافتن دکتر تستوسترون درمانی تخصص دارند در قلمرو خواهید کرد دستی تر اجتناب کرده اند همه وقت همراه خود دکتر شخصی صحبت کنید به همان اندازه ببینید خواه یا نه تستوسترون درمانی برای شما ممکن است صحیح است هر دو خیر. اگر علائم تستوسترون زیرین را دارید، باید رهنمودها درمانی بالا را دنبال کنید به همان اندازه بتوانید البته است مرحله تستوسترون شخصی را به جایی کدام ممکن است {باید باشد} برگردانید.

تذکر ندادن: اظهارات، بازخورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهارات {در این} نشریات صرفاً درمورد به نویسندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت کنندگان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ اجتناب کرده اند Credihealth را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردبیر(ها).

همراه خود ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تصمیم بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود متخصصان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در محدوده دکتر متخصص را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلینیک صحیح، ارزیابی قیمت های معامله با اجتناب کرده اند امکانات مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به روز} رسانی های پزشکی در پایان کمک بگیرید.