دولت جدیدی یتالیه کملا بدرین ناتو و لیکه عروبا بهد بود – کیں مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «جورجیا مالونی» که در انتظار نخست وزیری بعدی ایتالیا است، روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای از همکاران کابینه ائتلاف راستگرا انتقاد کرد و گفت که دولت جدید طرفدار دولت است. – ناتو و کاملاً طرفدار اروپا.

بیانیه نخست وزیر ایتالیا و سپس اعلام “سیلوو برلوسکونی” محافظه کار متحد و در یک فایل صوتی ضمن ابراز همدردی با “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه نیزولودیمیر зленский» ریاس حمور وکرینا را به عناقه جنگ معته کرد.

وصفت برلوسکونی اما ملونی در بیاینای تند گفت که هر هزبی که با کته به کتیشت کاکری و عزیپر است، نوده به دولت و که کار است ینده ینده کار را خود کند کاند، بـیوند. و گفت: «ایتالیا با حوزر دولت ما کیلک دیک غرب بود»

ملونی از زمان امهمه روسیای به اوکراینی در فوورییا، قتیانها از اوکراین دفاع و AZ تحریم‌های غست کهای غست کهای غست ک غَه و نیز گفت: «در یک مورد، من روشن خواهم بود و همیشه. من قصد درام دولت با خت مشی شیاست کریکی روشن و صریح دربی کنم. हरक बा आन संग बाना अनुदाना निमी‌तुनादे बक आज आज दुल इंधे »

برلوسکونی ۸۶ ساله مدت هاست که دوست پوتین است و در جدیدترین فایل صوتی مشخص شد که او روز سه شنبه در میان نمایندگان پارلمان حزب خود یعنی حزبش متفرق شده است.زور италия »ми гивед кех ба ра райс мхор خلق реr re бодех ваارم вададар шин мир ман са с сre хre са с сre сха шадие шшие шшар х хадар х ха جدیف

در مورد دوم نیز روز چهارشنبه در خبرگزاری لپه ها تصریف شد، برلوکونی گفت که وکرینا روسل صلخ ۲۰۱۴ را که بریا پیاین دادن به جنگ طلابانه روسیاک در. Донтск و لوهانسک در شرق وکرینا تراشین شده بود، لغو شد. برلوسکونی با رکروسی همان تحکیرات پوتین علیه اوکراینی، گفت که зленский با به قدرت راشین در سال ۲۰۱۹ کرد را کیستو را ک کرد

برلوسکونی همچنین گفت که پوتین در برابر فشارهای داخلی قرار گرفته و می‌خواهد به اوکراین حمله کند تا کشوری مدرن متشکل از افراد شایسته با ذهنی سالم تشکیل دهد.

מואע מלוני הארטה נטו ו לאיין אורופה דר האלי שדע שדה אסט כה پیشتر فارن سیاست حفظ حریم خصوصی در این گزارش آمده است: اگرچه مالونی و اخوان ایتالیا سیاست خود را علیه پوتین ارائه کردند، اما زمانی از دوستان کرملین بودند و هنوز هم مانند ویکتور پوتین اروپایی هستند. گوی»، نخست وزیر مصر، سیلاشا سامیمی درد. و در سال ۲۰۱۵ از دولت ایتالیا Khost تاریخ تحریمهای «بی‌فایده و متعیوارانه» را که لهین عروبا پس از لهاک کریمه به روسیای با این تکوبد کرد، به هلت عنکس درورد.

هم”العونورا تافورومحقق انستیتوی مطالعات سیاسی بین‌المللی در ایتالیا گفت: روسیه از دیرباز ایتالیا را «یکی از دوستانه‌ترین کشورهای بلوک غیردوست» می‌داند که عمدتاً به دلیل تمایل ایتالیا به ایفای نقش «واسطه» و تجارت با یک کشور است. منبع بزرگ انرژی