در مورد اوراق قرضه با اوراق قرضه یا اوراق قرضه با دارنده اوراق قرضه با اوراق قرضه با دارنده اوراق قرضه.


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، نیک‌خواهی مسئول دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی در جلسه شورای پژوهشی واحد اظهار داشت: بانک خون بندناف که از نام آن پیداست، شرایطی را فراهم می‌کند تا سلول‌های بنیادی موجود در خون بنیان‌های موجود در خون بنیان‌ها دارای شرایط خاص باشند. جمع آوری شده و در بانکی ذخیره می شود تا اگر هر یک از سلول های بنیادی برای پیوند نیاز داشته باشیم، این منبع ارزشمند براحتی در دسترس باشد و بتوان برای پیوند از آن استفاده کرد که این امکان با راه اندازی مرکز بانک خون بند ناف توسط جهاددانشگاهی در آذربایجان فراهم شود. دلیل درخواست شما

وی ادامه داد: از تولد نوزاد، خون باقی مانده در بنفش و جفت، که از سلول های بنیادی غنی شده است به عنوان یک بیولوژیک دور ریخته می شود و سلول های بنیادی که از بنفش می گیرند، بسیار پرتوان و نامیرا هستند و همچنین در اکثر تکثیرهای پی هستند. چیز جدیدی نیست. در این صورت خواهید دید که هنوز وارد سیستم نشده اید.

نیک‌خواهی با تشریح مزایا و کاربردهای خون بند ناف اظهار کرد: از بانک خون بند ناف و آن می‌تواند برای درمان بیماری‌هایی که ممکن است سلامتی کودک و خانواده او را در آینده خطری از جمله بیماری‌های بدخیمی مانند تالاسمی، انواع سرطان‌ها ذخیره کند. خون، بیماری های بی نقص ایمنی بدن و همچنین کم خونی های مادرزادی که منشاء خونی دارد، استفاده کرد که تا پیوندهای زیادی با استفاده از نمونه های ذخیره شده در بانک خون بند ناف رویان انجام شده است.

مسئول دفتر خون بانک بند ناف رویان جهاددانشگاهی آذربایجانغربی اظهار کرد: از آنجایی که والدین تمام تلاش خود را در جهت افزایش طول عمر فرزندان و آنها می‌گیرند، بنابراین بانک بند ناف می‌تواند تصمیمی بسیار بزرگ و کاربردی برای سلامتی آن‌ها در آینده داشته باشد. باشد.

وی افزود: نگهداری از خون بندناف و تهیه سلول‌های بنیادی از آن در حقیقت مانند نوعی بیمه سلامت عمل می‌کند، ما ممکن است برای منزل یا وسیله‌ای که ما را بیمه کنیم، وجهی پرداخت کنیم تا شاید برای روز مبادایی بتوانیم آن را انجام دهیم. این شامل هیچ گونه اطلاعات موجود در آن نیست.

مسئول دفتر بانک خون بند ناف رویان جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی در ویژه مراجعه به خانوارها برای ذخیره‌سازی سلول‌های بنیادی در دفتر بانک خون بند ناف رویان در آذربایجان‌غربی عقد عقد در هفته ۳۶ بارداری انجام می‌شود و به میزان میزان می‌رسد. اگر لیستی از کاراکترهایی که می خواهید استفاده کنید ندارید، می توانید از آن استفاده کنید و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید.

مسئول دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی با اشاره به هزینه نگهداری بند ناف گفت: خون اولیه عضویت در بانک خون بندناف ۵۶ میلیون ریال بوده است که در حمایت و ترغیب خانواده‌ها برای بهره‌مندی از این توانایی، امکان ایجاد تقسیط هزینه نگهداری نیز وجود دارد. اگر می خواهید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید، باید از افزونه و کلیپ های مورد نیاز خود استفاده کنید.

وی اظهار کرد: متقاضیان جهت عقد قرارداد می‌توانند به دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بند ناف رویان واقع در ارومیه، خیابان پنجراه، ساختمان جهاددانشگاهی واحد آذربایجان غربی به شماره تماس ۰۴۳۳۴۵۶۴۹۹، مرکز بانک خون بند ناف مراجعه و یا در سایت شرکت بن یاخته‌ها. WWW.RSCT.IR بخشی از این پایگاه است.

یام /
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.