خخگگی زززآآآووزشوزشووش


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، صادق ستاری‌فر وزیر آموزش و پرورش عصر امروز در مراسم افتتاحیه مسابقات ورزشی فرهنگیان در اصفهان اظهار داشت: خوشحالم که پس از ۱۴ سال این مسابقات احیا شد و شاهدیم که این موضوع، نتیجه حمایت مستقیم وزیر آموزش و پرورش بود. آنجا بود.

وی را میزبانی اصفهان در این مسابقات بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: این مسابقات شادی و نشاط را در جامعه فرهنگی تزریق می‌کند، مهم‌ترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی است که می‌تواند باعث پیشرفت کشور در تمام عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و ویژه تربیت شود. .

ستاری‌فر با تأکید بر اینکه معلم مهم‌ترین رکن تحول‌ساز کشور است، ادامه داد: تحول محوری در سند بنیادین تحول بنیادین آموزش است و در این مسیر یک معلم شاداب می‌تواند پیشران علمی و ادبی باشد.

وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مسابقات ورزشی فرهنگیان را در سطوح مختلف آغاز کرده و مسیرهای طولانی را در پیش داریم، مشخص کرد: این مسابقات عامل پیشران ورزش دانش‌آموزی است زیرا هر میزانی است که در حوزه ورزش فرهنگیان سرمایه‌گذاری کنیم به ورزش دانش آموزی نیز سرایت کنیم. ممنون از لطف و اعتماد شما.

وی با یادآوری اینکه در حال برنامه ریزی طرح «هر معلم یک مربی ورزش» هستیم، عنوان کرد: هر معلم می‌تواند یک مربی و استعدادیاب ورزش دانش‌آموزی باشد در همین راستا از شما معلمان درخواست می‌کنیم با حضور در مسابقات آتیان فرهنگی، به این موضوع بپردازیم. دهید.

ستاری‌فر گفت: همچنین به‌دنبال نظام ورزشی فرهنگیان در طول سال تحصیلی هستیم تا بتوانیم دنبال کننده نشاطی باشیم که باعث تحول می‌شود و در ادامه آن مسابقات دانش‌آموزی را قوت می‌دهد، همچنین در کنار برگزاری مسابقات ورزشی تربیتی و فرهنگی نیز مدنظرمان است.

وزارت آموزش و پرورش در طرح رتبه بندی ویژه معلمان با بیان اینکه صدای شما را در این خصوص شنیدم، بیان کرد: از سال ۸۴ موضوع رتبه بندی مدنظر اما به هر دلیلی عملیاتی نشد تا در برنامه های تبلیغاتی ریاست جمهوری عنوان شده و به عنوان یک باشد. این مهمترین کاری است که باید در آینده انجام شود.

وی با بیان اینکه طرح رتبه‌بندی یکی از عوامل تحول است که در سند بنیادین مورد توجه قرار گرفت اما انجام شد، خبر داد: با همکاری دولت جدید و مجلس این طرح راستی عملیاتی، در همین فردا ساعت ۱۰ آخرین جلسه برنامه‌ریزی برگزار می‌شود. پنجره را باز کنید و پنجره را باز کنید.

موارد زیر را توضیح دهید: مطمئن شوید که نمی خواهید برنامه را پیکربندی و پیکربندی کنید و تغییری در آن صورت نگرفته باشد.

یام / ۶۳۱۲۵ / ی
چیزی به نام خانه یا کسب و کار وجود ندارد.