خبر آنلاین – افتتاح آکادمی بانکداری دیجیتال ، آزمایشگاه کنجکاوی و مرکز رشد و نوآوری توسط هلدینگ “سعد”تأیید روابط عمومی بانک صادرات ایران ، آکادمی بانکداری دیجیتال ، آزمایشگاه کنجکاوی و مرکز رشد و نوآوری بانک صادرات ایران (سعد) با هدف ایجاد و بهبود زیرساخت ها و اکوسیستم بانکداری دیجیتال ، آموزش نیروهای خلاق و استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات در بانکداری این جلسه با حضور مدیران عامل بانک صادرات ایران رونمایی شد.

حجت الله صیدی در این برنامه ، با تأکید بر اینکه ساخت فناوری غم انگیز و نوآوری هلدینگ بانک صادرات ایران با جدیت دنبال می شود ، از تداوم این هلدینگ و پیشرفت ابراز خرسندی کرد و گفت: برنامه های نشان داده شده از برنامه ها و برنامه های این مدیریت ، آینده نگر است اهمیت دنیای دیجیتال با نوآوری و تغییر مرتبط است و هر پیشرفتی در این زمینه بیش از سه تا شش ماه طول نمی کشد. بنابراین ، باید مسیر طبیعی آن را در نظر گرفت.

وی با بیان عوامل کلیدی رشد و توسعه کشورها ، بر تحقیقات تأکید کرد و افزود: “حتی اگر منابع ، نیروی انسانی ، مدیریت ، دانشگاه ها ، جغرافیای سیاسی و ترکیب جمعیت برای دستیابی به رشد و پیشرفت ضروری باشد و حتی اگر نمی توان آنها را ساده در نظر گرفت فرمول برای آن ترسیم شده است ، اما تحقیق اساساً مهم است. در کشورهایی که تحقیق از اهمیت و اهمیت بیشتری برخوردار است ، آنها برای دستیابی به اهداف توسعه به اندازه کافی تلاش کرده اند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران تاکید کرد: آنچه در حال حاضر در هلدینگ فناوری فناوری و نوآوری اتفاق می افتد ، تقویت جنبه تحقیقاتی است که امیدواریم دستاوردهای زیادی برای بانک صادرات ایران و اقتصاد کشور به همراه داشته باشد و این بانک از مهارت های دانش آموزان و دانشجویان نخبه و صاحب ایده استفاده از آن.

صیدی گفت: “تحقیق در مورد همه ارکان و اجزای آن ، از جمله آکادمی ، آزمایشگاه و مرکز رشد ، ضروری است.” بدون آنها نمی توان به رشد و توسعه دست یافت و در این راه فرد باید به طور جدی کار کند و هزینه آن را بپردازد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه بین خروجی و دستاوردها تفاوت وجود دارد ، تاکید کرد: دستاوردهای هلدینگ فناوری ساد و نوآوری بانک صادرات ایران باید به طور موثری برای تغییر برخی فعالیتها یا ایجاد سیستمی برای انجام مأموریت اصلی خود Find Find عمل کند.

وی با ابراز خرسندی و اشاره به علاقه ایجاد شده در بین کارکنان این هلدینگ ، آرزوی موفقیت برای آن کرد و افزود: جذب نیروهای خلاق از اقصی نقاط کشور باید مورد توجه قرار گیرد.

علاوه بر این ، آموزش بانکداران برجسته بر اساس استانداردهای روز دنیا در بین بانکداران بانک صادرات ایران تا 10 سال آینده باید در این هلدینگ و البته با هماهنگی اداره کل آموزش در بانک مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه صادق فرامرزی ، مدیرعامل هلدینگ فناوری و نوآوری سعد ، با راه اندازی مسابقه دانشجویی به عنوان “ایده برتر” ، آکادمی بانکداری دیجیتال ، آزمایشگاه کنجکاوی و مرکز رشد و نوآوری هلدینگ و فناوری و نوآوری را در بانک صادرات ایران (سعد) معرفی کرد. “در آن هلدینگ از استخدام نیروی نخبه و با استعداد در سراسر کشور خبر داد و افزود:” با برگزاری مسابقه سراسری ، شش نفر از بین کسانی که به سوالات پاسخ خلاقانه می دهند انتخاب و تشویق می شوند. “از این تعداد ، 10 نفر از آنها استفاده خواهند کرد. امکانات برگزاری آزمایشگاه ها

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین موضوعات در زمینه شرکت های فناوری ، بحث سرمایه انسانی است ، گفت: نیروهای ما در همان زمان ما نیز از آنها استفاده خواهیم کرد. به همین دلیل ، دانش آموزان دبیرستانی و نخبگان سراسر کشور ، از جمله مناطق کم برخوردارتر کشور ، در این پروژه مد نظر قرار می گیرند.

فرامرزی افزود: تغییر دیجیتالی به معنای تغییر ابزار و تجهیزات نیست ، اما تغییر پارادایم در این تغییر از جایگاه ویژه ای برخوردار است و آموزش و پرورش نقش مهمی در آن ایفا می کند و آموزش در این مجموعه با جدیت دنبال می شود.

در این جلسه ، چارچوب توسعه دیجیتال با هدف ادغام زمینه های فناوری بخشهای مختلف بانکی توسط کارشناسان مورد بحث قرار گرفت و هدف ایجاد آزمایشگاه کنجکاوی سعد برای کمک به بانک در دستیابی به هدف تحول دیجیتال بود.

شایان ذکر است آزمایشگاه خلاقیت می تواند با اجرای پروژه های فناوری پیشرفته مانند بلاک چین و اینترنت اشیاء به این آزمایشگاه علاقه مند شود.

به همین ترتیب ، رشد اقتصادی کشور از طریق فرصت های پیش روی اقتصاد دیجیتالی و گسترش فرهنگ و دانش بانکداری دیجیتال از جمله اهداف آکادمی صاد است.

در این آکادمی ، دوره های آموزشی بلند مدت DBA و MBA در بانکداری دیجیتال ، دوره های تخصصی میان مدت در رهبری نوآوری و بانکداری دیجیتال و دوره های تخصصی در سرمایه گذاری انگلیسی ، به عنوان سمینارها و دوره های آموزشی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید