تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید – تناسب اندام کندی


سگ‌ها هم مثل شما ورزش را دوست دارند و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال، یافتن تمرین‌هایی که شما و سگتان از آن لذت می‌برید می‌تواند شما را به هم نزدیک‌تر کند و به شما کمک کند سبک زندگی سالم‌تری داشته باشید! حتی اگر سگی را ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی فریزبی خاموش باشد، ورزش های کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

یوگا سگ

بله، یوگا سگ یک چیز است! این بهترین کار را با سگ‌های آرام‌تر و آموزش‌دیده‌تر انجام می‌دهد، و ویدیوهای زیادی در اینترنت وجود دارد که می‌تواند به شما و سگتان کمک کند کشش و انعطاف‌پذیری پیدا کنید. اگر سگ شما باسن بدی داشته باشد پاداش – برخی از فیزیوتراپی سگ را می توان در نماست روزانه سگ شما گنجاند.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای پیاده روی در فضای باز زندگی می کنید، سگ خود را با خود ببرید! هم می توانید مکان های جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم می توانید یک تمرین عالی داشته باشید. فراموش نکنید که برای هر دوی خود آب بیاورید، زیرا پیاده روی طولانی و دویدن در مسیر می تواند استرس زاتر از پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

ضربه زدن به توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را بیاورد و برگرداند، می توانید خدمات خود را بهبود ببخشید. و به سگ خود کمک کنید ناسازگار شود و آموزش ببیند! اطمینان حاصل کنید که مکان‌هایی که انتخاب می‌کنید مناسب سگ‌ها هستند یا در ساعات غیر اوج مصرف به آنجا بروید.

تمرینات دایره ای را در دورهای روزانه خود انجام دهید

هنگام پیاده روی سگ، می توانید تمرینات وزن بدن را نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه یکبار برای ۱۵ اسکات مکث کنید، یا وزنه های سبک بیاورید و در حین راه رفتن با سگ دستان خود را حرکت دهید. بسیاری از تمرین‌های مختلف و آسان با وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی می‌شوند و وقتی بدن شما از راه رفتن گرم می‌شود، ممکن است انجام این تمرین‌ها آسان‌تر شود.

شنا کردن

اگر نزدیک یک دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید، ممکن است سگ شما عاشق شنا کردن با شما باشد! با این حال، همه سگ‌ها شنا کردن را نمی‌دانند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و قبل از بردن آنها به استخر یا دریاچه به چه نوع آموزشی نیاز دارد.

فریزبی یا دیسک گلف نهایی

اگر شما یا سگتان طرفدار تنیس نیستید، سعی کنید خانواده و توله سگ را برای بازی فریزبی بیرون بیاورید. حتی سگ‌های کوچک یا کم‌تحرک ممکن است از هوای تازه بیرون و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

سایر گزینه های تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای کل بدن، لازم نیست سگ داشته باشید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید، یکی از کلاس های کیک بوکسینگ ما در شهرستان کمدن یا یک تمرین ZUMBA® در جنوب جرسی را امتحان کنید. کندی فیتنس تقویم کاملی از کلاس های تناسب اندام گروهی دارد و ما همیشه برای دیدن چهره های جدید هیجان زده هستیم! آنچه را که در وب سایت خود داریم بررسی کنید – یا فقط برای یک تمرین انفرادی با یک مربی شخصی به یکی از سالن های بدنسازی ما مراجعه کنید!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر