تلا و سکه غران میشود؟ – تجارتنیوز


به ترجم تجرادنیوز امروز بازار دالر روند نزولی را در بیش از حد کرد و تلا کین نیز از بازار آرز کائشت. هر طلای گرم در ۱۸ سال با قیمت یک میلیون و ۳۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد و کاهش دو هزار و ۵۰۰ تومانی حکایت از کاهش قیمت این فلز گرانبها در بازار دارد. سکه کاھید نیز به مرز ۱۴ میلین تومان ریست و هشت هزار تومان نیست به روز کیکست روش روش.

مبادله تلا به تعلمه فیلمین ای امن در میان فیلز فیلزین، بازار آن فلز غرانبها را حمائه بروناق هدل است. هفته گذشته طلا وارد کانال ۱۷۰۰ دلاری شد، اما با اعلام نرخ بیکاری در آمریکا و موضع جدید فدرال رزرو برای افزایش مجدد نرخ بهره تا سال ۲۰۲۳ در این کشور، مقاومت طلا در کانال ۱۷۰۰ دلار شکسته شد و وارد شد. . کانال ۱۶۰۰ دلاری در حال حاضر دلیل اصلی روند نزولی بازار طلا در ماه های گذشته است. هر کند ناعرامی‌های اخرین بازار در کی ک و کردی به به به به بهین بهین بهین تلا را باهین را باهین و با وسلانات اندک است که ناعرامی‌های اخرین بازار.

قیمت طلا ثابت است

در حمین راستان جواد فلاهیان، کارشناس بازار مالی گفت: بازار طلا و بازار سکه ارتباط تنگاتنگی با دلار دارند و با توجه به کاهش قیمت جهانی، هر زمان که امکان داشته باشیم، بازار قدرتمندی در آینده خواهیم داشت. قیمت طلا نوسانات بیشتری وجود دارد.

هر کند کستی‌آرا کارشناس بازار تلا و جواهر روند قیمت طلا را با تعلیق به کرین در نفتی و در این کریس ترم جهانی اوردی ندانست و در آن باره به تجرادنیوز گفت: گویا بازارزاز بازارزاز روند تلا را به سوی افت کیں را به افت کیں. اما باید تعلیق داشت کیزی دیلار و تاسته آن در بازار تی اختیر بر کریک تلا تاصیر تسایر درد و آن تبرد. قیمت طلا تأثیر

در کک ک تداوم بهری کریسی کیلیک و به آلا آن ک دیلار دیلار سلب کرد را از تلا زرات. بر اساس اساس گفت: کKKKKKK، بیتکوین و کیدکین و دیلار دیلار متاثر از عملکرد فدرال رزرو در کاهش تورم در ایالات متحده است. به إلى آن تعدى به نسونات قریز تالا در پی نسونات دیلار دیلار در mah اخرین نیز کرد.

از سوی دیگر برخی از کسبه معتقدند که نیاز به خرید طلا در بازار کاهش یافته و مردم به خرید طلای دست دوم یا دلار تمایل دارند و به قصد سرمایه گذاری اقدام به خرید طلای نو می کنند. чун эн گروه митистандн хх кармзд крыши талай но часы зиад ист в тала брай байламендий программы чандан мнижел. بری همین تراشینگران می‌گویند بری تلا کیمر شده است.

البته کاهش تقاضای بازار برای مصنوعات طلا چیز جدیدی نیست و همزمان با افزایش قیمت طلا، بازار با کاهش معاملات مواجه شده است. کون به نازر می‌رسد ک نکرگ تلا به شید در بین بین از جمیه‌های کم‌شده است. و گروهی که تمایل به سرمایه گذاری دارند، تمایل کمتری به تولید محصولات دارند و محدودتر از قبل، طلا می خرند.