ترویکای عروفیک دلباها علیه ایران را را کردی کرد – ایرویک مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، تروئیکای اروپایی با این ادعا که تهران نیازی به قرار دادن تسلیحات هسته‌ای در مذاکرات ندارد، قصد دارد موشکی در ایران به زمین پرتاب کند.

بر اساس این گزارش، در بیانیه مشترک کشورهای فرانسه، انگلیس و آلمان، ایران نباید در مذاکراتی مطرح شود که خواسته های واقع بینانه خارج از چارچوب برنامه جامع اقدام نباشد.

لازم به ذکر است که رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به توافق برجام در دولت سیزدهم، از اوایل دی‌ماه پارسال در وین آغاز شد، اما به دلیل جدی‌نبودن آمریکا، این گفت‌وگوها در اسفندماه آغاز شد. پس از چند ماه توقف، دور مذاکرات جدید در روزهای هفتم و هشتم ماه در دوحه قطر برگزار شد، اما نتیجه هنوز مشخص نیست و نتیجه توافق همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

علی باگری روز کارهشنبه با علی سفرش به فین، بتطبین عستریا، شرکت بری در دور جدید گفت‌وگهای رفع تحریم‌ها و برجام در تویتر سراین کودنشید: بری پیشبرد دیگر عازم وین شمب. मुशाषित बर बरशा अनहाई आस के अचास रा करद व दर गरण अजान मेंहूस मेंहूस गयक नकाम मंदाम मंदाम. América باید کدردان فرجامی بهد که با کاکهمندی برجام برجام شده است. توّ در زمین آناست تا از خود پکتگی نشم دائه و فاسلاسانه امل کند.

«رابرت مالی» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز عصر امروز گفت: من به وین می روم و بر اساس پیشنهاد جوزف بورل مسئول مذاکرات با شما را آغاز می کنم. برای سیاست کشور اتحادیه اروپا». رابرت مالی در مرحله‌ی بعدی زندگی آمریکا پیش آز این ناشناسی، ناشیواتی: بین‌المللی ما برای منیتیا ast ama