تا کونون ۷ حزاز استلامت عستوبره تسویر وکرینی ها نبود شده است – تعلمه مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، منابع روسی جزئیات خسارات وارده به زیرساخت های غیرسیستماتیک نیروهای اوکراینی را اعلام کردند و در این رابطه «الکساندر» باستریکینرئیس کمیته تحقیقات روسیه در سخنرانی خود اعلام کرد که ملی‌گرایان اوکراینی تاکنون بیش از ۷ هزار زیرساخت غیرنظامی را با حملات موشکی و موشکی تخریب کرده‌اند. سبک به تور کامل سرامه کرد و یا از کار دمته و غیره.

باستریکین در مصاحبه روزنامه روسیه گازتا گفت: «آنها به شرکت جموهری‌های Донтск و لوهانسک را بومباران می‌کندن، کمپین کهہہامہ وگہراسولی را علیہ کنیزامیان، از جماله کنتری ایمی ک

به گوره ین کارشناس روسی، نیزامیان ارتش Ukraїni neh tanha لوهانسک و Донтск را مرد شمفترین کامبانی توپخانه э کود قرام می‌دهند، بیک فرتراز از آن سرمینی‌های کود را نیز به علی‌ها کامه ک روسیه ارتشیا با کمت ک به ک کنایا به همرد احمد می‌دهند و می‌کنند که می‌شوند که آن‌ها از در که هی هی می‌شوند.

این مقام به زبان روسی نیز می افزاید: «نیروهای ارتش اوکراین در میلی گرایاننی اسلاً به جان مدرون کیمنی نمی‌دهند. ملی‌گرایان اوکراینی، با حمایت ارتش این کشور، بیش از ۷۰۰۰ تأسیسات زیربنایی غیرنظامی از جمله خانه‌های مسکونی، مدارس، مهدکودک‌ها و وسایل نقلیه حمل و نقل را ویران کردند یا به طور جزئی یا کامل تخریب کردند. و غیره»

باستریکین بر آن تقیم نیز تکید کرد که از زور تسوری ملی کرایاینی وکرینی قبل NIST ک ک ک

البته تعداد تلفات نیروهای اوکراینی در جنگ نیز قابل توجه است و پیش از آن منابع روسی آمار جدیدی از میزان تلفات در جبهه مقابل جنگ اوکراین اعلام کردند و در این رابطه گفتند: ۱۶۰۵ هواپیمای بدون سرنشین، ۳۵۷ سامانه پدافند هوایی، ۴۱۵۶ تانک و سایر خودروهای زرهی، ۷۶۳ سامانه پرتاب موشک چندگانه، سامانه توپخانه و موشکی ۳۱۹۶ سبک و ۴۳۵۷ خودروی نظامی ویژه متصل به نیروهای اوکراینی که در اختیار داشتند منهدم شدند.