بهترین نرم افزار پشتیبانی برای شروع سال مناسب


اگر میل به ایجاد برخی اهداف سلامت قابل مدیریت جدید دارید اما برای ادامه مسیر به کمک نیاز دارید، چرا برخی از برنامه های پشتیبانی ما را بررسی نکنید؟ ما برنامه های تخصصی زیادی برای افراد مبتلا به ام اس، پسوریازیس، IBS و روزاسه داریم، اما در مورد جنبه های عمومی سلامتی مانند خواب و تندرستی بیشتر است.

نتایج حاصل از خبرنامه اعضای دسامبر ما به وضوح نشان می دهد که بسیاری از شما می خواهید اهداف سلامتی خود را در سال جدید تنظیم کنید. خواه اتخاذ عادات غذایی بهتر، پایبندی به برنامه سلامتی خود با دقت بیشتر، یا انجام ورزش جدیدی که دوست دارید سال را به خوبی شروع کنید. گاهی اوقات، دانستن اینکه از کجا شروع کنید ممکن است دشوار باشد.

دوره‌ها، حداکثر ۲۰ هفته طول می‌کشند، از فایل‌های PDF هفتگی ایمیلی تشکیل شده‌اند که به صندوق ورودی شما می‌رسند و شما را در چند ماه مدیریت سلامت خود راهنمایی می‌کنند. برنامه‌های مملو از توصیه‌های متخصص بر اساس نکات و ترفندهای عملی و همچنین راهنمایی روشن در مورد چیزهای واقعی مانند استخدام و گرفتن حمایت مالی است. آنها منابع عالی برای ایجاد اهداف عالی سلامت هستند.

اوه، و آیا ما اشاره کردیم که همه آنها کاملا رایگان هستند؟

در اینجا بهترین برنامه های پشتیبانی وجود دارد که به شما در ایجاد عادات سالم پایدار در سال ۲۰۲۲ کمک می کند:

mydryskin

نرم افزار پشتیبانی: mydryskin

حدود ۴۸ درصد از مردم گزارش می دهند که پوست آنها در زمستان خشک تر است. به لطف دمای کمتر و رطوبت کمتر در هوا به علاوه تقویت سیستم های تهویه مطبوع، پوست همه افراد هنگام سردتر ضربه می زند. به این دلیل mydryskin این برنامه عالی برای همه کسانی است که می خواهند پوست خود را دوست داشته باشند.

در طول ۱۲ هفته، با علائم و محرک های خشکی پوست آشنا خواهید شد. محتوای قابل هضم نه تنها به شما یاد می دهد که چگونه با انفجارها کنار بیایید، بلکه در وهله اول از ایجاد پوسته ها نیز جلوگیری کنید. در طول این دوره نیز داستان های زیادی برای بیماران وجود دارد که به شما کمک می کند بفهمید که چگونه و جلوگیری از خشکی پوست واقعاً به سایر اعضا کمک می کند.

ریزش مو

برنامه های پشتیبانی: ریزش موچه به دلیل هورمون ها، پیری، استرس یا داروها باشد، بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود ریزش مو را تجربه می کنند. فقط به این دلیل که اغلب اتفاق می افتد، وقتی برای شما اتفاق می افتد آسان تر نمی شود! برنامه حمایتی ۲۰ هفته ای تمام ابزارهای مورد نیاز برای کنترل مو و ریزش مو را در اختیار شما قرار می دهد.

بسیاری از تحقیقات پزشکی نشان می‌دهند که ریزش موهای شما می‌تواند تأثیر فوق‌العاده مضری بر سلامت روان شما داشته باشد، زیرا بسیاری از افراد می‌گویند که سطوح بالاتری از اضطراب و اعتماد به نفس پایین‌تری دارند. به همین دلیل است که ما این برنامه را تنظیم کردیم تا تمرکز زیادی روی تأثیرات روانی ریزش مو داشته باشیم. پنج ماه شما را به تمام دانشی که اکنون و در آینده نیاز دارید مجهز می کند!

خواب من

خواب من وقتی مشکل خواب دارید، ممکن است احساس کنید هیچ درمانی وجود ندارد. با این حال، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد داشتن درک بیشتر از خواب می‌تواند برای خواب بهتر معجزه کند. به همین دلیل است که ما این برنامه را طراحی کردیم تا به شما در مورد کارهای عملی آموزش دهیم که می توانید برای کمک به هنگام سخت شدن خواب انجام دهید.

همچنین، بسیاری از ما با عادات خواب متفاوتی زندگی می کنیم، زیرا همه گیری کووید-۱۹ روی زندگی ما تأثیر گذاشته است. این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند تا از تغییر روال روزانه‌تان گرفته تا گذراندن زمان بیشتر در مقابل نمایشگرها، عادت‌های بدی را که ممکن است در چند سال گذشته به یک هنجار تبدیل شده‌اند، کنار بگذارید. منتظر چی هستی؟ امروز ثبت نام کنید.

سلامتی من

برنامه های پشتیبانی: سلامتی من چه راه بهتری برای تقویت سلامت زمستانی خود از آموزش خود در مورد درمان های عملی برای سلامت کلی بهتر وجود دارد؟ خواه مراقبت از سلامت روانی بهتر برای شما مشکل باشد و یا در مورد روده خود به کمک نیاز داشته باشید، این برنامه همه کادرها را بررسی می کند.

بر اساس این واقعیت که سلامت، بدن، ذهن و سبک زندگی ما به طور ذاتی به هم مرتبط هستند، این دوره ۱۹ هفته ای جامع ترین برنامه ما است. با پوشش رژیم غذایی، ورزش، شفقت و مراقبت و همچنین خواب و سلامت دیجیتال، شما در کمترین زمان در تمام زوایای مراقبت های بهداشتی متخصص خواهید شد.

ما ۸ برنامه پشتیبانی دیگر در این پلتفرم داریم. این‌ها تخصصی‌تر هستند، بنابراین اگر با یک بیماری خاص زندگی می‌کنید، چرا نمی‌بینید که آیا آن را دارید؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر