بهترین مکمل ها و ویتامین های اوتیسم – وبلاگ Credihealth


یک مقدمه

اگر کودک مبتلا به اوتیسم دارید، ممکن است از سنین پایین دچار مشکلات شدید تغذیه شود. این منجر به سوء تغذیه بدن می شود. تحقیقات نشان می‌دهد که اوتیسم بر رفتارهای مرتبط با غذا تأثیر می‌گذارد، که شامل ترجیحات، بیزاری‌ها و تشریفاتی است که نشان می‌دهد فرزند شما مبتلا به اوتیسم است. این تغییرات رفتاری زمانی خود را نشان می دهد که برای اولین بار فرزندتان را نزد پزشک اطفال ببرید.

اگرچه اوتیسم یک بیماری پزشکی نیست، اما زندگی افراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. برای اطمینان از اینکه فرد یک زندگی عادی را بدون هیچ گونه اختلال خوردن ترک می کند، باید با یک متخصص اطفال و درمانگر رفتاری کار کنید. در حالی که با تلاش کافی، می توانید فرزندتان را متقاعد کنید که رفتار غذایی سالمی را اتخاذ کند، اما گاهی اوقات ممکن است موفق نشوید. در چنین مواقعی باید به مکمل های غذایی و ویتامین ها تکیه کنید.

مکمل ها و ویتامین ها چگونه می توانند کمک کنند؟

با بزرگتر شدن فرزندتان، در نهایت ترجیحات و مسائل سلامتی او را خواهید شناخت. این به شما ایده می دهد که آنها دوست دارند چه بخورند و چه غذایی باعث ناراحتی روده آنها می شود. برای اطمینان از اینکه کودک شما بهترین تغذیه ممکن را دریافت می کند، می توانید از مکمل های غذایی و ویتامین ها در برنامه روزانه او استفاده کنید. این مکمل ها کسری انباشته شده را پر می کنند و در عین حال از بسیاری از غذاها به دلیل اوتیسم اجتناب می کنند.

در حالی که ما درخواست می کنیم که مکمل های غذایی به رژیم غذایی کودک شما اضافه شود، نمی گوییم که آنها به درمان اوتیسم در کودک شما کمک می کنند. این فقط راهی است برای اطمینان از اینکه کودک شما مواد مغذی را برای ساختن بدنی سالم دریافت می کند.

اگر بتوانید سلامتی خود را حفظ کنید، بدن سالم می تواند به کاهش برخی رفتارهای ناسازگار کمک کند و سبک زندگی مثبت را تشویق کند.

بهترین مکمل ها و ویتامین ها برای کمک به اوتیسم

فقط به این دلیل که فرزندتان را در طیف اوتیسم می بینید، رژیم غذایی او را تغییر ندهید. همه کودکان مبتلا به اوتیسم نیازی به اصلاح رژیم غذایی خود ندارند. هر کودکی متفاوت است و نیازهای آنها نیز متفاوت است.

از این رو، قبل از اینکه رژیم غذایی خود را دوباره پر کنند، باید نشانه هایی از انتخابی بودن در غذا خوردن خود را نشان دهند. عادات غذایی و غذاهایی که از آنها اجتناب می کنند را پیگیری کنید.

هنگامی که عادات غذایی آنها را شناختید، می توانید از یک متخصص اطفال و یک متخصص تغذیه کمک بگیرید تا مکمل ها و ویتامین های مناسب را برای پر کردن شکاف های تغذیه ای ارائه کند.

در اینجا توصیه می شود مکمل های غذایی کمک به اوتیسم.

۱. ویتامین های متیله

باید درک کنید که همه ویتامین ها برابر نیستند. بنابراین، مهم است که یک مولتی ویتامین فعال یا متیله را انتخاب کنید.

تحقیقات اخیر ارتباط بین اوتیسم و ​​جهش ژنتیکی ژن MTHFR را نشان داده است. این ژن آنزیم هایی تولید می کند که اسید فولیک غیر فعال را به فعال تبدیل می کند تا بدن بتواند از آن استفاده کند.

اگر فردی این آنزیم را در بدن خود داشته باشد، اسید فولیک شروع به تجمع در خون می کند بدون اینکه بتواند به سلول برسد. این منجر به کمبود عملکردی اسید فولیک می شود. بنابراین، بدن شما نمی تواند ویتامین را به طور موثر جذب کند.

مصرف ویتامین های متیله به بدن شما کمک می کند تا با تجمع اسید فولیک در خون مقابله کند و توانایی جذب ویتامین ها را افزایش دهد.

۲. پروبیوتیک ها

برای کودکان مبتلا به AUD مشکلات گوارشی بسیار رایج است. این مشکل منجر به یبوست، اسهال، نفخ و درد معده می شود. اگر مشکل شدید شود، ممکن است منجر به دیس باکتریوز شود.

یک مکمل پروبیوتیک را به رژیم غذایی اضافه کنید تا مطمئن شوید که کودک شما همه این مشکلات را ندارد. مکمل های پروبیوتیک سرشار از باکتری هستند که مشکلات گوارشی را حل کرده و به دفع مدفوع نرم کمک می کنند.

۳. آنزیم های گوارشی

کودکان مبتلا به AUD اغلب مشکلات گوارشی را نشان می دهند. افزودن آنزیم های گوارشی به رژیم غذایی می تواند به بسیاری از مشکلات روده کمک کند.

آنزیم های گوارشی خوراکی موجود بدون نسخه شامل موارد زیر است:

  • پروتئاز: به هضم پروتئین کمک می کند.
  • لیپاز: به هضم چربی ها کمک می کند.
  • آمیلاز: به هضم کربوهیدرات ها کمک می کند.

در صورتی که لوزالمعده آنزیم های گوارشی کافی تولید کند، پزشکان معمولا آنها را تجویز می کنند.

۴. گلوتاتیون

گلوتاتیون یک عامل آنتی اکسیدانی است که حاوی سه نوع مختلف اسید آمینه است. نکته مهم در مورد این مکمل این است که از کبد ساخته شده است. بنابراین، شما نمی توانید این مکمل را از هر غذایی که می خورید دریافت کنید.

این آنتی اکسیدان از بسیاری از عملکردها پشتیبانی می کند از جمله:

  • ساخت DNA، پروتئین و سلول.
  • از بین بردن رادیکال های آزاد
  • انتقال جیوه از مغز
  • تامین ویتامین C و E

رژیم مکمل خود را از امروز شروع کنید!

بفرمایید. خودشه مکمل ها و ویتامین ها باید به بیمار اوتیستیک بدهید. با این حال، قبل از شروع هر مکملی، همیشه مطمئن شوید که صحبت های متخصص اطفال و متخصص تغذیه خود را در نظر گرفته اید.

اکنون که می دانید چگونه مکمل ها می توانند به درمان اوتیسم کمک کنند. منتظر چی هستی؟ رژیم مکمل خود را از امروز شروع کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و مشارکت کنندگان است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر